Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Rządy Żydów w Polsce


Polskość to nienormalność.”
Donald Tusk

Rozdziobią nas Żydzi i „szabes-goje”

Zbigniew Kękuś

Dziś wiem, że jak polityk mówi „Polska”, „Ojczyzna”, to mogę go najwyżej kopnąć w dupę.”

Źródło:„Jestem sierotą po „PO-PISIE”, wywiad z Krzysztofem Cugowskim, Kurier Lubelski, 21.07.2012

 

polacy-wykleci

zbigniew-kekus

Szanowni Państwo,

Niniejszego e-mail’a kieruję do Państwa w interesie społecznym.

Na pierwszej stronie wydania z dnia 14-15 stycznia 2017 r. „Fakt” zamieścił informację pt. „Podwyżki emerytur będą mniejsze!”:

Fatalna wiadomość dla emerytów! Główny Urząd Statystyczny ogłosił, że ceny nie wzrosły na tyle, by podnieść emerytury tak, jak planował rząd! Minister Elżbieta Rafalska zapewnia co prawda, że emeryci z najniższymi świadczeniami i tak mają zagwarantowane co najmniej 10 zł brutto więcej. A co z resztą seniorów? Prawdopodobnie dostaną znacznie mniej, niż było zapisane w budżecie.”
Źródło: „Podwyżki emerytur będą mniejsze!”; „Fakt”, 14-15 stycznia 2017 r., s. 1

Rząd Rzeczypospolitej Polskiej jednak ma pieniądze… Dla Żydów z Izraela.

W załączeniu przesyłam moje pismo do ministra finansów Mateusza Morawieckiego zawierające – Załącznik 1: „Pan Mateusz Morawiecki Wiceprezes Rady Ministrów Minister Finansów ul. Świętokrzyska 12 00-916 Warszawa Dotyczy: I. Wniosek – na podstawie art. 63 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej – o sporządzenie i doręczenie mi informacji publicznej w postaci informacji:

 1. jaką kwotę wypłacono w:
  1. 2015 roku
  2. 2016 roku

obywatelom innych państw z tytułu ustawy z dnia 14 marca 2014 r. „o zmianie ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego oraz niektórych innych ustaw.”

 1. jaka kwota została umieszczona w budżecie państwa na 2017 r. na wypłaty obywatelom innych państw z tytułu ustawy, jak w pkt. I.1.”

W dniu 12 stycznia 2017 r., po 27 dniach protestu, posłowie Platformy Obywatelskiej opuścili Salę Plenarną Sejmu.

Przez tych 27 dni liderzy Platformy Obywatelskiej setki razy, we wszystkich przypadkach odmieniali słowa Polska i Polacy. Oni – Grzegorz Schetyna, Małgorzata Kidawa-Błońska, Ewa Kopacz – razem z partyjnymi koleżankami i kolegami dla nas, Polski i Polaków, protestowali. Czy na pewno?

Nic tak dobrze o pośle nie świadczy, jak to, w jaki sposób głosował.

Przedstawię Państwu zatem platformerskie bydło. Jak nas, swoich żywicieli, traktuje.

W wydaniu z dnia 21-27 sierpnia 2015 r. „Warszawska Gazeta” zamieściła artykuł Krzysztofa Balińskiego pt. „Skandal! Sejm dopuścił do antypolskiej ustawy”, w którym autor podał m.in. – Załącznik 2:

Izraelska gazeta potwierdza!!! Będziemy płacić renty 50 tysiącom obywateli Izraela za zbrodnie Niemców i Sowietów, 20 milionów złotych miesięcznie, prawie ¼ miliarda rocznie! Uchwała został przygotowana i przegłosowana przez polski Sejm.

Poparli ją solidarnie członkowie wszystkich klubów poselskich, zarówno tych z prawa jak i z lewa. Wszyscy głosowali za nią jak jeden mąż. Także ci z PiS oraz Solidarnej Polski. Nikt się nie wyłamał, a takiej dyscypliny w Sejmie nie było nigdy. (no może z wyjątkiem Sejmu PRL). Tylko dwóch posłów było przeciw: Wojciech Szarama i Przemysław Wipler. Nadchodzi czas, aby o tym przypomnieć. Tego nie wolno wybaczyć. W Sejmie nie powinno być nikogo, kto głosuje za antypolską ustawą, kto dopuszcza się zaprzaństwa, czyni z nas naród sprawców, kto współdziała z wrogiem na szkodę własnego kraju. Pamiętajmy o tym 25 października!

– Rząd polski wprowadził ustawę i ci, którzy urodzili się w Polsce i mogą udowodnić, że są ofiarami nazistowskich lub sowieckich represji otrzymają miesięczną rentę w wysokości 100 euro – przypomina lub raczej donosi „Jerusalem Post” z 14 bm. czyli z 2 Elul 5775. (…)

Źródło: Krzysztof Baliński, „Skandal! Sejm dopuścił do antypolskiej ustawy”; „Warszawska Gazeta”, Nr 34 (427),

21 – 27 sierpnia 2015, s, s. 1, 26 – 27 – Załącznik 2

Chodzi o ustawę z dnia 14 marca 2014 r. „o zmianie ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego oraz niektórych innych ustaw” .

Przypomnę:

ZAPRZANIEC” – «ten, kto dopuścił się zdrady»

Słownik Języka Polskiego

K. Baliński wyjaśnił, kto może znaleźć się – m.in. Żydzi bandyci z UB lub KBW – wśród beneficjentów ustawy – Załącznik 2:

Utworzono nową kategorię poszkodowanych, tj. tych, którzy „doznali szkody na terenach należących do Polski”; że do świadczeń kwalifikuje się każdy mieszkający w Izraelu, kto ucierpiał podczas okupacji sowieckiej

do roku 1956, czyli także bandyta z UB lub KBW postrzelony przez żołnierza wyklętego; że rząd RP, w tym MSZ, włączył się do antypolskiej polityki historycznej Żydów i Niemców.

Nie miejmy złudzeń, sprawa zwrotu mienia żydowskiego nabiera tempa.”
Źródło: Krzysztof Baliński, „Skandal! Sejm dopuścił do antypolskiej ustawy”; „Warszawska Gazeta”, Nr 34 (427), 21 – 27 sierpnia 2015s, s. 1, 26 – 27 – Załącznik 2

Oto wyniki głosowania zamieszczone na stronie internetowej Sejmu:

Klub/Koło Liczba czł. Głosowało Za Przeciw Wstrzymało się Nie głosowało
PO 203 196 196 7
PiS 136 127 126 1 9
TR 36 34 34 2
PSL 33 32 32 1
SLD 26 24 24 2
SP 17 16 16 1
niez. 9 7 6 1 2

Źródło: Wyniki indywidualne http://orka.sejm.gov.pl/Glos7.nsf/nazwa/59_79/$file/glos_59_79.pdf

A oto jak głosowali – dla Żydów, przeciwko Polakom – liderzy Platformy Obywatelskiej, ci, którzy teraz „dla Polski” i „dla Polaków” paraliżowali Sejm?

Wyniki imienne posłów Platformy Obywatelskiej

Lp. Nazwisko i imię Głos

71. Kidawa Błońska Małgorzata Za

80. Kopacz Ewa Za

155. Schetyna Grzegorz Za”

Źródło: http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=klubglos&IdGlosowania=40392&KodKlubu=PO

„Za” głosował także Donald Tusk.

Nawiasem mówiąc, tak głosowali Zyd Jarosław Kaczyński oraz obecni prezydent i premier:

Wyniki imienne posłów Prawo i Sprawiedliwość

Lp. Nazwisko i imię Głos

23. Duda Andrzej Za

44. Kaczyński Jarosław Za

112. Szydło Beata Za”

Źródło: http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=klubglos&IdGlosowania=40491&KodKlubu=PiS

Małgorzata Kidawa-Błońska, Ewa Kopacz, Grzegorz Schetyna, Donald Tusk razem z innymi, którzy wszystko, co robią to tylko „dla Polski” i „dla Polaków” przekształcili Naród Polski w osłów pracujących na Żydów, jak nas – gojów – widzi rabin Owadia Josef:

Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie – powiedział Josef podczas wystąpienia w synagodze. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – podkreślił. Potem porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych. – Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność – stwierdził 90-letni Owadia Josef. Dlaczego? – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda.”

Źródło: Piotr Zychowicz, „Rabin: goje żyją po to, by usługiwać Żydom”; Rzeczpospolita, 22 października 2010r., s. A 13

Niedługo po wejściu w życie w.w. ustawy media informowały – Załącznik 3:

Minister finansów Mateusz Szczurek emerytom każe płacić wyższe podatki!
Skandal jakich mało! Najpierw ZUS wstrzymał pracującym emerytom wypłatę świadczeń. Potem pieniądze zaczął oddawać. Ale o ekstrawypłaty upomniał się fiskus i emerytom każe płacić zamiar 18 aż 32-proc. podatek! (…)
Minister finansów Mateusz Szczurek (40 l.) nie przewiduje zwolnienia z podatków emerytów.

Około 40 tysiącom pracującym emerytom ZUS zawiesił w 2011 roku świadczenia. Trybunał Konstytucyjny uznał te przepisy za krzywdzące i kazał zwrócić emerytom pieniądze razem z odsetkami.

ZUS odwiesił więc emerytury. Przeciętnie wypłata za 26 miesięcy zawieszenia wynosi 43 tys. zł. Jeśli emeryt wystąpił z wnioskiem o wypłatę, nadal dostaje emeryturę i jeszcze sobie do niej dorabia, może się okazać, że łatwo przekroczy II próg podatkowy, który w zeszłym roku wynosił 85.528 zł. Efekt? Zamiast 18 proc. podatku, musi zapłacić 32 proc.! W wielu przypadkach oznacza to, że państwu trzeba oddać po kilka tysięcy złotych!

Minister finansów Mateusz Szczurek (40 l.) nie przewiduje zwolnienia z podatków emerytów.

Źródło: „Minister finansów Mateusz Szczurek emerytom każe płacić wyższe podatki!”; „Fakt”, 10.02.2015, s. 2 – Załącznik 3

Ustawa z dnia 14 marca 2014 r. o zmianie ustawy o kombatantach dotyczy – jak podawały media – około 50.000 Żydów, a jej wymiar finansowy to około 240.000.000,00 zł rocznie.

Zaangażowani w jej przygotowanie i wprowadzenie w życie byli:

 1. inicjator Prezes Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej Donald Tusk
 2. Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, w tym marszałek Ewa Kopacz
 3. Senat Rzeczypospolitej Polskiej, w tym marszałek Bogdan Borusewicz
 4. Bronisław Komorowski, który zrezygnował ze sprawdzenia, czy ustawa jest zgodna z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej.

Postanowili, że Polacy będą dotować wiekowych Żydów – lub potomków, tych którzy zmarli – niemieszkających w Polsce.

Sytuacja, której skutki dotknęły ok. 40.000 emerytów Polaków, żyjących w Polsce została spowodowana sprzecznym z prawem – co potwierdził Trybunał Konstytucyjny – działaniem ZUS.

Minister finansów postanowił finansowymi skutkami naruszenia prawa przez prezesa ZUS obciążyć… emerytów.

Jak wynika z zacytowanej wyżej informacji podanej przez „Fakt”, jej jednorazowe skutki finansowe powinny być bliskie kwocie, którą Polacy dotują co rok – od 2015 r. – Żydów, obywateli innych państw.

W obronie emerytów Polaków nie stanęli:

 1. prezes Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej Ewa Kopacz
 2. marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Radosław Sikorski
 3. marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Bogdan Borusewicz
 4. prezydent Bronisław Komorowski

W podsumowaniu podanych wyżej informacji wskazać należy, że według najwyższych władz Rzeczypospolitej Polskiej:

 1. Polskę stać na to, żeby corocznie wypłacać ok. 50.000 Żydom obywatelom innych państw kwotę łączną ok. 240.000.000,00 zł
 2. Polski nie stać było na to, żeby zwolnić 40.000 emerytów Polaków żyjących w Polsce z poniesienia jednorazowo w kwocie być może bliskiej 240.000.000,00 zł kosztów pomyłki prezesa ZUS.

Ergo… w 2015 roku Naród Polski wypłacił – według danych podanych przez media – 50 tysiącom nie mieszkającym w Polsce Żydów kwotę ok. 240.000.000,00 zł, a zarazem 40.000 Polaków emerytów wpłaciło do budżetu państwa kwotę być może bliską 240.000.000,00 zł z powodu pomyłki prezesa ZUS.
Przypadkiem, ale… się bilansuje.

Niech mi ktoś powie, że to już nie jest Judeopolonia…

Pytałem ministra finansów Mateusza Szczurka pismem z dnia 24 września 2014 r. /Załącznik 4/, jaką kwotę umieszczono w budżecie na 2014 r. na poczet wypłat z tytuły ustawy z dnia 14 marca 2014 r. i jaką kwotę na wypłaty z tego tytułu umieszczono w budżecie na 2015 rok, a pismem z dnia 18 lutego 2015 roku /Załącznik 5/, jaką kwotę wypłacono w 2014 roku z w.w. tytułu i jaką umieszczono w budżecie na 2015 r.

W odpowiedzi na pismo z dnia 24.09.2014 r. dyrektor Biura Ministra Sławomir Żałobka poinformował mnie pismem z dnia 9 października 2014 r. – Załącznik 6: „Ministerstwo Finansów nie posiada ww. informacji.”

W odpowiedzi na pismo z dnia 18 lutego 2015 r., pismem z dnia 5 marca 2015 r. zastępca dyrektora Biura Ministra Katarzyna Dobrzyńska poinformowała mnie – Załącznik 7: „Ministerstwo Finansów uprzejmie informuje, że nie posiada wnioskowanych informacji.”

Zginęło ministrowi M. Szczurkowi ok. 250 mln zł.

Żydzi z Izraela wiedzieli, że taka to może być kwota, a minister finansów w rządzie Ewy Kopacz nie wiedział. W tym w 2015 roku, ile wypłacono w 2014 roku.

Tajne…? Poufne…?

Może minister Mateusz Morawiecki będzie miał większą wiedzę…

Nawiasem mówiąc Mateusz Szczurek dostał – najpewniej w nagrodę za „profesjonalizm” – fuchę w Unii Europejskiej. Media informowały:

Były minister finansów w rządzie Ewy Kopacz (60 l.) Mateusz Szczurek (41 l.) wejdzie w skład 5-osobowej Rady Budżetowej (EFB) – donosi „Dziennik Gazeta Prawna”. EFB to nowy organ doradczy Komisji Europejskiej,

który ma się zajmować sytuacją budżetową w strefie euro.”
Źródło: Fucha w Unii dla Szczurka; „Fakt”, 18.08.2016, s. 4

Fucha w Unii dla Szczurka… Eksperta od budżetu, któremu wymknęło się spod kontroli ok. 250 mln zł przeznaczonych dla Żydów.
Ignorancja Szczurka – albo świadome okłamanie mnie przez jego podwładnych – ani trochę mnie nie dziwią. Jest przecież Szczurek, były członek zarządu ING Banku Śląskiego S.A. wychowankiem Żyda tumana – albo świadomego skutków swoich działań oszusta – Brunona Bartkiewicza z ING Banku Śląskiego S.A., z winy którego 800.000 Polaków poniosło straty podczas prywatyzacji Banku Śląskiego. A że krocie na niej zarobiło szefostwo Banku, to tuman – albo oszust – B. Bartkiewicz został prezesem zarządu Banku, potem szefem jego Rady Nadzorczej, a obecnie znowu jest prezesem zarządu.

Jest też ekspert na skalę europejską w dziedzinie budżetowania Szczurek wychowankiem Żydówki cwaniary oszustki z ING Banku Śląskiego S.A. Małgorzaty Kołakowskiej.

Oczywiście nie musimy się godzić z takim, jak opisane wyżej nas traktowaniem przez Żydów, filosemitów i polonofobów wśród władz Rzeczypospolitej Polskiej. Możemy protestować. Wyjść na ulice. Na tę jednak okoliczność zabezpieczyli się sługusy Żydów, w tym niewykluczone – jak podaje K. Baliński – że bandytów, którzy mordowali Polaków oraz ich potomków.

W dniu 10 stycznia 2014 r. odbyło się w Sejmie głosowanie nad przyjęciem w całości projektu ustawy „o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej”.

Ustawa ta legalizuje udział formacji zbrojnych państw trzecich „we wspólnych operacjach”, do których zaliczone zostały działania w celu ochrony porządku, bezpieczeństwa i zapobiegania przestępczości w związku ze zgromadzeniami, imprezami masowymi lub podobnymi wydarzeniami na terytorium Polski.

Oto zamieszczone na stronie internetowej Sejmu RP wyniki imienne tych, co to wszystko, co robią – w tym ostatnio paraliżowali Sejm – to wyłącznie „dla Polaków”:

Wyniki imienne posłów Platformy Obywatelskiej

Lp. Nazwisko i imię Głos

71. Kidawa Błońska Małgorzata Za

80. Kopacz Ewa Za

155. Schetyna Grzegorz Za

181. Tusk Donald Za”

Za czym „dla Polaków” głosowali Małgorzata Kidawa-Błońska, Ewa Kopacz, Grzegorz Schetyna, Donald Tusk wyjaśnili posłowie Kukiz’15 w złożonym do laski marszałkowskiej rok temu, w dniu 13 stycznia 2016 r., projekcie ustawy: „o uchyleniu ustawy o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.”: „Na podstawie art. 9 ust. 1 pkt 3 i 4 funkcjonariusze zagraniczni uzyskali uprawnienia do korzystania z broni palnej oraz środków przymusu bezpośredniego na takich samych zasadach jakie obowiązują funkcjonariuszy Policji. Oznacza to, że na mocy ustawy, zagraniczni funkcjonariusze Policji oraz innych jednostek mogliby zostać wykorzystani do tłumienia w Polsce zgromadzeń publicznych, także z wykorzystaniem broni palnej, gazów bojowych, pałek itp.

Ustawa otwiera rządowi i jednostkom podległym możliwość wykorzystania zagranicznych funkcjonariuszy do tłumienia protestów niezadowolenia społecznego w sytuacji, gdy polskie służby odmówią wykonania rozkazu kierując się zasadą obywatelskiego nieposłuszeństwa. Ponadto zagraniczni funkcjonariusze mogą na mocy ustawy zostać dopuszczeni do działań operacyjnych polegających na podsłuchiwaniu, nagrywaniu i prowadzeniu obserwacji wobec obywateli Polski. Nikt nie daje gwarancji jakie informacje zdobędą w trakcie prowadzenia tych działań i w jaki sposób wykorzystają je po powrocie do swojego państwa. Ustawa otwiera więc w znaczący sposób możliwość działania obcych wywiadów na niekorzyść Polski i Polaków pod przykrywką wspólnych działań operacyjnych. Ustawa dopuszcza również to, że zagraniczni funkcjonariusze w trakcie wspólnych działań na terytorium Polski będą korzystać z własnej broni palnej (art. 9 ust. 1 pkt 7 ustawy) oraz sprzętu służącego do podsłuchiwania i nagrywania. To również może prowadzić do poważnych nadużyć ze strony zagranicznych funkcjonariuszy, którzy nie zawsze mogą korzystać z uprawnień, które przyznaje im ustawa w dobrej wierze. Co więcej, nie są oni zobowiązani przysięgą do służenia Polsce i Polakom, a swoim państwom.”

Celem rozwiania wszelkich wątpliwości, czyli obalenia stanowiska tych, co nam wmawiali, że to prawo Unii Europejskiej nakłada na Polskę wprowadzenie ustawy, jak ta głosowana w dniu 10 stycznia 2014 r. i przyjęta w dniu 7 lutego 2014 r. posłowie Kukiz’15 podali: „(…) Jednakże w przypadku decyzji, które mają wiążących adresatów, tj. Państwa Członkowskie, implementacja jest zbędna i przyjęcie ustawy z dnia 7 lutego 2014 roku nie stanowiło wykonania prawa unijnego. Ponadto ustawa obejmuje udział zagranicznych funkcjonariuszy i pracowników państw trzecich, a więc państw, które nie są członkami Unii Europejskiej, co nie może stanowić wykonania prawa unijnego.”

To nasi, Narodu Polski, przedstawiciele, czy antypolskie bydło głosowało za tym, żeby nas w Polsce mogli bić, pałować, strzelać do nas obcokrajowcy?

Jak oceniać dzisiaj posłów, którzy głosowali za tym, żeby obcokrajowcy, zagraniczni funkcjonariusze – związani przysięgą do służenia swoim państwom – mogli nas bić, pałować i strzelać do nas, w związku ze zgromadzeniami, a dzisiaj wyprowadzają nas na ulice?
Jak oceniać Grzegorza Schetynę, który głosował za przyjęciem w.w. ustawy, żeby dwa lata później zagrzewać do manifestacji – Załącznik 8:

Nie udało się służbom specjalnym, prokuraturze, kelnerom z restauracji Sowa i Przyjaciele. Ale udało się kolegom z partii. Nagrali Grzegorza Schetynę (53 l.) na zamkniętym spotkaniu z członkami stołecznej PO! Treść nagrań ujawnił „Newsweek”. W zaufanym gronie kandydat na szefa Platformy zdradził, jak zamierza atakować PiS. Schetynę nagrano trzy dni po głośnej manifestacji w obronie Trybunału Konstytucyjnego w Warszawie. Duża frekwencja – według niektórych danych nawet 50 tys. ludzi – rozochociła polityka. Kandydat na szefa PO zagrzewał kolegów do zorganizowania jeszcze większej akcji. – Jak będzie trzeba, przywieziemy milion! – cytuje Schetynę (53 l.) „Newsweek”. Polityk mówił też, że nie chce straszyć Majdanem. Był tam i przemawiał do tych 250 tys. ludzi. –To jest wielkie przeżycie i mi się wydawało, że w Polsce po tylu latach coś takiego może się zdarzyć. Trzeba być gotowym na to – ostrzegał. Zapewnił też, że aktywnością partii będzie ulica, a także Europa – zdradzając, że gdy w Brukseli przedstawiał politykom UE Polskę pod rządami PiS, byli zszokowani.”
Źródło: „Schetyna chce Majdanu?”; „Fakt” 5-6.01.2016, s. 5 – Załącznik 8

Bydlę? Bydlę!

Przypomnę:

BYDLĘ”: «o człowieku z podkreśleniem jego stron ujemnych»

Słownik Języka Polskiego PWN, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2005, s. 75

Wart zacytowania jest komentarz „Faktu” do wypowiedzi G. Schetyny – Załącznik 8:

Dwa lata temu, w czasie manifestacji na Majdanie w Kijowie, stolicy Ukrainy, zginęło 100 osób.”
Źródło: „Schetyna chce Majdanu?”; „Fakt” 5-6.01.2016, s. 5– Załącznik 8

Cel – kariery polityczne – uświęca środki… „zginęło 100 osób”.

Dobrze Polakom życzący politycy, zatroskani o nasze dobro Polski i pomyślność Polaków powinni zapobiegać okazjom do tragedii zamiast je kreować.

Co sądzić o Ewie Kopacz, która także głosowała za przyjęciem w.w. ustawy, a dzisiaj przekonuje nas do wychodzenia na ulice:

Ewa Kopacz: tylko wyjście na ulice może powstrzymać autorytarne rządy PiS-u.”

Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ewa-kopacz-tylko-wyjscie-na-ulice-moze-powstrzymac-autorytarne-rzady-pis-u/l69hyx, 16 listopada 2016 r.

Bydlę? Bydlę!

Krzysztof Cugowski tak „podsumował” polityków po tym, gdy sprawował mandat senatora Rzeczypospolitej Polskiej:

Dziś wiem, że jak polityk mówi „Polska”, „Ojczyzna”, to mogę go najwyżej kopnąć w dupę.

Bo większość polityków dobrem kraju i żyjących w nim ludzi nie interesuje się w ogóle

albo tylko trochę. Wszędzie jest jedna, czy kilka osób, które decydują właściwie o wszystkim.”

Źródło:„Jestem sierotą po „PO-PISIE”, wywiad z Krzysztofem Cugowskim, Kurier Lubelski, 21.07.2012

Czyż nie zasługują na to, żeby ich kopnąć w d… Ewa Kopacz, Małgorzata Kidawa-Błońska i Grzegorz Schetyna, którzy nas, swoich żywicieli, przekształcili w siłę roboczą pracującą na Żydów rozsianych po świecie, w tym możliwe, że bandytów z UB i KBW lub ich potomków, wcześniej ustawiając sobie „w blokach” zagranicznych funkcjonariuszy i pracowników, na wypadek, gdybyśmy celem zamanifestowania niezadowolenia z rządzących – się – wyszli na ulice, a teraz sieją niepokój, paraliżują Sejm i wywołują nas – G. Schetyna, E. Kopacz – na ulice po to, żeby… oni mogli znowu rządzić…

To – Ewa Kopacz, Małgorzata Kidawa-Błońska, Grzegorz Schetyna – jest bydło.

Przypomnę ich rządy pod kierownictwem Donalda Tuska:

(…) W stolicy płacimy za limuzynę BOR, którą w sobotę Donald Tusk (56 l.) pojechał na turniej piłkarski.

W Sopocie za samochód partyjny, którym żona szefa rządu wybrała się na tenisa. (…) Niedawno wyszło na jaw, że Platforma oprócz garniturów dla premiera kupuje także kreacje Małgorzacie Tusk (56 l.). To jednak niejedyny przypadek, kiedy żona premiera korzysta z partyjnych pieniędzy. Małgorzata Tusk od kilku lat regularnie gra w tenisa. Dbanie o kondycję bardzo się chwali, Ale czy na korty trzeba jeździć partyjną limuzyną.?

Partyjne auto szefa rządu jest opłacane z kieszeni podatników.Dlaczego premierowa korzysta z samochodu zakupionego przez partię, skoro posiada własne auto? – zapytaliśmy sekretarza generalnego PO. Ale Andrzej Wyrobiec (49 l.) nie chciał odpowiedzieć na to pytanie. Stwierdził jedynie, że nie tylko politycy,

ale i ich rodziny mogą korzystać z partyjnych aut.”

Źródło: Artur Kowalczyk, Limuzyną premiera na tenisa! ; „Fakt”, 15.10.2013 r., s. 3

1352 zł zapłacił Radosław Sikorski za obiad z Jackiem Rostowskim. Politycy do tej pory nie widzieli w tym nic złego – twierdzą, że rozmowy były służbowe i mieli prawo wydać na nie państwowe pieniądze (…) – Powodem spotkania była propozycja objęcia funkcji ambasadora w Paryżu przez Jacka Rostowskiego – przekonywał Marcin Wojciechowski z MSZ, komentując kolacyjkę w pałacyku Sobańskich Sikorskiego z Rostowskim. (…) Kto jak kto, ale minister dyplomacji powinien wiedzieć, że własne rachunki trzeba regulować. Sikorski poszedł więc po rozum do głowy i ogłosił, że odda pieniądze, a w zasadzie tylko ich część … – Minister Sikorski postanowił zwrócić koszt zbyt drogich alkoholi.” Zwrot należności zostanie potrącony z wynagrodzenia – poinformowało nas MSZ.”

Źródło: Artur Kowalczyk, „Rozmawiali prywatnie a jedli służbowo.”; „Fakt”, 2.07.2014, s. 2

Donald Tusk (57 l.) chwalił się ostatnio, że najbardziej smakuje mu kotlet mielony z mizerią z rządowej stołówki. Tymczasem jego urzędnicy zamówili … kawior.

Właśnie ogłoszono przetarg w rządzie. A zamówieniu m.in. 40 kg łososia, 12 opakowań kabanosów z łososia i po 30 słoiczków kawioru czerwonego oraz jednego z najszlachetniejszych – czarnego. I to wszystko na potrzeby rządowego bufetu, gdzie stołuje się m.in. szef naszego rządu. Można się więc domyślać, że i premier raczy swe szlachetne podniebienie tymi wytwornymi delikatesami. W sumie Kancelaria Premiera zamówiła 672 kg różnego rodzaju ryb. Oprócz tego owoce morza i kawior.”
Źródło: „A premier rządu wcina kawior”; „Fakt”, 12-13.07.2014, s. 4

Przypomnę także, że w lutym 2015 r. „Fakt” recenzował działania rządu Ewy Kopacz artykułem Justyny Węcek pt. Rząd kpi z Polaków – pozwala ubogim dorobić 2 złote!”Załącznik 3:

Państwo ciągle będzie zdzierać z najuboższych ostatnie grosze! Sejm nie zgodził się, by podnieść kwotę wolną od podatku. Dziś podatków nie muszą płacić tylko ci, którzy rocznie zarabiają nie więcej niż 3092 zł rocznie – czyli 257 zł miesięcznie. Rządy PO-PSL kwotę wolną podniosły tylko raz – w 2009 roku i to o… 2 złote. I o tyle mogli więcej zarobić, by nie płacić podatku. Dziś kwota wolna jest najniższa w Europie i wyższa nie będzie. Bo politycy koalicji nie chcą się zgodzić.”

Źródło: Justyna Węcek, Rząd kpi z Polaków – pozwala ubogim dorobić 2 złote!”; „Fakt”, 10.02.2015 – Załącznik 3

„Warszawska Gazeta” z kolei informowała – Załącznik 2: „Donlad Tusk w ostatnich dniach urzędowania wydał wojewodom tajne zarządzenie, by w trybie administracyjnym pozytywnie rozpatrywali żądania zwrotu własności żydowskim spadkobiercom, którzy nie legitymują się żadnymi dokumentami.
Cywilizacja szwindla…

I teraz platformerskie bydło „dla nas” protestuje, okupowało Sejm. Dla nich – żeby wrócili do władzy – mielibyśmy wychodzić na ulice, narażać, zdrowie, być może życie. Tak chcą m.in. Ewa Kopacz i Grzegorz Schetyna.

Czyż najlepszą recenzją rządów trzódki Donalda Tuska nie jest wystąpienie świni Krzykaczki z „Folwarku zwierzęcego” G. Orwella:

Towarzysze!

Ufam, że rozumiecie, iż my świnie, nie robimy tego dla własnej przyjemności. Tak naprawdę wielu z nas nie lubi mleka i jabłek. Łącznie ze mną. Jemy te produkty tylko po to, by zachować w dobrym stanie nasze zdrowie. Mleko i jabłka (co zostało drodzy towarzysze, udowodnione przez naukę) zawierają składniki absolutnie niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania świni. Naszym narzędziem pracy jest umysł.

To na naszych barkach spoczywa odpowiednia organizacja i zarządzanie farmą.

Dzień i noc dbamy o to, by żyło wam się lepiej. To dla waszego dobra pijemy to mleko i jemy te jabłka.”

George Orwell,„Folwark zwierzęcy”, przemowa Krzykaczki (Squealer)

Ci z Platformy Obywatelskiej nawet 27 nocy w Sejmie spędzili. Dla nas. Dla Polski i Polaków. Żeby nam żyło się lepiej… Żeby demokracja była. Z głosowań, które przedstawiłem wyżej wynika niezbicie, że ta polska tzw. demokracja, bywa judeokracją.

Może adresaci kopii niniejszego e-mail’a, Grzegorz Schetyna, Ewa Kopacz i Małgorzata Kidawa-Błońska wytoczą mi sprawy o znieważenie i/lub zniesławienie… Będę się bronił…

Póki co przypomnę byłego prezesa Trybunału Konstytucyjnego, byłego rzecznika praw obywatelskich, byłego przewodniczącego Rządowego Centrum Legislacji, byłego przewodniczącego Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Karnego przy Ministrze Sprawiedliwości, byłego kierownika Katedry Prawa Karnego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, „prawnika XX-lecia” „Dziennika Gazety Prawnej”, prof. dr. hab. Andrzeja Zolla:

W ocenie Trybunału /Europejskiego Trybunału Praw Człowieka – ZKE/ „[…] Podnoszenie lub rozgłaszanie prawdziwych zarzutów dotyczących osób pełniących funkcje publiczne o takie postępowanie lub właściwości,

które mogą narazić je na utratę zaufania potrzebnego do danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności […] jest czynem – niezależnie od intencji sprawcy – ex definitione służącym społecznie uzasadnionemu interesowi (…)

Z całą pewnością w przypadku osób pełniących funkcje publiczne tego rodzaju interes uzasadniał będzie

przyjęcie szerokich granic krytyki.

Źródło: Kodeks karny część szczególna, Komentarz do art. 117 – 277 k.k. pod redakcją Andrzeja Zolla 3 wydanie,

LEX a Wolters Kluwer business, s. 803

A antypolskie bydło, nawet, jeśli w ławach poselskich zasiada, jest – po prostu – bydło…
To krytyka w najwęższych z możliwych granicach.

Z poważaniem,

Zbigniew Kękuś

P.S. w przypomnianym przeze mnie artykule „Rząd kpi z Polaków – pozwala ubogim dorobić 2 złote!” J. Węcek podała – Załącznik 3: „Dziś kwota wolna jest najniższa w Europie (…).

Podała także – Załącznik 3: „Tak mają inni. Wysokość kwoty wolnej: Polska 3092 zł, Szwecja 8270 zł, Grecja 20.850 zł, Francja 24.865 zł, Niemcy 33.900 zł, Wielka Brytania 52.860 zł, Hiszpania 73.840 zł.”
Wydaje się zatem, że po podwyżce kwoty wolnej przez rząd B. Szydło do 6.600,00 zł, także dziś kwota wolna jest najniższa w Europie. Ale… dzięki ministrowi finansów Mateuszowi Morawieckiemu do europejczyków doszlusowali posłowie i senatorowie Rzeczypospolitej Polskiej. Dla nich – „folwark zwierzęcy” (?) – ich kolega polityk M. Morawiecki ustalił kwotę wolną na 30.451,00 zł. Bo uznał, że oni… ciężko pracują. Ustawodawca podał:

1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. 2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.”

Artykuł 32 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej

Minister M. Morawiecki ma prawo o tym nie wiedzieć… Był bankierem. Jeszcze się Konstytucji nie nauczył.

Ciekaw będę jednak stanowiska rzecznika praw obywatelskich Adama Bodnara, do którego skierowałem – jak Państwa informowałem /patrz: https://kekuszsite.wordpress.com/ – wniosek o sporządzenie i doręczenie mi wyjaśnienia: „czy zgodna jest z art. 32 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej decyzja ministra finansów Mateusza Morawieckiego o przyznaniu posłom i senatorom Rzeczypospolitej Polskiej kwoty 30.451,00 zł jako wolnej od podatku przy równoczesnym jej ustaleniu dla pozostałych Polaków na 6.600,00 zł.?”

Załączniki: od 1 do 11 do ściągnięcia tutaj

 1. Pismo Z. Kękusia z dnia 13 stycznia 2017 r. do ministra finansów Mateusza Morawiecekigo
 2. Krzysztof Baliński, „Skandal! Sejm dopuścił do antypolskiej ustawy”; „Warszawska Gazeta”, Nr 34 (427), 21 – 27 sierpnia 2015, s, s. 1, 26 – 27
 3. Minister finansów Mateusz Szczurek emerytom każe płacić wyższe podatki!”; „Fakt”, 10.02.2015, s. 2
  Justyna Węcek, „Rząd kpi z Polaków – pozwala ubogim dorobić 2 złote!”; „Fakt”, 10.02.2015
 4. Ministerstwo Finansów, pismo Z. Kękusia z dnia 24 września 2014 r. do ministra Mateusza
 5. Ministerstwo Finansów, pismo Z. Kękusia z dnia 18 lutego 2015 r. do ministra Mateusza Szczurka
 6. Ministerstwo Finansów Biuro Ministra, pismo dyrektora Biura Ministra Sławomira Żałobka z dnia 9 października 2014 r., sygn. BMI1/016/81/POI/2014/RD – 91993
 7. Ministerstwo Finansów Biuro Ministra, sygn. akt BMI1.0136.126.2015.POI, pismo z dnia 5 marca 2015 r. zastępcy dyrektora Biura Ministra Katarzyny Dobrzyńskiej
 8. Schetyna chce Majdanu?”; „Fakt” 5-6.01.2016, s. 5

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Kraków, dnia 13 stycznia 2017 r.

Zbigniew Kękuś

Pan

Mateusz Morawiecki

Wiceprezes Rady Ministrów

Minister Finansów

ul. Świętokrzyska 12

00-916 Warszawa

Dotyczy:

 1. Wniosek – na podstawie art. 63 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej – o sporządzenie i doręczenie mi informacji publicznej w postaci informacji:
  1. jaką kwotę wypłacono w:
   1. 2015 roku
   2. 2016 roku

obywatelom innych państw z tytułu ustawy z dnia 14 marca 2014 r. „o zmianie ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego oraz niektórych innych ustaw.”

  1. jaka kwota została umieszczona w budżecie państwa na 2017 r. na wypłaty obywatelom innych państw z tytułu ustawy, jak w pkt. I.1.
 1. Wniosek o sporządzenie i doręczenie mi odpowiedzi na wniosek, jak w pkt. I bez zbędnej zwłoki, nie później niż w terminie miesiąca od daty złożenia niniejszego pisma.
 2. Zawiadomienie, że kopia niniejszego pisma zostanie umieszczona w Internecie, w tym na stronie https://kekuszsite.wordpress.com.

Wypłacane obecnie świadczenia Mają natomiast na celu wyrażenie gestu solidarności polskiego ustawodawcy, by uczynić życie choć trochę łatwiejsze tym, którzy cierpieli w latach 1939 – 1956 represje za to tylko, że byli polskimi obywatelami lub za to, że nie chcieli pogodzić się z utratą przez Polskę niepodległości.

Specjalista Jan Lis Biuro Dyrektora Generalnego Wydział Prawny””
Źródło: Urząd do spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych, Biuro Dyrektora Generalnego BD1-K0846-056-47/14, pismo Specjalisty Wydziału Prawnego Jana Lisa z dnia 19 listopada 2014 r.

W zakresie i na zasadach określonych w Konstytucji i ustawach Rada Ministrów w szczególności:

(…) 4/ chroni interesy Skarbu Państwa”.

Artykuł 146.4 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej

Uzasadnienie

Media światowe, w tym „The Times of Israel”,podały w 2014 roku, że znowelizowana na wniosek premiera Donalda Tuska ustawa o „kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego” nakłada na Polaków obowiązek wypłacania emerytur w kwocie 100 euro miesięcznie niemieszkającym w Polsce Żydom – lub ich małżonkom i dzieciom – dotkniętym przemocą nazistowską lub sowiecką do roku 1956. Informowano, że świadczenia będą wypłacane na wniosek Żyda zamieszkałego w kraju, z którym Polskę łączy umowa międzynarodowa w dziedzinie ubezpieczeń społecznych przewidująca transfer pieniędzy oraz, że uzgodniono, iż Polski Urząd ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych zobowiązany będzie do akceptacji każdego świadectwa prześladowania, nawet ustnego, w tym dostarczanych przez izraelskie Muzeum Holokaustu w Yad Vashem.

W związku z powyższym wnoszę jak na wstępie.

Zbigniew Kękuś

===========================

https://kekuszsite.wordpress.com/2017/01/23/rzady-zydow-w-polsce-jak-platformerska-ferajna-polske-w-folwark-zwierzecy-przeksztalca-czyli-kto-zasluguje-na-kopa-w-d/

http://kekusz.pl/2015/09/rzady-zydow-w-polsce-nasz-niezlomny-wrazliwy-katolik-duda-czyli-jak-prokurator-michal-zurek-andrzeja-dude-przed-statusem-przestepcy-chroni/

=============

Sejm dopuścił do antypolskiej ustawy! Będziemy płacić renty 50 tysiącom obywateli Izraela za zbrodnie Niemców i Sowietów !!!

20 milionów złotych miesięcznie, prawie 1/4 miliarda rocznie.
Rząd polski wprowadził ustawę i ci, którzy urodzili się w Polsce i mogą udowodnić, że są ofiarami nazistowskich lub sowieckich represji, otrzymają miesięczną rentę w wysokości 100 euro – przypomina lub raczej donosi „Jerusalem Post” z 14 bm. czyli z 2 Elul 5775.

Czytaj dalej tutaj:

https://www.gloria.tv/article/Siew7FJsfj1n2LpkDCLiGRQCv

=================

 

 

2 comments on “Rządy Żydów w Polsce

 1. Pingback: Rządy Żydów w Polsce | forumemjot dla Polski

 2. Pingback: Rządy Żydów w Polsce -“Was Polaków nie będzie…” | Zaścianek Porusza-zapiski

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

 • 1,902,739 hits
March 2017
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: