Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Żydowska organizacja oskarżyła Roberta Brzozę o ‘mowę nienawisci’.


Wygraliśmy z żydowską organizacją: „Otwarta Rzeczpospolita”

 

krzyk

Ponad dwa lata temu Otwarta Rzeczpospolita oskarżyła nas o mowę nienawiści, ponieważ napisałem prawdę o Judeopolonii, o żydach, którzy chcieli przejąć państwo polskie.

Pomimo, że sprawa była poważna, nie ugięliśmy się. Inni blogowicze pod naciskiem policji, usuwali moje artykuły ze swoich blogów.

Otwarta Rzeczpospolita konsultowała się z zagranicą, chcieli nas znokautować, ponieważ tu nie chodzi o jeden artykuł, a o naszą działalność. Na temat żydów, judaizmu, żydowskiej finansjery mamy setki artykułów.

To my jako pierwsi połączyliśmy klocki. Powiązaliśmy informacje geopolityczne, historyczne, ekonomiczne, biblijne.

Część wiedzy na przykład o Judeopolonii czy systemie bankierskim była dostępna w publikacjach internetowych.

My prawidłowo odczytaliśmy jedną grupę żydowską reprezentowaną przez państwo żydowskie Izrael i drugą grupę żydowską reprezentowaną przez międzynarodową finansjerę.

W wielu sprawach obie grupy współpracują razem w innych nie. O tyle jest to ważne, że sądzimy, iż międzynarodowa finansjera zostanie całkowicie zniszczona przy udziale swoich braci żydowskich.

Te informacje najbardziej bolą lobby żydowskie.

Pierwszą rundę wygraliśmy.

Dziękujemy wszystkim urzędnikom państwowym, którzy nie uklękli przed lobby żydowskim.

Zdaję sobie sprawę, że to pierwsza runda, ponieważ lobby żydowskie jest bardzo silne w Polsce i na świecie. Mają miliony dolarów do walki z takimi portalami jak nasz.

Sami z nimi nie wygramy, dlatego potrzebujemy pomocy od państwa, od urzędników państwowych, od patriotów, od ludzi dobrej woli.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do małego zwycięstwa.

Prawda się obroniła, dość fałszowania historii…

Kolejny etap naszej walki o prawdę, to pokazanie potęgi Polski – Lechii/Lachii.

To my pokonaliśmy Imperium Rzymskie.

Dlatego nas tak gnoją.

Boją się silnej Polski… byliśmy potęgą i mamy szansę stać się nią znowu.

O tym musi wiedzieć każdy Polak.

Poniżej przypominam artykuł opisujący naszą walkę z Otwartą Rzeczpospolitą.

——————————

Dostałem list od znanego blogera, który został wezwany na policje, między innymi w mojej sprawie. Urzędnik pytał go o moje dane. Postraszył i nakazał usunąć z jego portalu artykuł o Judeopolonii. Sprawa poszła do prokuratury. Okazuje się, że oprócz mojego portalu, ścigają kilka innych, bardzo popularnych blogów.

Dokładnie chodzi o ten artykuł: „Judeopolonia – atak Żydów na Polskę”.

Jak to możliwe, że prokuratura ściga prawdę o przeszłości Polski?

O Judeopolonii powinny uczyć się dzieci na lekcjach historii.

Kto jest zleceniodawcą, donosicielem?

Kto tępi prawdę i polski patriotyzm?

Organizacja o nazwie „Otwarta Rzeczpospolita”

Z informacji, które do mnie dotarły, wynika, że organizacja „Otwarta Rzeczpospolita” wysyła donosy do organów ścigania. Pod lupę wzięli internautów, portale i blogi, które wyrażają poglądy „antysemickie”, przeciwko islamizacji i afrykanizacji Europy.

Rozumiem, jeżeli ktoś pisze wulgarnie, obraża daną nację, kpi bez historycznej argumentacji.

Jednak podciąganie prawdziwej historii o Judeopolonii pod antysemityzm jest atakiem na Polskę. Antypolskość powinna być karana i ścigana przez prokuraturę. To organizacja „Otwarta Rzeczypospolita” powinna być wzywana przez prokuraturę za gnębienie Polaków, bo tym są donosy i szkalowanie dobrego imienia.

Oto donos, który złożyła na mój artykuł organizacja „Otwarta Rzeczpospolita” – LINK.

„Na stronie, w założeniu mającej podtrzymywać wartości tradycyjnie katolickie i patriotyczne, regularnie pojawiają się treści o charakterze antysemickim, znieważające osoby pochodzenia żydowskiego i nawołujące do nienawiści wobec nich ze względu na przypisywane im, jako narodowi, cechy.

Podjęte interwencje przez Otwarta Rzeczpospolita:

 • 11.04.2016 – Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita składa prośbę o otrzymanie kopii uzasadnienia decyzji o umorzeniu.
 • 25.03.2016 – Umorzenie dochodzenia bez podania przyczyny.
 • 24.03.2016 – Podjęcie zawieszonego dochodzenia.
 • 27.10.2015 – Prokuratura postanawia o zawieszeniu dochodzenia z powodu konieczności oczekiwania na wyniki międzynarodowej pomocy prawnej.
 • 27.07.2015 – Policja wszczyna dochodzenie o przestępstwo określone w art. 256§1 kk.
 • 03.07.2015 – Sąd uwzględnia zażalenie i uchyla postanowienie Prokuratora o odmowie wszczęcia dochodzenia.
 • 26.03.2015 – Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita składa zażalenie na decyzję prokuratury.
 • 20.03.2015 – Prokuratura Rejonowa Warszawa-Śródmieście odmawia wszczęcia dochodzenia „wobec braku ustawowych znamion czynu zabronionego”.
 • 05.01.2015
Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita zawiadamia prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa.

Nie możemy zgadzać się na tego typu działania, ponieważ za niedługo policja zapuka do twoich drzwi i zakuje cię w kajdany za udostępnianie obrazka, który „Otwarta Rzeczypospolita” uzna za antysemicki.

Myślisz, że to śmieszne?

Niekoniecznie.

Otwarta Rzeczpospolita namawia do składania donosów

„Otwarta Rzeczpospolita” utworzyła stronę, która namawia do składania donosów na Polaków – zglosnienawisc.otwarta.org.

Pod hasłem „zgłoś nienawiść” ukazują się takie donosy:

 • „31.07.2015 na stadionie Lechii Gdańsk (Pokoleń Lechii Gdańsk 1 80-560 Gdańsk) podczas meczu między Lechią Gdańsk a Pogonią Szczecin przez kibiców Lechii Gdańsk został wywieszony transparent, który nawołuje do mordowania ludzi o poglądach komunistycznych (‚A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści’). „
 • Strona https://wolna-polska.pl/wiadomosci/category/holoszwindel rozpowszechnia kłamstwo oświęcimskie. Autor zamieszczonych na stronie informacji jawnie neguje prawdę o niemieckich zbrodniach dokonanych na Żydach, uznając, że powszechnie przyjęta interpretacja Holokaustu jest zafałszowana.

  Tzw. kłamstwo oświęcimskie jest powszechnie potępione, jako niezgodne z prawdą historyczną oraz niezgodne z pamięcią i czcią dla ofiar Holocaustu. W Polsce istnieją obostrzenia prawne, nakładające na organy państwowe obowiązek ścigania z urzędu osób szerzących to kłamstwo. Na podstawie art. 55 Ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej  Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu zaprzeczanie publicznie i wbrew faktom zbrodniom, o których mowa w art. 1 pkt 1 ustawy, jest przestępstwem ściganym z urzędu. Czynami określonymi w art. 1 pkt 1 ustawy są m.in. popełnione na osobach narodowości polskiej lub obywatelach polskich innych narodowości w okresie od dnia 1 września 1939 r. do dnia 31 lipca 1990 r. zbrodnie nazistowskie i inne przestępstwa stanowiące zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości lub zbrodnie wojenne. Ustawa zabrania negacji „wszelkich zbrodni popełnionych przez systemy totalitarne, zarówno w mutacji faszystowskiej, jak komunistycznej”.

  Podjęte interwencje:

  27.07.2015 – Prokuratura Okręgowa w Warszawie przekazuje sprawę Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Warszawie

  24.06.2015 – Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita zawiadamia prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa ściganego z urzędu.

 • „Żydowskie lobby polityczne w Polsce”, autor: Marian Miszalski. Książka wydana przez 3S Media, sprzedawana przez internetowe księgarnie, m.in. Bonito.pl.
  https://sklep-niezalezna.pl/pl/p/Zydowskie-lobby-polityczne-w-Polsce-Marian-Miszalski/976 

  Podjęte interwencje:

  11.08.2015 – Otwarta Rzeczpospolita dzwoni do właścicieli księgarni i rozmawia z nimi sugerując sprawdzenie treści sprzedawanych książek pod kątem nienawistnych treści. W celu ustosunkowania się do tych treści, musielibyśmy przyjrzeć się szczegółowo publikacji.

   Więcej o donosach antypolskich TUTAJ.

  Kto sponsoruje organizację Otwarta Rzeczpospolita?

  Organizacja Otwarta Rzeczpospolita działa na dużą skalę, na terenie całej Polski. To wymaga bardzo dużych środków finansowych. Zobacz jakie firmy sponsorują ich antypolską akcje. Jeżeli to tylko możliwe, to nie korzystaj z ich usług, a jeżeli jesteś ich klientem, to poinformuj właścicieli firmy o ich antypolskiej działalności.
   .
  Wybrani sponsorzy akcji przeciw Polakom:
  .

  Musimy wspierać takich ludzi jak Zbigniew Boniek. Otwarta Rzeczpospolita razem z Gazetą Wyborczą prowadzi kampanie przeciwko polskim kibicom, którzy na stadionach wywieszają transparenty z prawdą historyczną – LINK.

  Podsumowanie

  Proszę zauważyć, jak zajadła w swoim postępowaniu jest organizacja „Otwarta Rzeczpospolita”. Prokuratura umarza postępowanie wobec mnie, a członkowie organizacji dalej składają skargi.

  Skala działania organizacji jest potężna. Jeżeli przeglądniesz donosy i ilość składanych pozwów, to można wysunąć wniosek, że polskie sądy są zalewane często antypolskimi oskarżeniami. Najgorsze jest to, że ich działalność jest skuteczna.

  Właściciele blogów po wizycie na policji, usuwają artykuły o prawdzie historycznej dotyczącej działalności żydów chazarskich. Zobacz, pod hasłem „Judeopolonia”. Jest coraz mniej artykułów piszących prawdę, a powinno być ich    setki.

  Jeżeli tylko masz możliwość legalnej walki z takimi antypolskimi portalami jak Otwarta Rzeczpospolita i ich    sponsorami, to zrób wszystko co w twojej mocy, ponieważ oni powoli podcinają nam skrzydła.

  Rozsyłaj proszę te informacje po całym internecie, bo tylko w społeczeństwie siła. Pojedynczo nas wyeliminują, ale całego społeczeństwa nie zdetronizują.

  Aktualizacja – 31 marzec 2017 roku.

  .
  . . ekonomia Robert Brzoza

  P.S. Zapraszam do artykułu, w którym opisuję szkalowanie nas przez panów Bein i Szubert: Najpierw Żydzi, teraz ubeckie metody…

  ===================================

  https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/otwarta-rzeczypospolita-oskarza-mnie-o-antysemityzm/

6 comments on “Żydowska organizacja oskarżyła Roberta Brzozę o ‘mowę nienawisci’.

 1. mgrabas
  April 3, 2017

  “Żydowska organizacja oskarżyła Roberta Brzozę o ‘mowę nienawisci’.”, czyli Robert Brzoza jest “swój”? tylko dlaczego Robert Brzoza na swojej stronie http://wiadomosci.robertbrzoza.pl/korupcja/najpierw-zydzi-teraz-ubeckie-metody/ promuje filmik szkalujący Polaków?

  • HKW
   April 4, 2017

   Czyżby? Sprawdzę to!

  • HKW
   April 4, 2017

   Proszę wskazać link do tego filmiku, bo jak do tej pory nie widzę nic co by szkalowało Polaków, chyba ze masz na myśli polsko-języcznych ‘Polaków’.

   • HKW
    April 6, 2017

    ZJEZDZAJ!

 2. Rob Veggett
  April 4, 2017

  THE FORGOTTEN HOLOCAUST – the Poles under German Occupation 1939-1944 (must-see and must-read)

  https://plus.google.com/+fanaber70/posts/7rtVWtxXhGL

 3. Jest ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA,którą opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.Narzędziem okazał się być KULT HOLOCAUSTU,który ma na celu ograniczanie ocen krytycznych żydowskiego etnocentryzmu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

 • 1,303,510 hits
April 2017
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wolna Polska – Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: