Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Żydowskie nazwiska Polskiej elity (real surnames of the Polish jewish elite) video


 

Zydowska mapa Polski1

JudeoPolonia jako nowotwór , skrycie i podstępnie niszczący Polskę od wewnątrz.

 

 

Żydowskie lobby w Polsce

Symbol bractwa zakganej szmaty

 

 

Żydowskie lobbies polityczne, działające w krajach o ustroju demokratycznym: przedstawiają politykę Państwa Izrael jako obiektywnie słuszną i uzasadnioną, pozyskują budżetowe pieniądze na cele własnej mniejszości narodowej, wykorzystują dostępne sobie media do promowania w życiu publicznym swoich “autorytetów” dobieranych wedle żydowskiego pochodzenia.

Żydowskie lobbies polityczne dążą do obsadzania ważnych stanowisk – zwłaszcza w upaństwowionej kulturze (czyli propagandzie) przez obywateli pochodzenia żydowskiego i dążą do wprowadzenia filosemickiej interpretacji historii w programach edukacyjnych dla młodzieży szkolnej. Dążą do penalizacji „antysemityzmu” próbując zawłaszczyć dla siebie monopol, na interpretację tego określenia, starają się wreszcie prezentować żydowski punkt widzenia jako obiektywny.

Żydowskie lobbies polityczne dążą do judaizacji chrześcijaństwa lub przynajmniej do jego rugowania z przestrzeni publicznej, zwłaszcza z systemów szkolnych.

W Polsce żydowskie lobbies polityczne są obecne od setek lat.

Niewesoła jest polityczna i gospodarcza kondycja Polski na progu XXI wieku. Sytuacja polskiej gospodarki zbliża nasz kraj do pożądanego od dawna przez Niemcy statusu „gospodarki uzupełniającej” (stara niemiecka koncepcja Mitteleuropy z początku XX wieku), a sytuacja wewnętrzna (wszechobecny nepotyzm i korupcja) żywo przypomina sytuację z epoki saskiej, z czasów przedrozbiorowych. Czy to wszystko dokonało się spontanicznie, żywiołowo, oddolnie? Demokratycznie?… Czy naprawdę takiego państwa chciał Naród? Czy dokonało się to wskutek spisków?

O tym można dowiedzieć się z książki Mariana Miszalskiego pt: “Żydowskie lobby polityczne w Polsce”.

 

 

216a5e7c7e891f181c0e072abd84f7e8_XL

 

 

Zydowscy agenci w Polsce

 

Bolesław Szenicer oskarża Żydów!

 

Cz. 2

 

Cz. 3

 

Cz. 4

 

Cz. 5

 

  Żydzi sami mieli wielki interes, aby pozbyć się biedoty swego narodu i jednocześnie stworzyć mit holocaustu, aby móc skutecznie walczyć z „antysemityzmem” – czyli zatkać usta tym wszystkim, którzy odważą się ich krytykować…

Zaś cała żydowska elita w Niemczech przetrwała wojnę…. Jak to się stało??

Więcej informacji na ten temat tutaj: (Proszę czytać komentarze pod artykułem ) https://wirtualnapolonia.com/2014/10/18/najwieksza-manipulacja-w-dziejach-swiata-mit-iii-rzeszy-i-religia-holocaustu/

 

Polacy żyją w nierzeczywistości!

To znaczy żyjemy w koszmarnej bajce namalowanej w naszych głowach przez naszych gnębicieli, za pomocą telewizora i innych mediów.
Ale dlaczego większość Polaków nie widzi, że to jest jedno wielkie oszustwo i kłamstwo, którego celem jest utrzymywanie nas w stanie wiecznej nadziei czyli narkozy umysłowej, podczas gdy nasi prześladowcy robią z nami co chcą?

Udajemy, że nie dostrzegamy tego, kto nas zniewala w naszym własnym kraju i jakimi środkami osiąga swoje niecne cele. Ponieważ przyjęcie prawdy o tym do wiadomości, oznaczać by musiało podjęcie działań zmierzających do zmiany tego podłego i dojmującego stanu rzeczy. Wreszcie ktoś musi powiedzieć NIE!
Tchórzostwo cywilne zamiast cywilnej odwagi, bierność zamiast działania i prywata wspólnotowego pojmowania spraw publicznych są wynikiem trzywiekowego wychowania Narodu Polskiego w niewoli.
Niewolnik, nawet uwolniony, nadal jest umysłowo niewolnikiem i wielkiej pracy nad sobą wymaga przeistoczenie się w prawdziwie, a nie wyłącznie nominalnie wolny naród.
Doprowadzenie narodu do upadku moralnego, wojskowego, politycznego, gospodarczego, kulturowego doprowadziło Polaków do samozagłady jako narodu. Dzisiaj usługujemy i harujemy za grosze w europejskich krajach, w których oczywiście też rządzą pasożyty żydowskie. Takie kraje jak: Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Szwecja itd. nie istnieją narodowo, jedynie tylko z nazwy. Sprowadzanie emigrantów z całego świata do tych krajów, doprowadziło te narody do samo zagłady.

To te szumowiny chazarsko-żydowskie doprowadziły do skłócenia: Rosjan, Polaków, Serbów, Chorwatów, Słowaków Czechów i nastawienia ich przeciwko sobie. Światowi i Polscy krzykacze żydowscy, nawołują nieświadomych Polaków do wojny z Rosjanami.

Nasza łatwowierność, poddaństwo, nas zgubiła i kto wie czy dostaniemy jeszcze jedną szansę….?

Synagoga szatana grasuje jak hiena po stepie i nie ma lwa, który by zaprowadził porządek, kogoś kto byłby na tyle mądry, odważny i charyzmatyczny aby zmienić stado polskich baranów w stado lwów i przepędzić żydowskich padlinożerców. Niewolnik w niewoli i na wolności zawsze pozostaje niewolnikiem jeśli nie ma silnej woli walki o swoją i swego brata godność. Trzysta lat niewoli, zabory, okupacja niemiecka i sowiecka, pół-niewoli i ukrytej niewoli PRL, demoliberalizm doby dzisiejszej nauczyły nas samych złych zachowań.

Żydostwo polskie jest potężne, ale ich jest około miliona, może dwa, a nas jest 35 milionów!

I tych kilkaset tysięcy parchów będzie nami rządziło i za nasze własne ciężko zarobione pieniądze.
Oddajemy w wymyślnych podatkach reżimowi w nadziei na to, że on je dla naszego pożytku prawidłowo zainwestuje.
A tak naprawdę wykuwa dla nas grób, coraz cięższe kajdany.
Czy nie mamy honoru żeby zrzucić z naszych karków to masońsko-żydowskie jarzmo?

Albo będziemy narodem, albo nas nie będzie wcale.

Zydowskie lobby w Polsce

 

 

Wstrętni oszuści, zbrodniarze, mordercy narodów, szukacie terrorystów, których znajdujecie tylko wśród muzułmanów i w innych sektach religijnych i pokazujecie ich w waszej kłamliwej telewizji.

A kim wy naprawdę jesteście? Pytam się was zbrodniarze.

Udowodnijcie, że  zamachy w Ameryce, w Anglii, w Hiszpanii, we Francji czy w Belgii spowodowane są przez tak zwanych strasznych islamistów. To wasze tajne służby to zrobiły, ale oczywiście to nie prawda. Tajne służby, które rządzą wami, przeprowadzają te ataki. To są pachołki diabła, to służby  Mosadu. To służby Izraela, bandyckiego, szatańskiego tworu państwowego.

A może to nie prawda?

Polacy przekonacie się sami na własnej skórze. Ci zbrodniarze z Mosadu planują w Polsce potężny zamach. W Polsce bezkarnie działa około pięćdziesięciu tysięcy agentów Mosadu, opłacanych przez rząd polski.

 

POLSKO OBUDŹ SIĘ !!!

 

================================

 

Zrodlo

 

http://sklep-niezalezna.pl/pl/p/Pakiet-I-Miszalskiego-9-zl-taniej/977

https://jokotera.wordpress.com/

 

Pokrewne:

Żydowska perfidia…

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/24/zydowska-perfidia/

 

Stop pasozytom1

 

STOP pasożydóm !!

==================

====================================

 

Polska tylko dla Polakow

One comment on “Żydowskie nazwiska Polskiej elity (real surnames of the Polish jewish elite) video

  1. Cezary Piotr Tarkowski
    August 14, 2016

    To wszystko święta prawda. Polacy, obudźcie się!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

Blog Stats

  • 1,459,016 hits
July 2016
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC - ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum - p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC - ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum - p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wolna Polska – Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: