Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Polacy reagują na oszczerstwa środowisk żydowskich w Nowym Jorku


Polska dyplomacja odpowie na oszczerstwa rzucane pod adresem naszego narodu przez żydowskich uczestników niedawnej demonstracji przed konsulatem RP w Nowym Jorku. Na razie obejdzie się bez pozwów, będzie edukacja i listy protestacyjne.

 

Jewish student protest

 

 

150 uczniów szkoły średniej Rambam Mesivta na Long Island pod dyktando rabina Zeva Friedmana  krzyczało między innymi: „wasz kraj jest przesiąknięty krwią”. Sam rabin mówił pod adresem Polaków: “Jesteście odpowiedzialni za Holokaust, bo pozwoliliście, by na terenie waszego kraju powstało najwięcej obozów śmierci”. Sugerował też, że Niemcy założyli na terenie okupowanej Rzeczypospolitej najwięcej obozów zagłady ze względu na panujący rzekomo w naszym kraju „podatny grunt”. Organizator pikiety pod Ambasada polska w Nowym Jorku w ślad za polakożercą Janem Tomaszem Grossem twierdził, że nasi rodacy zabili podczas II wojny światowej więcej Żydów niż Niemców.

Jak dowiedziała się rozgłośnia RMF, polski konsulat planuje zorganizowanie spotkań, w trakcie których uczniowie nowojorskich szkół dowiedzą się prawdy o rzeczywistych przyczynach i przebiegu zagłady Żydów. Uczestnicy demonstracji przed konsulatem – co wykazało nagranie video zrealizowane przez reporterkę z gazety „Nowy Dziennik” – przejawiali elementarny brak wiedzy dotyczącej tej tematyki.

Nowojorski konsul RP wystosował już list do rady rodziców szkoły Rambam Mesivta High School oraz m.in. do żydowskiego pisma “Forward”, które powielało oszczerstwa o tzw. polskim Holokauście.

Trzeba na to wszystko spokojnie popatrzeć, co rząd robi za granicą dla wizerunku Polski. Jak działają polskie placówki, finansowane z budżetu, choćby Polski Instytut Kultury – powiedział Stefan Komar, na co dzień oficer nowojorskiej policji.

Nasi rodacy zapowiadają kontr-pikietę przed żydowską szkołą.

===================

====================

++++++++++++++++++++++++++++++++

 

+++++++++++++++++++++

Bezczelne oskarżenie rabina, cytuje jeszcze raz:

Jesteście odpowiedzialni za Holokaust, bo pozwoliliście, by na terenie waszego kraju powstało najwięcej obozów śmierci”.

 

A co rabinie odpowiesz na to samo oskarżenie odnośnie Izraela i holokaustu dokonywanego na Palestyńczykach ?!!!!

Kiedyś i wasze imperium się skończy a wtedy biada wam!

 

+++++++++++++++++++++++++++

 

Wyzwoliła się Polska z niewoli trzech okrut­nych ciemięzców, ale pozostał najgroź­niejszy, czwarty wróg, który się wżarł do duszy narodu polskiego, depcze naszą ziemię i zjada nasz chleb doczesny. Tym czwartym groźnym wrogiem Polski są Żydzi. POLACY rdzenni muszą pamiętać, że Rzeczpospolita Polska, bez względu na przypisany jej przez żydków numer, jest nielegalnym masońsko/żydowskim tworem. Na terytorium POLSKI może funkcjonować tylko POLSKA, w formie KRÓLESTWA POLSKIEGO, w którego skutecznym założeniu rdzennym Polakom, od 1916 r. przeszkadzają – masony/żydki. Rzeczpospolita Polska, jest tworem nielegalnym (pozornym), dlatego żydowskie “rządy” na terytorium POLSKI: tzw. władza ustawodawcza, wykonawcza i sądownicza, w okresie już 100 lat, nie są w stanie wydać ani jednego ważnego aktu prawnego. Masony/żydki “wydają”/”doręczają”/wykonują – nieakty. A co za tym idzie, za takie wrogie POLSCE i POLAKOM żydowskie, arbitralne działania, przysługuje POLAKOM  ex-tunc (wstecz) restytucja poniesionych szkód, odszkodowania, zadośćuczynienia i prawo do wypędzenia żydków z POLSKI. 

“Naród Polski musi usunąć z pośród siebie Żydów. Usunąć z naszej Ziemi i jej granic. Usunąć z naszej gospodarki narodowej, handlu przemysłu, rzemiosła. Usunąć z naszego ducha, z naszych szkół, nauki, z książki, z pism, filmu, teatru, muzyki”.

http://niszczsyjonizm.blogspot.com/p/stanisaw-tworkowskipolska-bez-zydow.html

 

 

Zydzi musza opuscic Polske

Modlitwa o Wielka Polskę

Autor modlitwy – Adam Doboszyński

 

 

Modlitwa o Wielka Polske

 

 

Zydzi z Polski musza wyjsc

 

 http://trzcinska.neon24.pl/post/131511,zydzi-musza-opuscic-polske

+++++++++++++++++++++++++++++++

Żydzi, którzy chcą być przyzwoitymi ludźmi, muszą odrzucić swoją żydowskość”:

 

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-ktorzy-chca-byc-przyzwoitymi-ludzmi-musza-odrzucic-swoja-zydowskosc-kevin-macdonald-2015-08

 

++++++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++++++++++++++++++

++++++++++++++++

 

Narod sie oburza

+++++++++++++++++++++

 

 

Piesc z orzelkiem

9 comments on “Polacy reagują na oszczerstwa środowisk żydowskich w Nowym Jorku

 1. Jaka jest i jaka ma być polska polityka historyczna?!
  Psy szczekają a karawana ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ jedzie dalej.Tą strategię opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.Narzędziem okazuje się być KULT HOLOCAUSTU dla ograniczania ocen krytycznych żydowskiego etnocentryzmu.Doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zaktywizował handel wojną i pokojem poprzez jego militaryzacje.Zbliżyły się do siebie nacje,których mniejszości narodowe,każda na swój rachunek,nie były lojalne wobec Polski w czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM.
  Niezależnie od podziałów,często wręcz dramatycznych LUDY SEMICKOJĘZYCZNE w tym arabowie i żydzi mają wspólny mianownik to jest wrogość do wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ.Musi budzić refleksję teza „ISLAMIZACJA to pusty Koń Trojański żydowskiego terroru.”.W realizacji tej tezy pomocną jest TEOLOGIA JUDEOCHRZEŚCIJAŃSKA.
  W wyniku swobodnego przepływu środków finansowych coraz bardziej okazuje się,że KAPITAŁ ma swoją NARODOWOŚĆ.Na strukturę kapitałową wpływ ma OBIEG PIENIĄDZA,który powinno się prezentować przez analogię do obiegu wody wykonywanego za pomocą wykresu Sankey’a.Racjonalizowanie tego obiegu odbywa się za pomocą ograniczania patologicznych strumieni.
  Pozostawił po sobie Feliks Koneczny POLSKIE LOGOS A ETHOS,do której to książki językiem matematyki trzeba dopisać rozdział o wartościach NARODOWYCH w obliczu trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.

 2. ROBERT JAROSZ
  June 3, 2016

  A co z Holocaustem Polaków zgotowanym przez banksterstwo żydowskie, przez bolszewików i Sowietów radzieckich i “polskich”?

  A Kościół Katolicki też nie był nigdy Polakom przychylny, co widać w tych dowodach historycznych:

  “Zasługi” KRK dla Polski i Polaków:

  http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=13557

  http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=13374

  https://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=17525

  Warto przestudiować.

  • HKW
   June 3, 2016

   Proszę mi wybaczyć, ale wolałabym nie zniechęcać wierzących czytelników i z tego powodu nie opublikuje komentarza. Podobnie gdy sama zniechęciłam się do promocji książki Zychowicza oraz wywiadu z nim. Osobiście tez nie podzielam pewnych tez w wyznaniu katolickim, ale odnoszę się z szacunkiem do każdej religii oprócz tej, która promuje przemoc. Nie będę obrażać uczuć religijnych katolików. Nie jestem praktykująca, ale nie biorę tez pod uwagę konwersji.

 3. ROBERT JAROSZ
  June 3, 2016

  ŻYDZI SĄ JAK DZIECI W PRZEDSZKOLU

  Żydzi zachowują się jak dzieci w przedszkolu, którym ograniczeni egoizmem rodzice wpoili, że są najładniejsze i najmądrzejsze. W zestawieniu z rzeczywistością okazuje się jednak, że nie są wybrańcami Boga jak im wpajano, a ich zachowanie nie jest akceptowane. To z kolei powoduje uzasadnioną frustrację i chęć rewanżu. Do tego wszystkie dzieci w grupie widzą, że ich kolega nie robi nic bezinteresownie, unika podziału obowiązków, wysiłek fizyczny ceduje przy każdej okazji na inne dzieci, a do tego demonstracyjnie nie asymiluje się z grupą, co jest niezbędne w grach zespołowych i kształtuje zachowania prospołeczne. Tak więc przenosi się takiego dzieciaka z grupy do grupy lub zwyczajnie pozbywa z przedszkola. Efektem tego jest straszliwa trauma i poczucie krzywdy, które owocuje piętnowaniem innych dzieci i przypisywaniem im własnych win i wad. W związku z tym, że nikt ich nie lubi, postanowili zbudować własne przedszkole, wydzierając po kawałku z terytorium innych przedszkoli. Przy tym pozostają w stanie ustawicznej wojny ze wszystkimi sąsiadami jakich mają, siłą zmuszając ich do posłuszeństwa. Ot i cała historia narodu wybranego w wielkim skrócie.

 4. ROBERT JAROSZ
  June 3, 2016

  Zauważyłem, że nie da się otworzyć waszego artykuły pt. “Żydzi, opowieści niepoprawne politycznie”. Co, zablokowali?

  • HKW
   June 3, 2016

   W książce tej Piotr Zychowicz podjął drażliwy temat stosunków polsko-żydowskich i pisze o sprawach niewygodnych zarówno dla Polaków, jak i Żydów. Pisze o komunistach i żydowskich kolaborantach pod niemiecką okupacją, ale również o polskich szmalcownikach. O szkoleniu przez II RP żydowskich terrorystów i zamordowaniu przez nich polskiego konsula. O powstaniu w getcie warszawskim oraz tysiącach Żydów służących w Wehrmachcie… W książce znalazły się też kontrowersyjne rozmowy z wybitnymi żydowskimi intelektualistami, którzy mają odwagę głosić poglądy niepopularne w ich własnej społeczności.
   W usuniętym artykule umieszczone było również wideo ze spotkania z Zychowiczem, Ziemkiewiczem, Krzysztofem Kłopotowskim i Pawłem Lisickim. Jednakże, końcówka tego spotkania była bardzo rozczarowująca. Zychowicz oraz Ziemkiewicz wypowiadają się na temat Izraela bardzo pozytywnie, co mnie niezmiernie zaskoczyło i zdenerwowało. Artykuł wiec nie został zablokowany, ale usunięty tylko z tego powodu. Według mnie Izrael nie jest państwem legalnym ani cudem pustyni. Bez bilionowego wsparcia Amerykańskich podatników takiego Izraela z pewnością by nie było!!! Jestem ogromnie zawiedziona postawa tych dwóch panów. Służalczość czy jakiś kolejny chytry podstęp…?

   • ROBERT JAROSZ
    June 3, 2016

    Ja myślę, że kolejny chytry podstęp. A czy można dorwać to spotkanie gdzie indziej?

   • HKW
    June 3, 2016

    Okay, podaje: https://www.youtube.com/watch?v=05AB5TyqZlo

    Dialog na początku rozmowy ciekawy za sprawiedliwym podejściem do problemu w relacjach polsko-żydowskich. Stad tez ten niepotrzebny pospiech z mojej strony publikując i ufając, ze wywiad do końca przebiegnie w podobnej atmosferze. Ale końcówka wywiadu okazała się szokująca, przynajmniej dla nie. Nie akceptuje państwa Izraela jako legalnego rządu w Palestynie. Jeszcze raz podkreślam moje głębokie rozczarowanie końcówka tego spotkania. Az boli !

   • ROBERT JAROSZ
    June 4, 2016

    Pewnie i mnie zaboli. Dzięki.
    Myślę, że ten podliz Izraelowi pod koniec mógł być spowodowany strachem przed zemstą Mossadu. Kto wie?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on June 3, 2016 by in Uncategorized and tagged , , , , , .

Archives

Blog Stats

 • 1,992,361 hits
June 2016
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: