Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Repolonizacja mediów czy obskubywanie społeczeństw


P – 152, „Z cyklu państwo istnieje formalnie”

 

W prasie polskojęzycznej, niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem do 2099 roku, pojawiają się coraz częściej tytuły cyt.: „Czas na repolonizacje mediów  i podobne.

Dr Jerzy Jaśkowski. Fot. Inter.

Autorzy tych doniesień, sugerują, że skoro wszystkie praktycznie media znalazły się w rękach niemieckich to należy przynajmniej cześć z pośród nich z powrotem wykupić.

Muszę przypomnieć sytuacje polityczno – gospodarczą.

W wyniku porażki w II wojnie światowej, jako główni winowajcy jej rozpoczęcia, Niemcy oraz Japonia od chwili ich zajęcia w 1945 roku przez wojska USA, jako jedyne dwa państwa na świecie, pozostają ciągle pod militarną kontrolą. Nadal na tych terenach stoi Armia Amerykańska.

Niemcy są koncernem gospodarczym, zarejestrowanym od 1949 roku w izbie handlowej we Frankfurcie. Po 1990 roku niewiele się zmieniło. Nadal decyzje zapadają w City of London.

Armia niemiecka, o czym się nie mówi nawet Niemcom,  podlega Pentagonowi, a nie kanclerzowi Niemiec. Innymi słowy musza wykonywać rozkazy, czyli realizować politykę  City. Doskonale to przedstawia na Youtube p. dr Brzeski.

Podobnie jak od 1991 roku, Rosja jest także zarejestrowana jako konsorcjum przemysłowe, a jej dyrektorem zarządzającym jest p. Miedwiediew. Ujawniła to  p. Anna Reitz, sędzia Sądu Najwyższego Stanu Alaska.

Nie chcąc dopuścić do ujawnienia tych faktów, systematycznie obniża się poziom nauki. W okresie ostatniego pokolenia nastapił katastrofalny spadek edukacji szczególnie w szkolnictwie podstawowym i średnim.

System kształcenia w III Rzeczypospolitej oparty na prawie 500  tzw. wyższych uczelniach i 2 milionami absolwentów, jest największy w Europie, system ten nie tylko nie wykształcił żadnych „elyt”, nie wykształca specjalistów.

Jak to powiedział p. prof. Bogusław Wolniewicz zgodnie z prawem Newtona, czym większa masa tym bardziej ciągnie w dół.

Liczba wynalazków spadła do katastrofalnego poziomu ok 100 – 150 rocznie. Dla porównania taka Korea Południowa produkuje ok. 14500 wynalazków, a Niemcy ok. 17 500 wynalazków rocznie.

Przyznawanie więc tytułów profesorskich na masowa skale od czasów p. Mazowieckiego alias Icka Dikmana, ma się tak do rzeczywistości  jak przysłowiowa pięść do oka.

Szczególnie niski jest poziom uczelni prywatnych. Nie obserwuje się prawie żadnych prac naukowych, publikacji czy wynalazków z tych uczelni. Ale zaliczanie egzaminów przez studentów jest zdecydowanie łatwiejsze na uczelniach prywatnych.

I wracamy do mediów.

Mając tak małe zaplecze naukowe, trudno mówić o rozwoju mediów. Absolwenci tych szkół nie mają podstawowej wiedzy i mogą wypełniać tylko zlecenia niemieckich właścicieli.

Po prostu, otrzymują  journaliści zadanie wykonania pewnych czynności i to robią. Czyli zamiast, tak jak to było w czasie okupacji wyjeżdżać na roboty, obecnie za dużo mniejsze pieniądze, pracują w kraju.

Ryba psuje się od głowy mówi stare przysłowie. Trudno wymagać innowacji w sytuacji obsadzania stanowisk administracyjnych niekompetentnymi ludźmi tzw. aparatczykami.

Proszę zauważyć, że stanowiska ministerialne obsadzają zupełnie przypadkowi ludzie, najczęściej bez żadnego przygotowania. To samo było za czasów genseka W. Gomułki agenta NKWD z lat 30-tych ubiegłego wieku.

Ministrem atomistyki został krawiec ciężki z zwodu. Trudno się więc dziwić braku efektów w atomistyce.

Jak mówi Pismo Święte po czynach ich poznacie.

Co nowego wniosła do Edukacji nauczycielka szkoły wiejskiej postawiona na czele Ministerstwa?.

Co nowego wniosła inna p. Minister Oświaty z Gdańska, za wyjątkiem zamieszania w szkolnictwie nowymi reformami.

Dziwnym zbiegiem okoliczności, te rzekomo nowe reformy są powtarzaniem narzuconych przez Bank Światowy zaleceń dla Grecji.

Albo jaką nową jakość mogą wprowadzić do pracy młodzi, pulchni osobnicy, płci męskiej, zatrudniani przez MON?

Tak więc widać wyraźnie, że to nie matura ale chęć szczera czyni z kandydata …..ministra etc.

Wracając do repolonizacji mediów.

Przypomnę jak media straciliśmy. Komisja zajmująca się sprzedażą mediów, obsadzona była przez członków partii finansowanej przez Rząd Niemiecki. Był to Kongres zwany Demokratycznym. Pan Donald T. brał udział w komisji prywatyzacji tych mediów. Przed wejściem do Komisji był młodym asystentem mieszkającym w hotelu asystenckim. Był współautorem książki na temat Polskiego Podziemia w czasach Okupacji, w której to książce opisywano Żołnierzy Gryfa jako bandy. Książkę wydał Uniwersytet Gdański.

Już w 1994 roku był czwartym najbogatszym posłem. Tak przynajmniej podawały media.

Prywatyzacja polegała na tym, że zamiast monopolu RSW Prasa otrzymaliśmy monopol koncernu niemieckiego. Za ile tak naprawdę sprzedano ówczesną prasę i co zrobiono z pieniędzmi do dnia dzisiejszego nie ujawniono.

Otóż obecnie pojawiają się, coraz liczniejsze głosy, o konieczności odkupienia tych gazet.

Moim zdaniem, po prostu w związku z planowanymi zmianami granic, Niemcy chcą zarobić po raz drugi na tym samym. Najpierw za bezcen dostali gotowe wydawnictwa z budynkami i maszynami, a obecnie po wyeksploatowaniu  maszyn sprzedadzą je nam za dużo wyższą cenę.

Przecież gdyby rządowi warszawskiemu naprawdę chodziło o prasę jako sposób informacji, to po prostu założyłby własną gazetę. Byłoby to dużo tańsze i wiarygodniejsze.

Przecież sprzedaż tych czasopism odbyła się za zgoda instytucji rządu warszawskiego [G.Braun], np. Urzędu Antymonopolowego.

Przecież w tych poniemieckich gazetach będą pracowały te same osoby, które były tresowane przez 25 lat, przez swoich naczelnych z Republiki Niemieckiej. Trudno będzie im się przemienić.

Proszę zauważyć, ze obecna cenzura właścicieli jest tak szczelna, że żaden artykuł krytyczny, co do jakości produktów zagranicznych nie może się ukazać. Nawet San-epidy nie publikują wyników swoich kontroli dużych supermarketów.

Czyli tresura lokalnego mniej wartościowego ludka [St.Michalkiewicz]  trwa.

A zapłacić będzie musiał ów ludek podwójnie za odkupywane swoje wydawnictwa. Nie zapominajmy, że w okresie 50. powojennych lat wmawiano społeczeństwu, że musi się poświęcać w celu odbudowy zniszczeń powojennych.

A obecnie będzie musiał się poświecić po raz kolejny z powodu obniżanego systematycznie poziomu oświaty przez aparatczyków partyjnych. Wypuszczany produkt tych prywatnych uczelni ma jeden wzorzec : komóra, skóra i fura.

Podobnie wygląda sprawa repolonizacji banków.

Zbieżność czasowa wskazuje, że zbliżamy się do kolapsu, a więc resetu granic.

Dr Jerzy Jaśkowski


jerzy.jaskowski@o2.pl

Gdańsk, 20 listopada 2016

============================

http://www.polishclub.org/2016/11/21/dr-jerzy-jaskowski-repolonizacja-mediow-obskubywanie-spoleczenstw/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+PolishClubOnline+%28Polish+Club+Online%29

 

==========================

polska-dla-polakow5

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

  • 1,902,508 hits
November 2016
M T W T F S S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: