Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Żydowski wymiar sprawiedliwości w Polsce


Dyskryminacja Polaków

 

Niedawno na tym blogu pojawił się komentarz, który cytuję poniżej. Niestety, nie udało mi się znaleźć oryginalnej publikacji, a nie mam też możliwości sięgnięcia do opracowania, z którego go zaczerpnięto.
Zdecydowałem się na opublikowanie go jednak w formie osobnego artykułu, gdyż jeśli jest oparty na prawdzie historycznej, to mielibyśmy do czynienia za straszną antypolską konspiracją grupy ludzi, którzy chcą pozostawać bezkarni za zasłoną tzw. „antysemityzmu”.

Specjalne prawa dla wybranych mniejszości, które w Polsce będą wprowadzane w najbliższym czasie mogą być bardzo niebezpieczną powtórką tego co się działo za Stalina – gdy za samo podejrzenie o antysemityzm groziła kula w łeb. Nie można też dopuścić do faworyzowania jakichkolwiek grup, gdyż może to być przyczynek do bezkarności zwykłych kryminalistów, którzy by się kryli pod parawanem „ochrony mniejszości”.
Jeśli to co zacytowałem poniżej jest prawdą, to należało by zbadać, czy faktycznie wymiar sprawiedliwości w niektórych regionach, czy też nawet w skali całego kraju, jest opanowany przez sprytnie zakonspirowaną grupę mniejszości, mającą na celu zniszczenie rdzennej polskiej ludności.

Niestety, to co się dzieje w sądach szczególnie wobec przedsiębiorczych Polaków, którzy coś osiągnęli, może wskazywać na to, że mamy do czynienia z jakąś konspiracją. Czy taką jaką opisano poniżej?

We wnioskach można pójść nawet dalej – konspiracja nie musi być ograniczona do wymiaru sprawiedliwości, może ogarniać wszystkie sfery rządowe. Przejęcie kontroli nad „Solidarnością”, Magdalenka czy w dalszej kolei zlikwidowanie starych służb mogło być wprowadzaniem planu przejęcia całkowitej kontroli nad naszym krajem. Czy obecne wprowadzanie ludobójczych i totalitarnych ustaw jest realizacją ostatniego etapu – zniszczenia rdzennej ludności w celu „wyczyszczenia” terenu dla inwazji obcych ludów, jak to opisano w planach stworzenia Judeopolonii?

=======================================

„Nie wstępuj do ogrodu sędziego, nie spoglądaj na dom sędziego ani nie żeń się z córką sędziego”. /Księga Achikara, 73/

Odpowiednio „ustawione” sądownictwo jest głównym filarem aparatu terroru w każdym reżimie totalitarnym. Można wtedy terroryzować ludność, kraść, rabować, eksterminować zupełnie legalnie i na wielką skalę.

/zob. bliżej na ten temat: Krzysztof Szwagrzyk „Zbrodnie w majestacie prawa”, wyd. ABC Future, W-wa 2000 r./

Kasty i klany rodzin prawniczych prawie w 100 % na to przy-stają o ile reżim skłonny jest m. in. patrzeć przez palce na wysokie apanaże, obecność korupcji i szeroko pojętej samowoli (tzw. niezawisłość sądowa) w organach Wymiaru Sprawiedliwości. Zapewnia to sympatię dla reżimu totalitarnego ze strony kasty tych rodzin. Mile widziana jest też u sędziów cyniczna nienawiść i pogarda a nawet jawnie okazywana bezczelność dla narodu, który ma być rabowany i eksterminowany (tzw. „nienawiść do wroga” to była bardzo oczekiwana cecha, często wystawiana na piedestał w pisemnych opiniach osób narodowości żydowskiej, których za to awansowano).

Stąd stosunkowo duża obecność (tzw. nadreprezentacja) rodzin żydowskich w organach sprawiedliwości w Polsce. Taka sytuacja stopniowo (poprzez stosowanie nepotyzmu) zaczęła się nasilać przed II wojną światową – ze względu na niespotykaną, najwyższą na świecie tolerancję Polaków dla Żydów.

Po wojnie, w okresie tzw. „stalinizmu” czyli w okresie ludobójczego, wszechwładnego panowania resztek żydowskich nad narodem polskim w Polsce Żydzi błyskawicznie odbudowali swoją „nad-reprezentatywność” w sądownictwie polskim. Dzięki temu możliwa była ponowna eksterminacja (legalna, w majestacie prawa) najlepszych, ocalałych synów narodu polskiego (ponad 200 tys. ofiar morderstw sądowych i tortur oraz skrytobójstw w wykonaniu żydowskich sędziów, żydowskich prokuratorów i żydowskiego UB).

/zob. bliżej na temat wszechobecności Żydów w antypolskim aparacie terroru: Stefan Korboński „Polacy, Żydzi i Holokaust” wyd. „ANTYK – MARCIN DYBOWSKI” 1999 r. s. 86 i nast./

Np. w Kielcach i Radomiu tuż po wojnie Żydzi opanowali miejscowe sądownictwo przy pomocy jednorazowego, błyskawicznego pogromu resztek pracowników sądownictwa przedwojennego ocalałego z pożogi niemieckiej. Odbyło się to tak:

Sowiecki komendant kielecki wezwał mianowicie, bardzo uprzejmie wszystkich polskich pracowników wymiaru sprawiedliwości na rzekome spotkanie z przedstawicielami rządu tymczasowego. Maria Turlejska opisała to tak:

„Tłumnie przybyli sędziowie, prokuratorzy, urzędnicy, aplikanci, adwokaci, notariusze, nawet woźni sądowi. Wszyscy zostali [natychmiast] wyaresztowani i wywiezieni. To samo spotkało magistraturę radomską”.

/Maria Turlejska „Przyczynek do losów prawników polskich w latach 1935-1953”, „Zeszyty Historyczne” 1996, nr. 115, s. 28, zob. także J. R. Nowak art. „Inne sfery stalinizacji” „Nasz Dziennik” z dn. 23-24.09.2006 r,/

A więc metody żydosowieckie identyczne jak żydohitlerowskie, absolutny brak honoru, niedotrzymywanie umów i stosowanie podstępów przez oficjalna władzę – podstawowe cechy Żydów w stosunkach z Nieżydami /patrz np. zaproszenie profesorów UJ w Krakowie w 1939 r. przez Niemców na spotkanie i wyaresztowanie ich oraz wywiezienie do obozu koncentracyjnego/.

Oczywiście zaraz po pogromie Polaków sądownictwo radomskie i kieleckie obsadzono natychmiast swoimi ludźmi – prawie wyłącznie Żydami (większość potrafiła tylko jako tako pisać i czytać), którzy natychmiast przystąpili do mordowania patriotycznych Polaków w setkach mordów sądowych przy pomocy „prawa”. Ta obsada jest utrzymywana do dziś (2006 r.), gdyż z tamtej pierwotnej grupy utworzyła się swego rodzaju hermetyczna kasta żydowskich rodzin pilnujących, żeby ten rodzaj zawodu pozostawał z pokolenia na pokolenie prawie wyłącznie w rękach „Narodu Wybranego”. Dzisiejsza kasta potomków tamtej hałastry żydowskiej bardzo pilnuje swojej branży prawniczej i bardzo się obraża jak ją pytać o „tamte czasy” a szczególnie o ich tate.

Żydzi wiedzieli, że po opanowaniu Polski będą mordować Polaków. Dlatego zapobiegliwi Żydzi zażądali już w 1945 r., aby dla dodatkowego kamuflażu żydowscy oprawcy mogli sobie zmieniać swoje żydowskie imiona i nazwiska na czysto polskie. W ten sposób żydowscy oprawcy i mordercy mówiący polskim językiem, noszący polskie mundury, piastujący polskie stanowiska w Polsce zostali wyposażeni dodatkowo w czysto brzmiące polskie imiona i polskie nazwiska. To właśnie dlatego przez następne setki lat żydowskie środki masowego przekazu – a za nimi jak papugi i inne środki przekazu – będą powszechnie mówiły, że w tym okresie polskich patriotów masowo mordowali jacyś tajemniczy „stalinowcy” (czyli w domyśle: Polacy o polskich nazwiskach w polskich władzach, w polskich mundurach w czasie trwania w Polsce tajemniczego tzw. okresu „stalinowskiego”).

„W ścisłym kierownictwie wojskowego „wymiaru sprawiedliwości” lat 1944-1956 nie było osoby narodowości polskiej”

/Krzysztof Szwagrzyk „Zbrodnie w majestacie prawa 1944-1955”, wyd. ABC Future, 2000 r., s. 24/

W tym celu żydowskie, totalitarne władze okupujące wówczas naród polski wydały 10.11.1945 r. specjalny dekret. Był to dekret z elementami kamuflażu i tzw. „ochrony danych osobowych” – czyli jednej z głównych cech przygotowawczych do każdego nowoplanowanego totalitaryzmu. Jednym z tysięcy Żydów, który skorzystał z takiej możliwości kamuflażu i „ochrony jego danych osobowych” był sędzia Abraham Klein – żydowski morderca sądowy Polaków.

=============================

https://www.monitor-polski.pl/zydowskie-mordy-na-polakach-antysemityzm-czy-prawda-historyczna/

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

  • 1,993,773 hits
April 2017
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: