Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Czy Polska jest niepodległa a Polacy wolni?


Kto nieustannie trzyma ‘buta’ na Polsce?

1. Ojcowie założyciele „Niepodległej Polski”…

Tzw.

Pierwszy z lewej, niedawno zmarły, na zdjęciu uśmiechnięty Tadeusz Mazowiecki – tworca słynnej ‚grubej kreski” (żyd- Icek Dikman), któremu Nowina-Konopka wypisał nekrolog w „GW”,  w którym odwoływał się do sławnych słów św. Pawła, jakie apostoł napisał do swoich uczniów tuż przed swoją śmiercią. 

Drugi z lewej to generał Kiszczak, morderca w białych rękawiczkach. Rozkazodawca zabójstwa m.in.   ks. Jerzego Popiełuszki.

Trzeci  od lewej to oskarżany przez kolegów związkowców  o współpracę z SB  TW „Bolek ” (dowody w IPN), czyli szef NSZZ „Solidarność” Lech Wałęsa. ( żyd Lejba Kohne)

Pośrodku generał Jaruzelski współodpowiedzialny za krwawe tłumienie  strajków na Wybrzeżu w 1970 roku  oraz  okupiony krwią robotników stan wojenny w roku 1981.

Pierwszy od prawej to niewidoczny na zdjęciu biskup Gocłowski ( pochodzenie żydowskie -http://forum.interia.pl/-oto-hierarchowie-zydowscy-polskiego-episkopatu-tematy,dId,1274275),  zamieszany  swego czasu w głośną w aferę „Stella Maris”. Ten sam, który nawoływał aby „zabetonować akta IPN-u”. Ten, który pobłogosławił wreszcie 27-letni niesakramentalny związek  Donalda Tuska. Prawdopodobnie wiedział, że Tuskowi ślub kościelny miał jedynie pomóc w karierze politycznej.

Drugi od prawej Mieczysław Rakowski ( Mojżesz Rak) zatwardziały komunista, który czytał swego czasu na wizji listy do siebie pisane przez robotników , w jednym z nich proponowano mu bez ceregieli aby się powiesił na swoim czerwonym krawacie.

Trzeci od prawej Bronisław Geremek, (Żyd – Berele Lewartow), komunista, doradca „Solidarności” i agent STASI donoszący   niemieckim slużbom specjalnym  jak  zniszczyć od środka „Solidarność”.

źródło: mikker-story.salon24.pl


PRAWIE KAŻDE PAŃSTWO DBA O WYGODĘ I BEZPIECZEŃSTWO SOCJALNE SWOICH ZASŁUŻONYCH I WYBITNYCH  BOHATERÓW.

CI POWYŻEJ  TO PANTEON ‘BOHATERÓW ‘ III R.P NA KTÓREGO STRAŻY DOBROBYTU STALI PREZYDENT BRONISŁAW KOMOROWSKI I PREMIER DONALD TUSK.

Gnębili Polaków, zabijali, łamali ludziom życie, albo opływali w dostatki jako komunistyczni dygnitarze. W wolnej i niepodległej Polsce mieli zostać rozliczeni. Ale nic takiego nie nastąpiło. Byli esbecy, którzy mają krew na rękach i PRL-owscy dygnitarze żyją sobie spokojnie w dostatku i luksusie.

To oni – a nie ci, którzy walczyli o wolność i demokrację – mają wysokie emerytury i święty spokój.

Pułkownik Adam Pietruszka (75 l.) zabójca ks. Jerzego Popiełuszki (†37 l.) –  3,9 tys. zł emerytury, kapitan Marek Kuczkowski (62 l.), który porywał opozycjonistów – 3 tys. zł emerytury i prowadzi własny biznes, a oficer prowadzący ojca Konrada Hejmę (37 l.) pułkownik Wacław Głowacki (82 l.) –  prawie 5 tys. zł.

Czy o takiej niepodległej Polsce, w której najlepiej jest dawnym ubekom i komunistycznym dygnitarzom, marzyliśmy?

================================

źródło: miziaforum.wordpress.com


Fragmenty z artykułu na stronie:   https://odyssynlaertesa.wordpress.com/2013/11/10/wolnosc-a-niepodleglosc-czy-polska-jest-niepodlegla-a-polacy-wolni/

W tej chwili mamy status ekonomiczny podobny do statusu krajów pokolonialnych. Działanie na rzecz obcego kapitału, który co roku wyprowadza miliardy złotych zysku z Polski.  

(…)W paradygmat zachowania niepodległości politycznej powinna być wpisana kategoryczna niezgoda na tendencje federacyjne w Unii Europejskiej, czemu początek daje euro. Poprzedni rzad, Rząd Tuska obrał odwrotny kurs.

Traktat lizboński obniżył znacznie siłę naszego głosu na forum Rady Europejskiej w porównaniu z traktatem nicejskim. Decydującym wyznacznikiem siły decyzyjnej państwa stała się liczba ludności. Oczywiście dało to znaczną przewagę Niemcom, my spadliśmy do kategorii państwa peryferyjnego. Cały czas środowiska pro-federacyjne forsują pomysł „jednej” Europy.

Wizja jednego świata bezpaństwowego została ujęta expressis verbis w konstytucji Związku Sowieckiego, gdzie w nawiązaniu do starej heglowskiej koncepcji zapisano, że po zdobyciu świata przez socjalizm zlikwiduje się państwa. Wstępny projekt traktatu przekształcającego UE w federację jest już gotowy.

Aby żyć w niepodległej ekonomicznie Polsce musimy walczyć o postawę inicjatywy, energii i przedsiębiorczości.

Cóż to wiec jest niepodległość i kto powinien być jej beneficjentem na pierwszym miejscu?

Czy powinno to być państwo, czy też może ludzie je zamieszkujący? Czy można być niewolnikiem we własnym państwie, albo wolnym człowiekiem w państwie zależnym politycznie (gospodarczo) od innego? Co jest ważniejsze: wolność czy niepodległość?

Według mnie i jedno i drugie.

Odzyskanie niepodległości w 1918 roku znaczyło odzyskanie wolności, konkretnie wolności obywatelskich gwarantowanych przez prawa i konstytucję Polskiego Państwa, których obywatele polscy pod rządami zaborców nie mieli.

Wydaje się, że dopiero doświadczenie peerelu (choć powinno się wliczyć w te doświadczenia okres 1939-1945) sprawiło, że ‘wolność’ i ’niepodległość’ zaczęły funkcjonować niejako osobno, przy czym kategoria ‘wolności’ wysunęła się na pierwszy plan jako naczelny cel ruchów opozycyjnych, tak bardzo doświadczenie totalitarne było czymś odmiennym od tego czego Polacy doświadczyli wcześniej.

Teraz należy zadać sobie pytanie kto przysporzył nam doświadczenia peerelu?

Jacy ludzie kryli się pod płaszczykiem peerelu?    Dlaczego?

Niektórzy czytelnicy zarzucają mi zajmowanie się badaniem pewnych życiorysów z określoną z góry tendencją. Życiorysy danych osobników zostały zaczerpnięte ze stron internetowych, które specyficznie tym się zajmują. Moja misja jest przekazywanie informacji i uświadamianie Polaków, (i nie tylko) o prawdziwych powodach niepowodzenia naszego kraju oraz o korzeniach osobników  korzystających z niewinnej naiwności oraz szczerej gościnności Polskiego narodu, co jest każdemu dobrze znane. Poznali psychikę uczciwego Polaka, którego podstępnie ‘podeszli’ i którą teraz wykorzystują.

NADSZEDŁ  CZAS  PRZEBUDZENIA !!

egzekucje-polakow-zeby-zydzi-mieli-z-gorki

https://hubalblog.wordpress.com/2016/07/

Powyższy obrazek wyjaśnia wszystko i tak właśnie było!

Naród polski walczył ponad 100 lat o niepodległość kiedy w 1918 roku odzyskał i wolność.

Czy po latach sowieckiego komunizmu w 1989 odzyskaliśmy wolność i niepodległość?

Społeczeństwo ‘po-1989’, historycznie okaleczone wojną, dwoma totalitaryzmami, chorą ekonomią, które do tego ‘wskakuje’ prosto w rwący nurt globalizacji, mediatyzacji, zmian w relacjach międzyludzkich itede – to społeczeństwo zbanalizowanej’ wolności, już zmienione, zmęczone i wciąż pozbawione części swych prawo. Ponownie w podstępny sposób zauroczono Polaków  tym co dziś tak banalne, a wtedy tak niewyobrażalne – wolna prasa, wolne wybory, wolność gospodarcza, zrzeszenia, manifestacje, pełne półki, czasem własna firma, bardziej przedsiębiorczym nawet własne mieszkanie lub dom, samochód, ale i też paszport w kieszeni… i wolność poszukiwania szczęścia za granica. 

Czy wszystkim Polakom żyje się w Polsce dobrze?

A komu najlepiej?  Kto ma największe przywileje?

Kto cieszy się prawdziwa WOLNOŚCIĄ w Polsce ?

Nastąpił exodus młodych, zdolnych ludzi.

Komu tak bardzo na tym zależało? Kto tak bardzo pragnie wyludnienia Polski?

Kto boi się polskiej wolności?

=========================================

Prawdziwe nazwiska prawicowych posłów , episkopat

https://gloria.tv/article/hEbYoier33ky3RbRTEHosNuSZ


Jak Kaczyński Żydom polską wodę przehandlował

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/jak-kaczynski-zydom-polska-wode-przehandlowal-2016-06

https://gloria.tv/article/qZUQQhzWFR3H6L6uB4b9ftc31

 

Grzegorz Braun wypowiada się o żydowskiej Gazecie Wyborczej i gwieździe śmierci.

 

*******************

polska-dla-polakow-polacy-dla-polski

==============================

Jednosc to sila

obudz-sie-polsko5

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

  • 1,840,692 hits
October 2016
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: