Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Świat jest inny.


 

Dr Jerzy Jaśkowski: Prywatne koncerny!


Z cyklu: „W-124, Listy do wnuczka”

Tylko odkrywanie prawdy powoduje,
że nasze życie jest ciekawe i pożyteczne. 

 

Kochany Wnuczku!

Pomału, na początku drugiej dekady XXI wieku, zaczęły wychodzić na światło dzienne, mroczne fakty z przeszłości.

Pisałem o tym wielokrotnie, ze powszechne państwowe nauczanie wcale nie służy rozwojowi społeczeństwa. Jedynym celem tego „nauczania”  jest tresura Robotów Biologicznych. Przykładowo; Dziura Ozonowa, Efekt Cieplarniany, Walka z terroryzmem itd. Dzieje się tak na całym świecie. Dlatego między innymi w 2015 roku na specjalnej konferencji ONZ w Seulu uchwalono wprowadzenie do 2030 roku powszechnego nauczania światowego tzw. cyfrowego. To znaczy, że gdzieś tam, będzie siedziała grupa wyszkolonych politruków i przekazywała przez internet, jedyną prawdę. Ot, taki Orwell na szeroka skalę.

Już po 2001 roku uznano, że pod hasłem terroryzmu można zatrzymać każda osobę, która będzie prowadziła np. nauczanie domowe. Ostrzegała o tym  trzy dekady wcześniej  śpiewogra z 1973 roku pt. Kolenda Nocka – List nauczyciela w Oświęcimiu.

Podrzucono mi bardzo ciekawy artykuł  sędzi Sądu Najwyższego Alaski, p. Anny von Reitz.

Już od dłuższego czasu zaznajamiam się z jej artykułami, ponieważ przedstawiają, a właściwie pokazują historię Ameryki.

Jak wiadomo, po 1920 roku, w tym kraju istniejącym formalnie, nie wydano żadnego podręcznika historii powszechnej.

Przykładowo, jeszcze w 1905 roku, we Wiedniu, wydano w języku polskim historię powszechną w 30 tomach.

Po 1945 roku, wydano tylko raz, historię powszechną w 13 tomach, przekład z języka rosyjskiego. Była to bardzo ciekawa pozycja, ponieważ wiadomo, że na bezrybiu i rak jest rybą, ale opleciona siecią komunistycznego spojrzenia na świat.

Wydania polskojęzyczne były jedno lub co najwyżej 2 tomowe.

Tak więc uzupełnianie własnej wiedzy o artykuły p. Anny von Reitz było bardzo ciekawe.

Ale do rzeczy!

Już przed wielu laty, wydając w pierwszej w Polsce i jak do tej pory jedynej pozycji przedstawiającej „Mordy na Morzu Białym, [Zbrodnia na Morzu Białym 1940]  zakwestionowałem oficjalnie obowiązująca wersję o powstaniu Sowietów, i całej tej Rewolucji Październikowej itd.

W oparciu o dostępne wówczas materiały, podałem, że tzw. Rewolucja to doskonale opracowany plan ministra policji jawnej i tajnej oraz Skarbu Cesarstwa Pruskiego p. Maxa Warburga.

Facet o nazwisku Lenin – Goldamn, był po prostu agentem wykonującym polecenia. Tzw. Armia Czerwona to ok. miliona żołnierzy pruskich, którzy po „pokoju” w 1916 roku pozostali w Rosji.

Pierwszy dekret Goldmana – Lenina mówił, że każdy żołnierz pruski, który przejdzie do Armii Czerwonej otrzyma awans o stopień wyższy i dożywotnia rentę.

Goldman – Lenin był finansowany kwotą 10 milionów marek w złocie plus 5000 bandytów, tj.  chciałem napisać najemników czy ochotników.

Brat Warburga, Otto szef i założyciel najważniejszej instytucji w USA czyli FED-u, dołożył kolejne 20 milionów dolarów w złocie oraz wysłał Bronsteina – Trockiego z  grupą 10. 000 ochotników, częściowo  złożoną z jeńców  z czasów wojny japońsko – rosyjskiej z 1905 roku.

Oczywiście eunuchy intelektualne rozpisują się o jakiś tam komisarzach, agentach itd. ale każdy normalny człek wie, że bez forsy się takiej imprezy nie przeprowadzi. I to dużej forsy.

Stąd zwolnienie wszelkiej maści kryminalistów i oddanie na pastwę band miast w Rosji. Po upływie roku zaczęto systematycznie tych bandytów likwidować.

Cała walka z kontrrewolucja upadła, to znaczy przestała być zasilana pieniędzmi z City of London, po uzgodnieniu możliwości eksploatacji bogactw naturalnych Rosji.

Podobnie było z II Wojną Światowa.

Gdyby nie dostawy z USA, to Niemcy by do grudnia 1941 roku, zlikwidowałyby komunizm w Sowietach, pomimo faktu, że obie strony początkowo  były finansowane z tego samego źródła. Walka toczyła się o bogactwa naturalne.

Otóż p. Shutton opublikował raporty dostaw do Sowietów w okresie wojny. Okazało się, że poczynając od łożysk, czołgów, karabinów a kończąc na skarpetkach i kajdankach praktycznie od 90 do 100% wszystko pochodziło z USA.

Po wojnie zawarto rozejm na okres 50 lat nazywany przez tych trolli od historii Pokojem albo Układem Poczdamskim. Tak naprawdę była to tylko kapitulacja Armii wschodnich.

Armia Południowa – Włoska, skapitulowała dopiero przed generałem brazylijskim na początku czerwca.

Nie ujawnia się, że pokój z Rządem niemieckim został podpisany dopiero po koniec sierpnia 1945 toku.

Nie ujawnia że  np. WOLNE MIASTO GDAŃSK ZOSTAŁO ODDANE POD JURYSDYKCJĘ polską tylko na okres 50 lat.

Przypomnę, że ogłoszona po 1948 roku  tzw. Zimna Wojna była li tylko i wyłącznie sloganem gazetowym dla mniej wartościowego ludu tubylczego w Krajach tzw. Demokracji Ludowej.

Zarówno handel zagraniczny, jak i eksploatacja bogactw naturalnych odbywała się bez większych przeszkód. Stad np. dolar był po 100 złotych. Ułatwiało to w pierwszym rzędzie eksploatację bogactw naturalnych danego kraju.

Proszę porównać: mieszkańcy kraju pomiędzy Odrą i obecnie Bugiem za tonę węgla musieli płacić ok. 300 złotych. Była to równowartość 5-7 dniowego wynagrodzenia. Za ta samą tonę węgla np. USA płaciło 3 dolary czyli dwie butelki piwa. Sprzedawaliśmy po 100 milionów ton węgla/rocznie. Musisz sobie sam przeliczyć Dobry Człeku jak Ciebie i Twoją rodzinę okradano corocznie.

W podobny sposób byliśmy eksploatowani ze wschodu, poprzez system tzw. rubla transferowego. Jeden rubel transferowy to były 52 centy. Czyli dolar to były 2 ruble.

Problem polegał na tym, że rubel normalnie kosztował ok. 5-8 złotych a dolar 100 złotych.

Czyli ci którzy mieli możliwości wymiany rubla zarabiali dziesięciokrotnie.

Oczywiście płacić musieli tubylcy. Doskonale opisał to w 1981 roku płk Marian Rajski, za co zresztą został zdegradowany, skazany, a po 1992 roku zamordowany.

Za genseka E. Gierka, agenta Kominternu, dodatkowo musieliśmy pokrywać koszty np. rurociągu orienburskiego czy celulozowni zabajkalskiej.

Odbywało się to tak, że Polak pracujący na „rurze” dostawał karteczkę z podaną wielkością wynagrodzenia. Po przyjeździe do np. Gdańska szedł do Banku i wypłacano mu to po 75 złotych za otrzymanego rubla.

Gdzieś w grudniu, księgowa podliczała wszystkie wypłaty z danego roku i wysyłała informację do Warszawy.

Warszawa odpisywała, skreślić z bilansu.

Taką kreatywną buchalterię prowadzono w Polsce przez lata, po wojnie.

Stąd olbrzymie zadłużenie. Ale jak to już podawałem 97% całego kapitału znajduje się  w City of London.

Niemcy i Japonia są to jedyne dwa państwa w których stacjonują wojska okupacyjne od 1945 rok.

Nie podaje się oficjalnie, ale przecież to kosztuje, a nie znam bankstera, który robi coś za darmo . Zawsze musi być jakiś cel.

Ad rem

Właśnie w tym artykule p. sędzia Anny von Reitz znalazłem odpowiedź na to proste pytanie.

Pani sędzia Anna von Reitz ujawniła, że Federacja  Rosyjska to po prostu prywatna korporacja zarejestrowana w Izbie Handlowej City of London w 1991 roku.

Numer rejestracyjny tej Korporacji to DUNS@ numer 531 298 725.

Dyrektorem Korporacji jest Dimitruj Miedwiediew Anatoljewicz. Prawdziwe nazwisko Miedwiediewa brzmi Menachem Mendel Aaranovitch.

System Dokumentacji  Gmin Żydowskich tj. Ketuba – przedślubne umowy, ustalenia graniczne wieku, badania genetyczne istniej od co najmniej 1954 r. w Nowym Jorku] oraz bazy danych sądów rabinicznych podają, że Dimitruj Miedwiediew Anatoljewicz. alias Menachem Mendel Aaranovitch , ojciec Aaron Abramowicz Mendel a matka Celia Veniaminovna jest narodowości żydowskiej.

W tej samej wyszukiwarce DUNS  znajdują sie:

Wpisz w wyszukiwarce: © DUNS numer 531 298 725.

podmiot prawny Federacji Rosyjskiej (Federacja Rosyjska) – są oficjalnie zarejestrowane w międzynarodowym rejestrze osób prawnych, jako organizacji handlowej, dyrektor wykonawczy spółki jest Dmitrij Miedwiediew Anatoljewicz . Proszę sprawdzić inne firmy zarejestrowane w Wielkiej Brytanii (o jurysdykcji DUNS © numerów):

Ltd. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Federacji Rosyjskiej: 683530373
Ltd. Ministerstwo Finansów Federacji Rosyjskiej: 531213530
Ltd. Ministerstwo Energetyki Federacji Rosyjskiej: 531646429
Ltd. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego Federacji Rosyjskiej: 531646764
Ltd. Ministerstwo Transportu Federacji Rosyjskiej: 531645986
Ltd. Ministerstwo nieruchomości i gruntów Stosunków: 531674375

No cóż, można to uznać za ciekawostkę, ale

Minister Spraw Wewnętrznych Polski także stwierdził, że państwo polskie istnieje formalnie.

Dr Brzeski w kilku wywiadach podkreślał, że Niemcy są korporacją zarejestrowana w księgach gospodarczych Frankfurtu jako Ltd od 1949/91.

Podano także, ze do 2099 roku zarówno oświata niemiecka jak i wszystkie mass media będą pod kontrola USA.

Zarówno DISTRICT OF COLUMBIA (Washington, DC) jak i tereny WALL STREET SĄ EKSTERYTORIALNE.

A resztę się domyśl.

Faktem bezspornym jest, o czym informowali wielokrotnie ministrowie, że ustawy, aktorzy sceny politycznej z Wiejskiej  uchwalają pod dyktando korporacji. Przykładem jest Ustawa o Chorobach Zakaźnych z przymusem szczepień.

Państwo zwane City of London alias Corona Teemple istnieje od ok.1320 roku.

Państwo to dysponuje 97% całego kapitału znajdującego się na kuli ziemskiej.

Państwo to dysponuje ok.96 % wszystkich korporacji ubezpieczeniowych.

Państwo to posiada własny hymn i siłę zbrojną.

Za pojęciem masoneria kryje się wywiad tego państwa.

I teraz pomyśl Dobry Człeku, dlaczego w rzekomo wolnym kraju o tym się w podręcznikach nie pisze?

Na marginesie.

Pisałem o tym przed paru tygodniami. Moim zdaniem szykują się pogromy Chazarów zwanych obecnie, od  XIX wieku w cesarstwie Pruskim  żydami  askenazyjskimi. Nie wierzę w żadne przypadkowe wycieki kontrolowane. Jeżeli nagle, prawie w tym samym czasie,  w różnych krajach wychodzą na jaw takie jak powyższa sprawy, to znaczy, ze musi to być centralnie sterowane. Prawdopodobieństwo przypadkowości jest mniejsze aniżeli wygrana w przysłowiowego toto – lotka.

Najpierw  we Francji, potem w Szwecji, ujawnianie w Rosji, ujawnianie najemników Mossadu na Ukrainie, dziwni doradcy na Ukrainie pochodzenia chazarskiego itd.

Ciekawe na kiedy wyznaczono termin resetu?


Dr Jerzy Jaśkowski

jerzy.jaskowski@o2.pl

Gdańsk, 28 października 2016

=============================

http://www.polishclub.org/2016/10/31/dr-jerzy-jaskowski-swiat-prywatne-koncerny/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+PolishClubOnline+%28Polish+Club+Online%29

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

  • 1,904,847 hits
November 2016
M T W T F S S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: