Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Brytyjczycy odesłali Międlara do Polski.


 

“Wracam do Ojczyzny. Od miesięcy jestem inwigilowany przez Żydów”

Były ksiądz Jacek Międlar został zatrzymany na lotnisku w Londynie w zawiązku z obawami o to, iż przyleciał szerzyć mowę nienawiści. Po przesłuchaniu odesłano go do Polski.
Były ksiądz Jacek Międlar został zatrzymany na lotnisku w Londynie w zawiązku z obawami o to, iż przyleciał szerzyć mowę nienawiści. Po przesłuchaniu odesłano go do Polski. Fot. Marek Podmokły / Agencja Gazeta

“Zostałem zatrzymany przez żydowskie służby specjalne! Od miesięcy jestem przez nich inwigilowany” – w tak kuriozalny sposób zatrzymanie na londyńskim lotnisku Stansted postanowił wytłumaczyć Jacek Międlar. Były kapelan polskiej skrajnej prawicy po przesłuchaniu przez Border Force otrzymał odmowę zgody na pobyt w Wielkiej Brytanii i został odesłany do Krakowa.

“Podczas kilkugodzinnego przesłuchania moje powoływanie się na Jezusa Chrystusa komentowane było z pogardą i odbierane było jako mowa rasistowska. Talmud w czystej postaci. Dziękuję za wsparcie! Bóg jest z nami a zwycięstwo jest po naszej stronie!” – czytamy w krótkim, ale pełnym antysemickich emocji poście, jaki były duchowny napisał z pokładu samolotu, którym Brytyjczycy odesłali go do Polski.

Wracam do Ojczyzny. Dokładnie do Krakowa. Zostałem zatrzymany przez żydowskie służby specjalne! Niebawem nagram przemówienie, które miałem wygłosić w Telford, a Żydów doprowadziło do białej gorączki. Od miesięcy jestem przez nich inwigilowany. Podczas kilkugodzinnego przesłuchania moje powoływanie się na Jezusa Chrystusa komentowane było z pogardą i odbierane było jako mowa rasistowska. Talmud w czystej postaci.
Dziękuję za wsparcie!
Bóg jest z nami a zwycięstwo jest po naszej stronie!
God bless Great Britain. God bless Great Poland @BritainFirst @JaydaBF

Jak informowaliśmy w naTemat, brytyjskie służby graniczne zatrzymały Jacka Międlara na lotnisku Stansted w Londynie w sobotnie popołudnie. Podstawą miały być obawy, iż Polak przyleciał szerzyć mowę nienawiści. Były kapelan polskiej skrajnej prawicy wybrał się do Wielkiej Brytanii na wywiad z portalem “Nowy Polski Show”. Miał też spotkać się z członkami skrajnie prawicowej organizacji Britain First.

Jacek Międlar opowiedział polskiemu portalowi na Wyspach „Nowy Polski Show” jak wyglądało zatrzymanie i wielogodzinne przesłuchanie.

– Przywitali mnie dwaj panowie. O ile do wczoraj naiwni mogli mieć złudzenia, co do tego kto rządzi tak naprawdę i kreuje wydarzenia cywilizacji łacińskiej, to po dzisiejszej sytuacji nie powinni mieć wątpliwości.

Dwaj panowie, którzy czekali na mnie zadali mi trzy pytania i wydaje mi się, że te trzy pytania powinny rozwiać wątpliwości kto pociąga za sznurki w europejskiej i światowej polityce. Pierwsze pytanie brzmiało: czy jest pan antysemitą? Drugie pytanie brzmiało: czy nienawidzi pan Żydów? Trzecie pytanie związane z notatkami, które miałem, adresy i telefony ale również miałem zapisane nazwisko Ibrahima ibn Jakuba, Żyda z XI wieku, który trudnił się sprzedażą niewolników polskich. I jedna z tych osób z wielką nienawiścią zapytała mnie co robi to nazwisko w moim notesie? – powiedział Międlar.

– Myślałem, że jadę do Wielkiej Brytanii a nie do Izraela. Ci panowie, którzy na mnie czekali i przesłuchiwali to byli Żydzi. Zapytałem pracowników Border Force (brytyjska służba graniczna) i oni wyjaśnili mi, że przez kilka godzin przesłuchiwali mnie panowie, którzy są identyfikowani z Jewish Special Branch, czyli żydowscy agenci do spraw specjalnych. Przepytywali mnie przez kilka godzin, przeszukiwali wszystkie moje rzeczy – mówił Międlar.

Jednak najbardziej zaskakująca była dla niego reakcja agentów na wypowiedziane przez byłego księdza imię Jezusa Chrystusa.

– Jeden z tych agentów z wielką złością reagował na imię Jezusa. Kiedy powiedzeniem, że moim Panem jest Jezus Chrystus ten agent krzyknął do mnie: Shut up! (Zamknij się!) i wielokrotnie to powtarzał. A gdy wspominałem, że chcę w Wielkiej Brytanii współpracować z organizacja na rzecz reaktywacji i odbudowy chrześcijańskiej Europy powiedział, że jestem skrajnym rasista, antysemitą i tak naprawdę jestem na podsłuchu od wielu, wielu miesięcy. Pytano go m.in. o stosunek do homoseksualistów, o stosunek do innych religii – czy uważa, że chrześcijaństwo jest lepsze od islamu czy judaizmu itp. Podczas przesłuchania wyszło na jaw, że jeden z agentów znał bardzo dobrze wypowiedzi Jacka Międlara – znał wiele jego tekstów publikowanych w polskich mediach oraz jego wypowiedzi publiczne.

Na lotnisku w Balicach Międlar otrzymał dokument stwierdzający, że nie miał specjalnej wizy. Jest to kuriozalne bo do wjazdu na Wyspy nie potrzeba żadnej wizy – wystarczy dowód osobisty, tak jak do innych państw strefy Schengen, który Międlar posiadał, i którym się wylegitymował.

Podczas przeszukania agenci mówili do siebie: Szukaj narkotyków, szukaj noży itp. Kiedy Jacek Międlar wspomniał, że jestem radykalnym narodowym katolikiem to smutni panowie powiedzieli, że jest to mowa nienawiści, na którą nie ma przyzwolenia w Zjednoczonym Królestwie. W torbie Międlara znaleźli koszulki patriotyczne, które były ksiądz zabrał aby uczestniczyć w biegu Żołnierzy Wyklętych. Agenci określili polskie symbole i barwy narodowe jako rasistowskie.W notatkach Międlara agenci podkreślili wszystkie fragmenty, w których mówi, że Europa powinna być chrześcijańska i tłumaczyli mu, że to jest rasizm. Czyli wg tych żydowskich agentów chrześcijaństwo to rasa…

Przekaz wydaje się jasny – po pierwsze wszyscy jesteście obserwowani, po drugie możemy wykorzystać wszystko co o was wiemy więc lepiej nie podskakujcie. Kto miał być odbiorcą tego przekazu? Być może chodzi o żydowskie roszczenia majątkowe, może o konflikt z władzami Unii Europejskiej a może o interesy związane z nową ustawą hazardową? Tego nie wiemy ale z całą pewnością adresat przekazu dobrze wie o co chodzi i ostrzeżenie zrozumiał.

Zobaczymy jak teraz zachowają się polskie władze.

===========================
Źródło: http://natemat.pl/202329,brytyjczycy-odeslali-miedlara-do-polski-wracam-do-ojczyzny-od-miesiecy-jestem-inwigilowany-przez-zydow
               http://wolnosc24.pl/2017/02/26/to-zydzi-nie-wpuscili-jacka-miedlara-do-wielkiej-brytanii-czy-to-ostrzezenie-dla-polski-zobaczymy-jak-zachowaja-sie-teraz-polskie-wladze/

               http://thenowypolskishow.co.uk/przesluchania-agenci-kpili-naszych-barw-narodowych-j-miedlar-opowiada-o-deportacji-uk

======================
jacek-miedlar-zatrzymany-w-anglii

Wiemy kto doprowadził do zatrzymania Jacka Międlara! To posłanka Partii Konserwatywnej Lucy Allan!

Nasze brytyjskie źródła informują, że to posłanka Partii Konserwatywnej Lucy Allan z okręgu Telford, doprowadziła do zatrzymania na lotnisku Jacka Międlara.

Przypomnijmy, że Jacek został zatrzymany przez służby graniczne na lotnisku w Londynie.

Posłanka krytykowała organizację marszu Britain First w Telford. Dodatkowo była proszona o zablokowanie marszu.

Lucy Allan MP criticises ‘Britain First’ march in Telford https://www.lucyallan.com/news/lucy-allan-mp-criticises-britain-first-march 

Photo published for Lucy Allan MP criticises 'Britain First' march

Lucy Allan MP criticises ‘Britain First’ march

Telford MP Lucy Allan has criticised the ‘Britain First’ march planned in Telford to protest about child sexual exploitation (CSE)

lucyallan.com

Posłanka Lucy Allan oświadczyła w lokalnej prasie, że “w Telford nie ma miejsca dla Britain First, a kto ich popiera jest naszym mieście niemile widziany”.

Namawiamy do wysłania jej wiadomości:

Not for anti-Polish actions

Not for breaches of democratic principles

Please release Jack Międlara detained at the airport London-Stansted !!

 

To jest jej witryna www

https://www.lucyallan.com/welcome-my-website

to jest jej adres kontaktowy dla dziennikarzy

media@lucyallan.com

Tutaj jej adres w Izbie Gmin

Lucy.allan.mp@parliament.uk

a tutaj jej twitter

https://twitter.com/lucyallan

Zapchajmy jej skrzynkę w ramach protestu!

================================

http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/10629-wiemy-kto-doprowadzil-do-zatrzymania-jacka-miedlara-to-poslanka-partii-konserwatywnej-lucy-allan

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on February 27, 2017 by in Uncategorized and tagged , , , , .

Archives

Blog Stats

  • 1,930,410 hits
February 2017
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: