Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Żydowskie kłamstwa


Cz1

Chcę w tym artykule opisać kłamstwa, którymi są dziś przesiąknięte gazety, radio, telewizja, kina, teatry i inne środki masowego przekazu i masowej kultury. Jednocześnie chce pokazać jak rozpoznać te kłamstwa i jak stać się na nie odpornym. W znacznej większości są to żydowskie kłamstwa mimo tego że nie wydostają się one zawsze bezpośrednio z żydowskich ust tylko również z ust zdrajców różnych narodów. Czyli inaczej mówiąc ma ten artykuł służyć jako „ szczepionka” przeciwko żydowskiemu zakłamaniu i żydowskiej propagandzie.
Prawdą jest , że podczas konfliktów militarnych narody i ich rządy kłamią aby oszukać wroga, aby zboczyć i osłabić jego czujność aby w końcu z mniejszym wysiłkiem zniszczyć go.
Ale na tym świecie jest jeden naród, który zachowuje się tak jakby był w bezustannym stanie wojny z resztą narodów tej ziemi. Naród , który uważa wszystkie inne ludy na tej planecie jako wiecznych wrogów. Naród, który nawet swoich sojuszników traktuje z całkowitą nieufnością i robi wszystko aby ich oszukać. Jest to naród który nawet w swoim języku posiada słowo opisujące wszystkich innych mu obcych, wszystkich (w.g. nich ) pogan, wszystkich Gojów, wszystkich co nie są żydami.
W swoich świętych pismach przechwalają się oni o swojej wyższości nad Gojami, których to porównują do bydła. Oczywiście wszystkim jest wiadomo, ze bydło musi być popędzane i wcześniej czy później musi skończyć w rzeźni. Najlepsza forma na popędzanie bydła to przekonać je , że powinno iść w kierunku w jakim wyznacza ich właściciel. Oczywiście gdy ta metoda nawali, to zawsze może być użyta przemoc. Jednakże jeśli przekona się to ogłupiałe stado, że tak naprawdę rzeźnia to raj, będą oni galopować w tym kierunku bez większych trudności.
Żydowski dowcip w dzisiejszych dekadenckich czasach jest całkiem uniwersalnym narzędziem. To żydowski humor dominuje dziś we wszystkich środkach masowego przekazu, i tak w prawdzie to cały popularny humor w dzisiejszych czasach jest żydowski. Jeśli nie pisany bezpośrednio przez żydów to jest oparty na żydowskich przykładach i przedstawia żydowskiego ducha.
Jest również żydowski humor, który nie jest stworzony dla Gojów, który to można znaleźć w źródłach przeznaczonych wyłącznie dla żydów.

Głównym tematem w tych prywatnych dowcipach żydowskich jest przewaga intelektu żydowskiego i głupota połączona z naiwnością tych łatwo do oszukania Gojów.
Jeden z takich dowcipów brzmi następująco:
W pociągu w Carskiej Rosji, pewien żyd jadł sobie Siej Żydowskie kłamstwa opakowaną w papier . Rosyjski Goj siedzący naprzeciw niego po wyrzuceniu paru anty żydowskich epitetów zapytał: Niby dlaczego wy żydzi uważacie się za takich mądrych? Na to ten żyd odpowiedział: Chcesz tak bardzo wiedzieć to ci powiem w sekrecie że my jesteśmy tacy mądrzy tylko dlatego ze jemy głowy tej oto ryby wskazując na Sieję.
Ha , jeśli to taki sekret to i ja mogę być taki mądry jak wy, powiedział Goj. Oczywiście powiedział żyd, i ja tu mam jeszcze jedną głowę Sieji i mogę ci ją sprzedać za pięć kopiejek. Goj kupił i zjadł te głowę rybią.
Po godzinie pociąg zatrzymał się na stacji i Goj na chwile wyszedł z pociągu, po powrocie rzekł:
Ty żydek ty sprzedałeś mi ten rybi łeb za 5 kopiejek a ja widziałem teraz całą Sieje na bazarze za 3 kopiejki !!! . Na to żyd: widzisz już jesteś mądrzejszy.

Żydowski psychoanalityk Teodor Reik w swojej książce „ Żydowska Mądrość” (która tyczy się subliminalnemu psychologicznemu znaczeniu dowcipów żydowskich) przyznaje o istnieniu żydowskiej pogardy dla łatwych do oszukania Gojów.
Czytamy:
„ Wszystkie formy oszustw, krętactw i podstępów żydowskich zaplanowanych aby wyciągnąć pieniądze albo uniknąć ich wydania są bardzo jasno przedstawione w żydowskich dowcipach”
Oczywiście Reik i inni opowiadacze żydowskich dowcipów są w wielkim błędzie ograniczając kłamstwa żydowskie jedynie do sztuczek mających na celu wyciągnięcie pieniędzy.
Dużo bardziej ważne niż parę kopiejek lub parę milionów dolarów są żydowskie kłamstwa które mają na celu wzbudzić współczucie , poważanie i uszanowanie.
Jest to klucz do zrozumienia najniebezpieczniejszych żydowskich kłamstw. Żydowskie kłamstwa ,które mają na celu wzbudzić współczucie i poszanowanie są stworzone w tym celu aby wbić nam do głów to że żydzi byli i są strasznie prześladowani i to, że są nad wyraz święci.
Dla tych co maja otwarte oczy, te stale powtarzane bzdury: że żydzi to bezustannie prześladowani ludzie, że są oni tylko maleńką i całkowicie bezbronną mniejszością zasługująca jedynie z naszej strony na najgłębsze współczucie i pomoc, są absurdalnie beznadziejna ideą.

W rzeczywistości i bez wątpienia żydzi są dziś najpotężniejszą rasą na tej planecie.
Są oni w pierwszej piątce potęg nuklearnych poprzez arsenał bomb atomowych zgromadzony w Izraelu (Mimo tego że rezolucja ONZ zabrania państwom bliskiego wschodu posiadać arsenał nuklearny i chemiczny, ale że żydzi też rządzą ONZ-tem i przeto nikt Izraela za to nie napada ani nie bombarduje jak to było w przypadku Iraku i wkrótce Iranu) .
Również poprzez niezmierne wpływy jakie maja w środkach masowego przekazu i w instytucjach finansowych świata zachodniego mają olbrzymią kontrolę nad systemem politycznym największych dzisiejszych potęg militarnych świata, szczególnie jedynego dziś giganta militarnego Stanów Zjednoczonych.

W dzisiejszym zachodnim świecie, nie ma praktycznie artykułu w gazecie, nie ma programu radiowego lub telewizyjnego, nie ma filmu na ekranach , które to najpierw nie przeszłyby przez łapy cenzora żydowskiego i byłoby przez niego zaakceptowane. Inaczej ci polityczni Rabi przepuszczają na światło dzienne tylko informacje „koszerne”.
Pomimo tej niezmiernej potęgi , która to dzierżą dziś żydzi w swoich łapach, niejako paradoksalnie nadal przedstawiają się jako biedni i prześladowani ludzie, upewniając się, że codziennie muszą wbijać do głów Gojów ten paradoks używając wszystkie możliwe środki.
Od ponad pół wieku opowiadają te bajki jak to byli oni zniewoleni i ilu ich zostało wymordowanych podczas drugiej wojny światowej. Opowieści o tym ileż to oni wycierpieli z rąk Niemców i innych narodów są stale wszechobecne w gazetach, filmach i programach telewizyjnych większości krajów świata.

Zróbcie taki mały eksperyment i zapytajcie się ucznia szkoły średniej , albo swego sąsiada ilu Polaków, Rosjan, Francuzów, Anglików albo też Niemców straciło życie w tej drugiej wojnie a otrzymacie w odpowiedzi głupie spojrzenie i wzruszenie ramion. Zapytajcie się ich ilu żydów straciło życie w tej wojnie i magiczna cyfra „ Sześć milionów” natychmiast im wystrzeli z ust. ( Tak jako ciekawostka to Rosjan zginęło około 22 milionów i to tylko na froncie nie licząc dziesiątek milionów cywilów wymordowanych przez żydokomunę a Niemców to też blisko 20 milionów)
Jak widać żydowscy szefowie masowego przekazu wykonali swą robotę na piątkę.
Stale przewija się ten „holokaustyczny” slogan „ NIGDY NIE ZAPOMNIM …NIGDY NIE PRZEBACZYM”
Oczywiście to oni , żydzi, nigdy nie przebaczą narodom europejskim tego , że dokonały tego wielkiego przestępstwa i ośmieliły się marzyć o życiu we własnych krajach bez żydowskich nadzorców. Natomiast my Goje mamy nigdy nie zapomnieć lekcji, że jakiekolwiek kwestionowanie żydowskiego prawa do kontroli naszych środków masowego przekazu, naszych instytucji finansowych, naszych szkół, naszego prawodawstwa i naszego systemu politycznego jest moralnie i dosłownie równoznaczne z wrzucaniem biednych babci żydowskich do komór gazowych.
Teraz widzicie jak to ten najzamożniejszy i najpotężniejszy klan na świecie przedstawia się jako ten biedny i uciskany, używając te perwersyjne kłamstwa szachuje jakąkolwiek opozycję i daje żydom jeszcze większą przewagę i potęgę.

C. Żbikowski

C.D.N.
DrDukeNaJewtubiePL
=========================

http://www.kibice.net/forum/viewtopic.php?p=793785

One comment on “Żydowskie kłamstwa

  1. Mądrość jest funkcją intelektu.
    Na Dolnośląskim Festiwalu Nauki we Wrocławiu był prezentowany temat : KŁAMSTWO W PARADYGMACIE NAUKOWYM z wnioskiem,że jest czynnikiem rozwoju intelektualnego człowieka.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on March 20, 2017 by in Uncategorized, Zydzi, żydokomuna and tagged , , .

Archives

Blog Stats

  • 1,842,565 hits
March 2017
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: