Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

“WARTOŚCI UNIJNE” a WARTOSCI POLSKIE i CETA


 

Robert Iwaszkiewicz: “WARTOŚCI UNIJNE to np. biurokracja i mordowanie nienarodzonych dzieci!”


CETA to utrata suwerenności, to niewolnictwo Polski.

 

Dlaczego działanie ‘polskiego’ rządu

zagraża bezpieczeństwu Polaków?

Od pewnego czasu zauważamy różne polityczne rozgrywki grup interesów wszystkich ugrupowań znajdujących się w naszym parlamencie. Zauważa się grę, której celem nie jest wzmocnienie naszego państwa, a wręcz docelowe jego osłabienie i to w każdym z możliwych obszarów. Przyglądając się naszej sytuacji geopolitycznej można powiedzieć, że nasz rząd chyba już ze wszystkimi krajami się pokłócił i doprowadza nas do otwartego konfliktu zwanego potocznie wojną. Eskalacja wydarzeń wyraźnie na to wskazuje.

Nie boję się Rosjan ani Europy Zachodniej, ani zwykłych Amerykanów, bo są też rozgrywani i tego nie zauważają. Natomiast boję się lobby korporacyjnego w Ameryce Północnej, którego narodowość jest zróżnicowana, a których celem jest przejęcie siły roboczej na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. Tak – proszę państwa, dla nich jesteście siłą roboczą i mają gdzieś, co z nami będzie, czy się pozabijamy czy z głodu padniemy. Przyjadą wtedy różni sławni celebryci i będą ubolewać nad naszym losem dając nam batonik czekoladowy lub wodę.

Proszę państwa, byłem żołnierzem i widziałem biedę oraz śmierć. Widziałem dzieci stojące przy drodze i proszące żołnierzy o jedzenie – niektórzy z nich robili sobie z nimi zdjęcia. Wyobraźcie sobie teraz, że może to dotyczyć właśnie naszych dzieci, którym będą rzucane butelki z wodą, czy niedojedzone do końca paczki chipsów lub batoniki. Widziałem też co po bombardowaniach pozostaje z domów, kiedy zacznie się konflikt. Nawet o ile ktoś przeżyje to nie ma tam prądu ani gazu, ludzie cierpią, chorują, umierają z braku leków. Nie ma tam też wody ani żywności. Jak się nie ukradnie lub nie wywalczy – to umiera się z głodu. Dobra materialne, też nie mają już żadnego znaczenia. Widziałem jak normalni ludzie, aby przetrwać przeistaczają się w zwyrodnialców i psychopatów.

W Polsce żyją dziś pokolenia, które nigdy nie zaznały wojny, pamiętają ją tylko najstarsi ludzie. Znają ją też żołnierze, którzy byli na misjach wojskowych. Dla większości ludzi jest ona zatem przeżyciem wirtualnym lub filmowym, tymczasem w realiach jest ona brudna, nieuczciwa, zakłamana , …. , i nigdy się nie kończy. Nawet sen nie jest odpoczynkiem a tylko czuwaniem. Natomiast politycy mówiący o pokoju są często obłudni i zakłamani, raczej nie brudzą sobie rąk i rzadko odpowiadają za swoje czyny. Dlatego panowie posłowie i panie posłanki, jak naciskacie ten przycisk do głosowania by wysłać ludzi na wojnę lub podpisać jakieś porozumienie militarne – to właśnie oznacza Waszą decyzję.

Dobrze wiem o czym mówię, bo znam wojnę z własnego doświadczenia jako uczestnik jednej z naszych misji. Zapłaciłem za to cenę własnego zdrowia, tym bardziej muszę wyrazić swój sprzeciw wobec działań zagrażających bezpieczeństwu Polski.

Piszę to wszystko jako żołnierz, który złożył przysięgę na polski sztandar (nie rosyjski, izraelski czy amerykański) i obawia się o nasz kraj, bo wyraźnie widać że jesteśmy celowo doprowadzani do wojny. Wiem, że jak do niej dojdzie będę walczył do końca, jednak obawiam się, że ci co wywołają ten konflikt najzwyczajniej uciekną – tak samo jak uciekł nasz rząd w roku 1939. Są już w tym celu opracowane stosowne procedury i rozporządzenia.

Od roku 2015, a nawet wcześniej można zauważyć, że bardziej niż własnym, przejmujemy się dobrem oligarchów narodu wybranego i zakładaniem wszelkich ścian pamięci czy muzeów. Przejmujemy się też Ukraińcami, oddając im nasze pieniądze, domy, dając im pracę w Polsce, doskonale wiedząc, że ich oligarchowie mają 80% wszystkich dóbr, także ziemskich, ale nie mają zamiaru wesprzeć swoich cierpiących rodaków. Przejmujemy się też Amerykanami, którzy często zakładają u nas swoje przedsiębiorstwa nie płacąc ani jednej złotówki podatku. A gdy ich firmy przegrywają przetarg tak manipulują informacją poprzez różnych skorumpowanych związkowców, aby zwykły Polak nie posiadający pełnej wiedzy nie był w stanie rozróżnić kto mówi prawdę.

Polska na dzień dzisiejszy jest w gorszej sytuacji politycznej i militarnej aniżeli w roku 1939. Wtedy zaatakowały nas dwa kraje Niemcy i Bolszewicka Rosja. Teraz zaatakują nas, nie dwa kraje, a co najmniej cztery (dwa z zewnątrz i co najmniej dwa w środku). Wówczas Niemcy będą pilnować swojej granicy, żebyśmy przez przypadek nie uciekli. Wojska sojusznicze będą siedziały sobie ze swoimi jednostkami i będą jedynie udawać, że nas bronią. Później tylko przyjadą z pomocą humanitarną dając nam jedynie cokolwiek do jedzenia, żebyśmy zawsze byli na kolanach – tak jak jest to robione praktycznie w całej Afryce. W krajach Afryki daje się broń nieodpowiedzialnym watażkom, fanatykom albo dyktatorom tylko po to, aby się powybijali, a jak tym braknie amunicji, to płacą wtedy w walucie twardej – złocie, kamieniach szlachetnych, ropie, lub innych dobrach, których wartości często nie znają lub nie rozumieją.

Powinniśmy zatem zastanowić się, dlaczego największe mocarstwa na świecie są dzisiaj zainteresowane tym właśnie kawałkiem ziemi, który nazywa się Polska?Zostaliśmy już odizolowani i skłóceni. Litwa – stawia pomniki upamiętniające obalenie polskiego okupanta, Ukraina czci Banderę którego ludzie wyrżnęli w pień 115 tys bezbronnych Polaków na Wołyniu i oficjalnie wspiera ruchy nacjonalistyczne, Niemcy – zwykle nie byli i raczej nam nie będą nam przychylni, Rosja – staje się częścią gry politycznej i jest celowo wciągana w wojnę,  Amerykanie – przysłali nam swoje wojska aby chronić swoje korporacje, a na pewno nie interes Polski,  rabini – cały czas manipulują, zarówno w Polsce jak i w USA. Jeśli będziemy kontynuować taką ślepą i fanatyczną politykę, utrzymujac dotychczasową retoryką, na pewno zostaniemy sami. Zapewne, lada dzień usłyszymy w mediach, że w końcu podpisaliśmy super uczciwe kontrakty na uzbrojenie od Amerykanów czy Niemców wraz z offsetem. Obawiam się,  że te kontrakty będą tak skonstruowane, że to super uzbrojenie dostarczą nam w całkowicie innych parametrach odmiennych od zamówienia lub niesprawne. Jest też opcja, bardziej prawdopodobna,  że dostarczą nam to uzbrojenie w drugiej fazie konfliktu, kiedy wojna będzie już w rozkwicie i wyginą już wszyscy specjaliści, którzy byli użyci w pierwszym  rzucie, a mogliby obsługiwać ten sprzęt.

Dlatego drodzy Polacy otrząśnijcie się z tego marazmu. Zagrożenie jest bardzo poważne, trzeba działać i wyciągnąć wnioski zanim będzie za późno. Tak aby pokazać, że nie ma zgody na kontynuację tak niebezpiecznej polityki, zagrażającej dobru narodu i przyszłości naszych dzieci. Przestańcie patrzeć tylko na swój czubek nosa. Zacznijmy w końcu rozmawiać i łączyć się, bez względu na rodzaj wykonywanej pracy czy grupę zawodową, bo dzisiaj właśnie głównym celem jest skłócenie nas wszystkich. Wtedy łatwiej jest sprawować rządy. Najlepszą formą skłócenia są zwykle pieniądze … i to w tej chwili jest robione. Informuję, że jak tak dalej pójdzie, to otrzymane pieniądze, które wydaje się wam, że wywalczyliście, jako efekt Waszych protestów, będziecie mogli sobie jedynie wsadzić w Wasze piękne ale przemiękające buty – bo tylko taką wartość będą miały.

Zdaję sobie sprawę, że po tych słowach, mogą dopisać mi łatkę rosyjskiego trolla oraz antysemity – no cóż trudno …. Mam tylko cichą nadzieję, że ten powszechnie znienawidzony Putin będzie chociaż trochę mądrzejszy i nie będzie chciał w tym rejonie żadnego konfliktu, bo Rosja też w tym przypadku przegra. To będzie bowiem III wojna światowa, wojna nuklearna w Europie, z której już się nie podniesiemy. Nie chcemy III wojny światowej !!! Wszyscy musimy wyrazić swój sprzeciw, aby nie dopuścić do najgorszego…

Dlatego zwracam się do wszystkich rządzących … jesteście Polakami, zastanówcie się komu i czemu służycie – My Polacy nie jesteśmy waszymi wrogami.

Nie wpychajcie nas Polaków w wojnę … My nie chcemy tej wojny !!!

Nie chcemy stracić naszych rodzin i patrzeć, jak giną nasze dzieci, a wszystko co zbudowaliśmy popada w ruinę!!!

====================

 

keep-your-hands-off-poland

polsko-obudz-sie

One comment on ““WARTOŚCI UNIJNE” a WARTOSCI POLSKIE i CETA

  1. Robert Jarosz
    October 13, 2016

    Zarówno 1 jak i 2 wojna światowa odbyły się ściśle według wytycznych żydowskiego guru masońskiego Alberta Pike’a. Osiągnięto wszystko czego chciano. Nie muszę chyba zapewniać, że jego wytyczne co do 3 wojny światowej też są realizowane bardzo skrupulatnie.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

  • 1,856,463 hits
October 2016
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: