Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Kto zaplanował, finansował, reżyserował: wojny i obecny exodus do Europy


Islamizacja

Viktor Orban: „Tak powstała najdziwaczniejsza koalicja w dziejach świata: koalicja przemytników ludzi, aktywistów obrony praw człowieka i głównych europejskich polityków. Powstała, by w sposób zaprogramowany sprowadzić tu miliony imigrantów” (oklaski).

Imigranci pod osłonowo-marketingową   „przykrywką” uchodźców ( stanowią zdecydowaną mniejszość  ) zawierają wielu ukrytych, przeszkolonych bojowników z ISIS, Al-Kaidy i innych bandyckich organizacji. Ci przemycani bojownicy są w różnym stopniu zaprogramowani  za pomocą zaawansowanych  metod kontroli umysłu ( mind control ), na maszyny do zabijania, z czego sobie większość z nich, nawet nie zdaje sprawy. Ale są to jedynie narzędzia sterowane zdalnie i mają one za zadanie odwrócenie uwagi, od tych którzy ich zaprogramowali,  sterują, logistycznie organizują i finansują. Tę grupę należy doliczyć jako czwartą do wymienionych przez Viktora Orbana. Cała operacja została zaplanowana, jest finansowana i organizowana przez piatą grupę – globalnych banksterów pod „przykrywką” państw Zachodu i Bliskiego Wschodu.

Wymienione pięć  grup, to są prawdziwi wrogowie społeczeństw Zachodu. Ich celem jest skłócenie wyznawców religii islamu z wyznawcami chrześcijaństwa i doprowadzenie do globalnej wojny. Wahabizm/salafizm jest najważniejszym odłamem fanatycznego islamu.  Razem te fundamentalistyczne sekty wojny, stanowią niewielki odsetek wyznawców religii muzułmańskiej. Propaganda globalnych mendiów,  przy udziale aktywistów „obrony praw człowieka” i będących w zmowie polityków wielu krajów Europy, a zwłaszcza UE, próbują stwarzać sytuacje i  aranżować incydenty  między wyznawcami tych religii, aby wytworzyć przekonanie u Europejczyków, najczęściej chrześcijan, że cały świat  muzułmański  jest  zły, wręcz zbrodniczy. I bardzo wielu ludzi nie dostrzega, że ci zdrajcy własnych narodów, ukrywający się pod altruistycznymi „maskami”, są prawdziwymi wrogami społeczeństw Zachodu. Problemem jest, jak szybko mieszkańcy Europy, rozleniwieni dobrobytem i zaprogramowani „kulturą ” nihilizmu, zorientują się, kto jest ich faktycznym wrogiem, a kto jedynie narzędziem ? Czy nóż jest winny, którym morduje się człowieka ? Czy właściciel ręki która trzyma nóż ?

Redakcja KIP

 Islamizacja 2

Kto finansuje uchodźców?

Amerykański publicysta Wayne Madsen pisze, że kryzys uchodźczy i destabilizację Europy zaplanował i finansuje Soros oraz CIA.

Tak jak ciemne siły amerykańskiej Centralnej Agencji Wywiadowczej i wielomiliardowej sieci pozarządowych organizacji George Sorosa zdestabilizowały Środkowy Wschód i północną Afrykę wywołując „arabską wiosnę” za pośrednictwem instytucji społecznych, tak samo te ponure siły otworzyły nowy rozdział w księdze globalizmu organizując masowy najazd uchodźców i ekonomicznych emigrantów ze Środkowego Wschodu, Azji i Afryki do Europy.

W marcu 2011 r. libijski przywódca Muammar Kaddafí przepowiedział los Europy jeżeli jego kraj zostanie zniszczony przez Zachód. W rozmowie z „France 24“ Kaddafí powiedział: „Są miliony czarnych, którzy przyjdą do Śródziemnomorza, aby przedostać się do Francji i Włoch, a Libia tych krajów strzeże.”

Syn Kaddafiego – Saif al Islam Kaddafí, skazany na śmierć przez radykalny reżim islamski rządzący obecnie w Trypolisie, odniósł się do słów swego ojca w rozmowie z tą samą stacją: „Libia może zostać Somalią Afryki Północnej wobec Śródziemnomorza. Zobaczycie piratów na Sycylii, Krecie i Lampedusie. Zobaczycie miliony nielegalnych imigrantów. Terror będzie tuż za drzwiami.” Jak pokazują obecne wydarzenia, Saif odgadł to bardzo  trafnie.

Faktycznie, w Europie terror dosłownie stoi za drzwiami. Ocenia się, że z braku zewnętrznych i wewnętrznych granicznych kontroli Schengen i UE skorzystało ponad 400 radykalnych dżihadystów. Wielu młodych „imigrantów” ma iPhony, karty bankowe, kilka paszportów i dużo gotówki, co nie jest czymś czego się oczekuje po prawdziwych uciekinierach wojennych.

Nie dość, że Europę południową zalali czarni Afrykanie podejmując ryzykowną podróż przez morze z północnej Afryki, a zwłaszcza z Libii, ale do serca Europy wali wodą i lądem fala uciekinierów syryjskich, powstała w dużej mierze w wyniku popierania przez Zachód opozycji syryjskiej i obalenia w Libii Kaddafiego, co miało wpływ na wojnę „domową” w Syrii.

Soros, będący jedynie niewiele znaczącą figurką najbogatszej bankierskiej rodziny Rothschildów zachodniej Europy, umożliwił ten masowy najazd uciekinierów wojennych i ekonomicznych z Syrii, Iraku, północnej i subsaharyjskiej Afryki, Afganistanu, Pakistanu, Bangladeszu, Birmy, Srí Lanki i innych krajów trzeciego świata.

Islamizacja 5

W wyniku jego planu następują przemiany państw. Soros najpierw zniszczył Socjalistyczną Federalną Republikę Jugosławii przy aktywnej pomocy UE i NATO. Siedem niezawisłych republik tworzących wcześniej Jugosławię, teraz służy jako główny korytarz przepływu dla dziesiątek tysięcy obecnie, a w przyszłości – dla setek tysięcy nieeuropejskich imigrantów. Grecji, która cierpi wskutek gospodarczego ataku sępów z Europejskiego Banku Centralnego i prywatnych bankierów na czele z Sorosem i jego panami – Rothschildami, będzie ciężko poradzić sobie w masowym przepływem migrantów.

Macedonia, która dopiero dochodzi do siebie po nieudanej próbie kolorowej rewolucji w stylu ukraińskim, zarządzonej przez neokonserwatystów z rządu Obamy, jak Victoria Nuland – specjalna przedstawicielka amerykańskiego Sekretarza Stanu  ds. europejskich i euroazjatyckich, nie była zdolna przeciwstawić się masowej inwazji uciekinierów z Grecji. Wielu z nich, przekroczywszy praktycznie niestrzeżoną granicę grecko-macedońską, przeszło do Serbii, a stamtąd starali się znaleźć jakąkolwiek drogę do Austrii i Niemiec. W Budapeszcie zalali dworzec centralny Keleti wymuszając jego zamknięcie dla innych podróżujących.

Muzułmanów przybyłych do Monachium irytował widok pijących piwo Niemców i obcokrajowców na ulicach w ramach obchodów „Oktoberfest“. Na tym tle kilkakrotnie doszło do ostrych spięć. Monachijscy radni orzekli, że mają możliwość przyjęcia tylko 1000 uciekinierów dziennie, podczas gdy przybywa tam przynajmniej 15 000 dziennie, a 90% z nich nie jest rejestrowana i znika nie wiadomo gdzie. W miastach Europy nowi przybysze śpią w parkach i na chodnikach zagrażając zdrowiu mieszkańcom, a to dlatego, że ich kał i mocz zalega ulice, a smród przenika ściany domów zanim wpadnie do kanałów.

Sytuację zaostrza mylenie przez syryjskich uciekinierów grzybów trujących z jadalnymi, które rosną we wschodniej części Śródziemnomorza. Mimo, iż rozdawano im ulotki ostrzegające po arabsku i kurdyjsku, jedli oni grzyby trujące co kończyło się niekontrolowanymi wymiotami i biegunkami, a co stanowi zagrożenie dla zdrowia publicznego. Jest tylko kwestią czasu, jak ludzkie odchody staną się przyczyną tryumfalnego powrotu do Europy epidemii cholery i tyfusu, nieznanych od ubiegłego stulecia.

Islamizacja 3Niemiecka kanclerz Angela Merkel, przewodniczący Rady Europy – Donald Tusk oraz przewodniczący Komisji Europejskiej – Jean-Claude Juncker, ponoszą główną odpowiedzialność za napływ ponad miliona politycznych i ekonomicznych imigrantów. Merkel nawet nie ukrywała chęci przyłączenia ich do niemieckich gastarbeiterów. Tyle, że niemieccy gastarbeiterzy, którzy przybyli w ciągu minionych dziesięcioleci, nie uważają się tam za „gości”, ale za obywateli. Poza tym Tusk i Juncker, pochodzący z małego Luksemburga, grozili karami państwom nie należącym do UE jak Szwajcaria, Liechtenstein, Islandia i Norwegia, jeżeli nie przyjmą, narzuconego im przez brukselskich eurokratów, limitu uciekinierów. Tusk żądał, by kraje UE otworzyły przed imigrantami swoje granice i zasoby, ale jego rodzinna Polska wzbrania się przyjąć więcej niż kilkaset osób. Polskę poparły Czechy, Słowacja i Słowenia.

Xavier Bettel, który zastąpił Junckera na stołku premiera Luksemburga, a który jest pierwszym przywódcą europejskim żyjącym w związku homosiowym, przywitał setki uciekinierów. Bettel nie wierzy w Europę z granicami i podobnie jak Merkel, Juncker i Tusk, jest bohaterem dla finansowanych przez Sorosa NGO mających uczynić z Europy królika doświadczalnego śmiertelnego eksperymentu inżynierii społecznej. Wielu Luksemburczyków szuka kogoś takiego jak Marine Le Pen we Francji, kto przeciwstawiłby się temu szaleństwu, zagrażającemu istnieniu Luksemburga.

Państwa szkolące dżihadystów z Syrii i Iraku, tj. Arabia Saudyjska, Katar. Zjednoczone Emiraty Arabskie i Kuwejt, nie uznały za stosowne przyjąć uciekinierów. Arabia Saudyjska miała czelność zaproponować Niemcom wybudowanie 200 meczetów, w których będzie głoszona wyłącznie wahabicka wersja islamu.

Są też dowody, że Turcja zachęcała uciekinierów z Syrii do masowego exodusu na małych statkach do Grecji, swojego odwiecznego wroga. Gambit ten doprowadził do śmierci wielu kobiet i dzieci, co posłużyło do grania na uczuciach Europejczyków, którzy zaprosili tysiące imigrantów do swoich socjalnych rajów. Turcja także rozdawała podręczniki informujące dokąd iść po zasiłki socjalne i pomoc po przybyciu do Niemiec.

Tak samo jak w przypadku udziału Sorosa i CIA w kolorowych rewolucjach w krajach arabskich i na Ukrainie, tak i obecnie uciekinierzy dostawali na bieżąco informacje na Twitterze, mówiące im, gdzie wzmocniono graniczne kontrole i jak je ominąć. Ten „zewnętrzny” kierunek prowadził imigrantów przez Grecję, Macedonię i Kosowo do Chorwacji i Słowenii i dalej do Austrii i Niemiec unikając wrogich Węgrów i Serbów. Doszło nawet do starć granicznych między policją chorwacką doprowadzającą pociąg pełen imigrantów do granicy z Węgrami, a węgierską strażą graniczną.

Islamizacja 4

Bez względu na to, czy to polityka neokonserwatywna czy liberalna doprowadziła Europę do największego kryzysu imigracyjnego po II wojnie światowej, korzeniami działań politycznych sięga finansowanych przez Georga Sorosa grup CIA rozsianych po całej Europie i Stanach. Jest tylko kwestią czasu, gdy ich rola zostanie ujawniona.

A gdy Europejczycy się przebudzą, zobaczą, że Rosja na zarazę uchodźczą się uodporniła tym, że nie paktowała z UE i jej gierkami i rojeniami. Gdy nowi przybysze spowodują, że ulice Tallina, Rygi, Wilna, Helsinek i Sztokholmu zalewać będą fale odchodów, wymiocin i moczu, Rosja uniknąwszy tego kryzysu będzie postrzegana jako ten, kto umiał się obronić.

 Artykuł Wayne Madsena pt. „Soros / CIA Plan to Destabilize Europe” ukazał się na stronie  Strategic Culture Foundation 13.10.2015. 

KOMENTARZE

  • Dałem 5*

Światowy terroryzm – to zawsze ci sami

Rzeczpospolita 19.10.2015 21:03:19

@Autor

Przeanalizowałem temat emigrantów i okazało się że ten temat to tylko skutek postępowania hegemona .Warto poszukać przyczyn, a wtedy wszystko staje się jasne . Ktoś stara się rozwalić Europę i doskonale im to wychodzi .

Repsol 19.10.2015 22:19:32

Rola Sorosa

Soros nigdy nie robi tajemnicy ze swojej działalności. Nawet na terenie Polski, gdzie cały PiS należy do Fundacji Batorego. Inwazje na Europe Soros zapowiada od dawna. Wystarczy oglądnąć parę z nim wywiadów.  Przecież on niczego nie ukrywa. Soros też opłacał działalność Solidarności. Teraz opłaca kampanie wyborcza Hitlery Clinton. Soros z duma oświadczył światu, ze zakupił maszynki do liczenia głosów.
Ale przemysł uchodźczy to też i nieprawdopodobny biznes, i podobnie jak handel bronią, narkotykami, organami ludzkimi, prywatne więzienia i obozy uchodźcze są kopalnią złota międzynarodowej mafii.
Nie ma to absolutnie nic wspólnego z religią, czy histerią terrorystyczną, której zabrakło definicji.
Mamy usprawiedliwiać mordowanie Palestyńczyków i dokąd ostatni Palestyńczyk nie zniknie z powierzchni ziemi będziemy pyskować na islam.
Czy przyjdzie nam się kiedyś wstydzić za to, co teraz wyprawiamy i pozwalamy żeby się wyprawiało?
Słowianofile na ten przykład nie chcą słyszeć o tym jak Słowianie wytępili całe plemiona słowiańskie.
Polska jeszcze długo nie będzie dyskutować losów Witosa, ani Leppera.
A teraz mamy mieć inwazje islamu w Polsce..
A mamy już, jeszcze bardziej wrogą inwazję ukrów. Ale to Słowianie.
No i te elity w polskich władzach. No, może nie Słowianie, ale przynajmniej nie muzułmanie.
Jakoś mi się puzle (puzzles) nie chcą poskładać do kupy.
Dopiero jak poczytam Sorosa… świat staje się bardziej przejrzysty:

http://trybeus.neon24.pl/post/125924,to-george-soros-finansuje-inwazje-islamska-na-europe

Tiamat 20.10.2015 05:18:38

Islamizacja 6

Oj tam, oj tam z tymi epidemiami.

Przecież jesteśmy szczepieni. I to nawet przymusowo! To jak nam mają grozić epidemie? Czyżby ktoś wiedział, że szczepionki są nie bardzo skuteczne?;)  Proszę wybaczyć offtop. Cała ta sprawa z uchodźcami to jedna wielka intryga i jeden ogromny przekręt.

bez kropki 20.10.2015 08:29:31

@Tiamat 05:18:38

//Mamy usprawiedliwiać mordowanie Palestyńczyków i dokąd ostatni Palestyńczyk nie zniknie z powierzchni ziemi, będziemy pyskować na islam.//
Poruszyła Pani najważniejszy, moim zdaniem, aspekt sprawy uchodźczej. To jest ich główne zadanie: rozpalić jeszcze bardziej nienawiść Europy i całego Zachodu do islamu, tak aby bezkarny holokaust Palestyńczyków wydawał się zachowaniem moralnie prawidłowym i nie budził tylu sprzeciwów co obecnie.
A w ogóle na tym samym tle, łatwiej zrozumieć demontaż Jugosławii i prześladowanie Serbów przez Zachód. Już wtedy budowano trasę dla muzułmańskiej fali migracyjnej przez Kosovo, Albanię i Bośnię, może nawet Vojvodinę (tego jeszcze nie zdążyli oderwać) aż do bram Schengen, które teraz Węgrzy zamykają. I już wtedy Niemcy (Genscher) współpracowali w tym demontażu z USraelem. Był to czas intifady i chodziło wtedy o to, by Zachód i jego „opinia publiczna” miały miejsce i okazję do okazania solidarności z muzułmanami, ale po innej stronie mapy niż Palestyna.

Bogusław Jeznach 20.10.2015 10:52:55

@bez kropki 08:29:31

Każdą partię szachów zaczyna się pionkami…

Bogusław Jeznach 20.10.2015 12:05:17

Opublikowano za: http://jeznach.neon24.pl/post/126740,kto-finansuje-uchodzcow

==================================

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/03/kto-zaplanowal-finansowal-rezyserowal-wojny-i-obecny-exodus-do-europy/

Podobne:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/stany-zjednoczone-finansuja-przemyt-imigrantow-europy

 

One comment on “Kto zaplanował, finansował, reżyserował: wojny i obecny exodus do Europy

  1. Rob Veggett
    April 4, 2017

    Już wiadomo, że masońskie elity muszą oficjalnie przejść na Islam osiągając 32 stopień wtajemniczenia (33 wszystkich razem). Dlatego właśnie tak sprzyjają tej muzułmańskiej fali nachodźców. A w ich podziemnych miastach-bunkrach mają cały czas rozbrzmiewać melodie muzułmańskie.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

  • 1,883,435 hits
April 2017
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: