Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

OBURZENI NA BEZPRAWIE


Oburzeni-large

=============

======================

Administracja III RP okupująca Polskę w prześladowaniu obywateli osiągnęła mistrzostwo. Przejawia się to w utrudnianiu lub uniemożliwianiu Polakom prowadzenia działalności gospodarczej, społecznej czy politycznej.

Działalność polityczna nie została formalnie zakazana, ale została zredukowana tylko dla osób zamożnych, nie muszących zamartwiać się czy jutro będą mieli na jedzenie, tzn. do kilku procent populacji. Przytłaczająca większość Polaków zajęta jest walką o przeżycie kolejnego dnia.

Istnieją partie polityczne, ale ich działalność jest raczej symboliczna i są to tak naprawdę koła wzajemnej adoracji a nie siły polityczne chcące zmieniać zastaną rzeczywistość na lepsze. Owszem działa kilka reżimowych partii ale ich istnienie jest uwarunkowane finansowaniem z budżetu państwa czyli z naszych podatków. Ich sposób funkcjonowania, również z tego powodu przypomina bardziej gang rozbójniczy lub mafię niż zespół ludzi chcących dobrze dla Polski i dla mieszkających tutaj ludzi.

Działalność społeczna w zasadzie nie podlega większej reglamentacji, ale system dofinansowań dla stowarzyszeń zaprzyjaźnionych z władzą niszczy wszelkie niezależne inicjatywy i podobnie jak w przypadku partii, stowarzyszenia po czasie nadziei ich członków na efektywne działanie, stają się też kołami wzajemnej adoracji.

Wiadomo, że możliwość działania we wszystkich dziedzinach ma człowiek wolny. Człowiek niezależny od władzy, utrzymujący się z pracy na własny rachunek. I tutaj nasi okupanci dbają o to, aby takich osób było jak najmniej, a tych którzy wbrew „zasadom ustrojowym” jednak się udaje utrzymać na powierzchni niszczą stosując terror medialny, urzędowy i sądowy.

Podstawowym narzędziem terroru są terminy załatwienia czy rozpatrzenia spraw. Ten mafijny system potrzebuje nawet kilku dni na to, aby wydać odpis pisma w sądzie lub urzędzie, nie mówiąc już o terminach dostarczania pism przez państwową pocztę.

Natomiast największym nieszczęściem obywateli III RP jest zdemoralizowana, przekonana o swojej bezkarności duża część polityków, urzędników, sędziów, prokuratorów, komorników, reżimowych mediów, banków i korporacji. Ta zorganizowana grupa przestępcza niszczy przedsiębiorców ustanawiając coraz bardziej wymyślne procedury, terminy i zarządzenia. Niszczy rodziny podatkami i opłatami a mniej zaradnym odbiera dzieci, uzasadniając ten proceder ….. biedą rodziców. Biedą spowodowaną przez ten mafijny system.

W tym stanie rzeczy pytam Was Panie i Panowie, czy zgadzacie się, aby system zaprojektowany przy tzw. okrągłym stole, przez Kiszczaka i jego TW trwał nadal. Jeżeli chcecie zmienić, chcecie aby Polakom żyło się w swoim Kraju lepiej, aby nie musieli szukać szczęścia u obcych, to zapraszamy do współpracy.

Pierwsze takie duże spotkanie osób z całej Polski zaplanowane jest w dn. 30 kwiecień do 3 maja w m. Rowy nad Bałtykiem, niedaleko Słupska. Pełna informacja i zaproszenie dla chętnych do przyjazdu na naszej stronie www.oburzeni.pl

Zapraszam każdego, kto widzi potrzebę zmian na lepsze i szansę na realizację naszych postulatów. Nasz ruch sprzeciwu wobec bezprawia, niesprawiedliwości i niszczenia ludzi ma sens tylko wtedy kiedy jest ruchem masowym.

Ta zorganizowana grupa przestępcza ustępuje tylko wtedy, gdy ich metody i działania są ujawnione i szeroko udostępnione.

Pojedynczego człowieka zniszczą i zgnoją bez żadnych skrupułów.


===========================================

Program Drugiego Ogólnopolskiego Sejmiku Antysystemowego:
piątek, 29 kwietnia 2016
godz. 14:oo do godz. 21:oo oraz
sobota, 30 kwietnia 2016
godz. 7:oo do godz. 17:oo
przyjazd i rejestracja uczestników w pensjonacie PELIKAN 1 ul. Bałtycka 29, 76-212 Rowy – mapka tutaj: https://www.google.pl/…/data=!4m2!3m1!1s0x46fe6adc2633031b:…
oraz zakwaterowanie w pokojach 1 i 2-osobowych (w zależności od liczby uczestników OSA), w pensjonatach PELIKAN 1 i PELIKAN 2, ul. Słoneczna 11, Rowy, mapka tutaj: https://www.google.pl/…/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x46fe6ae7b…
sobota, 30 kwietnia,
godz. 18:oo – 19:oo – przedstawienie propozycji głównych założeń programowych, celów oraz metod działania na lata 2016 – 2019
godz. 19:oo – 22:oo – dyskusja na temat propozycji programowych oraz planu organizacyjnego nowego ugrupowania
niedziela, 1 maja
godz. 8:oo – 18:oo – czas wolny dla uczestników
godz. 18:oo – 21:oo – wystąpienia koordynatorów ze wszystkich reprezentowanych okręgów wyborczych, dyskusja na temat przygotowań do ewentualnych przyśpieszonych wyborów samorządowych do sejmików wojewódzkich
poniedziałek, 2 maja
godz. 8:oo – 18:oo – czas wolny dla uczestników
godz. 18:oo – 21:oo – opracowanie dokładnego planu (w tym kalendarza) działań oraz podział obowiązków, ustalenie szczegółów funkcjonowania portalu ogólnopolskiego oraz podstron okręgowych
wtorek, 3 maja
godz. 9:oo – 11:oo spotkanie podsumowujące OSA
godz. 11:oo – 19:oo – czas wolny dla uczestników, wyjazd z Rowów.
Ewentualne pytania, propozycje zmian programu proszę kierować telefonicznie: 601 255 849 lub mailowo: antypartia@oburzeni.info
==============
==========================

DOŁĄCZ DO OBURZONYCH

 

 

 Narod sie oburza

++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++

 

Stop zlodziejom w polityce

2 comments on “OBURZENI NA BEZPRAWIE

 1. ROBERT JAROSZ
  April 21, 2016

  Polska to taki piękny i zarazem dziwny kraj…

  Kraj, w którym wystarczy niecałe 19% głosów, wszystkich osób uprawionych do głosowania, żeby nim rządzić.
  Kraj, w którym prezydentami zostają: pół-analfabeta nieznający języka polskiego, elektryk wysokich napięć, pijący wódkę z ubekami oraz niedoszły magister, cierpiący na chorobę filipińską i grający w tenisa z rosyjskim szpiegiem.
  Kraj, w którym kawa z mlekiem obłożona jest 23% VAT, a bez mleka 8%. Kołyski 23% a na trumny 8% VAT.
  Kraj, w którym za posiadanie marihuany dostaje się wyższe wyroki niż za gwałt albo ciężkie pobicie.
  Kraj, w którym lepiej się opłaca wyrzucić żywność na śmietnisko, niż dać biednym.
  Kraj, w którym komornik może zająć hipotekę za śmiesznie niski dług i nikt nic z tym nie zrobi.
  Kraj, w którym można oglądać filmy pornograficzne od 18 lat, a uprawiać seks od 15.
  Kraj, w którym w promieniu kilku kilometrów nie można wybudować alternatywnej drogi, bo zakazuje tego tajna umowa, podpisana między państwem a firmą najbogatszego Polaka- której notabene prezesem został polityk, biorący udział w jej podpisaniu.
  Kraj, w którym zwierzęta, w sprywatyzowanej weterynarii, mają szybszy dostęp do pomocy medycznej niż polski pacjent w państwowych szpitalach.
  Kraj, w którym lekarze potrafią pracować przez 175 godzin bez przerwy.
  Kraj, w którym posiadając mieszkanie własnościowe, zawali ci się dach i część domu to odbudowujesz na koszt własny i dalej płacisz czynsz.
  Kraj, w którym właściciel mieszkania nie może eksmitować na bruk, osoby niepłacącej i niszczącej jego własność, bo zabrania mu tego ustawa o ochronie lokatorów.
  Kraj, w którym za fałszerstwo pieniędzy można dostać 25 lat pozbawienia wolności, a za morderstwo 15.
  Kraj, w którym( poza pewnymi wyszczególnionymi przypadkami) nie można bez zezwolenia urzędnika, ściąć drzewa na swojej posesji.
  Kraj, w którym był minister finansów potrzebował 8 wiceministrów finansów, żeby móc ”sprawnie” zarządzać finansami państwa.
  Kraj, w którym lepiej zarabia się w sferze budżetowej niż prywatnej.
  Kraj, w którym niepracujący emeryt musi płacić podatek dochodowy.
  Kraj, w którym syn komunistycznego sędziego skazującego patriotów na karę śmierci, zostaje ministrem sprawiedliwości.
  Kraj, w którym zbrodniarzy komunistycznych chowa się z pełnymi godnościami na Powązkach.
  Kraj, w którym fotoradary chowa się w kubłach do śmieci i udaje, że walczy z piractwem na drogach.
  Kraj, w którym wystarczy zebrać grupkę wyrostków, i pobić kogoś ze skutkiem śmiertelnym, żeby uniknąć odpowiedzialności za zabójstwo.
  Kraj, w którym łatwiej zdobyć licencję pilota szybowca, niż zdać egzamin na prawo jazdy.
  Kraj, w którym prostytutki zwalnia się z płacenia podatków, a karetki służące do ratowania życia- obejmuje akcyzą.
  Kraj, w którym Sejm liczy 460 posłów, w 38 milionowym kraju, gdzie w takim USA, Izba Reprezentantów liczy 435 posłów, przy ludności przekraczającej 314 milionów mieszkańców.
  Kraj, w którym własność naturalnych zasobów ziemi, którą się kupiło, nie należy do właściciela.
  Kraj, w którym pociągi jeżdżą wolniej niż przed wojną.
  Kraj, w którym kierowca płacący podatek drogowy, musi dodatkowo zapłacić za to, żeby przejechać się autostradą, wybudowaną za pieniądze pochodzące z budżetu państwa( jego podatków).
  Kraj, w którym dopłaca się do nierentownych zakładów pracy miliardy złotych, żeby utrzymać miejsca pracy, gdzie jednocześnie w szpitalach brakuje pieniędzy na normalne posiłki i leki- np. na raka.
  Kraj, w którym najpierw niedoszły magister, a potem szogun na krześle, przepraszali za ”zbrodnie” w Jedwabnem.
  Kraj, w którym za słowa: Murzyn, Ciapaty, albo Żyd można zostać skazanym z art 256 k.k.
  Kraj, w którym Urzędy Skarbowe, w tej samej miejscowości potrafią mieć różną interpretację, tego samego przepisu.
  Kraj, w którym prawica i lewica jednym chórem głosuje za przyznaniem Żydom rekompensaty, za krzywdy doznane przez Niemców i Rosjan na ziemiach polskich.
  Kraj, w którym ”spadochroniarz” otrzymujący 7 tys. głosów w wyborach, dostaje się do Sejmu, a ktoś, kto dostaje 200 tys. głosów, do niego się nie dostanie, bo partia, z której startuje, nie przekroczyła wymaganych 5% głosów.
  Kraj, w którym rodzice nie mogą decydować, co ich dzieci mają jeść w szkołach.
  Kraj, w którym politycy podpisują Traktat Lizboński, a potem udają, że walczą o dobro tego kraju- zwłaszcza przed napływem ludności arabskiej i murzyńskiej do Polski.
  Kraj, w którym podatek VAT jest tak skomplikowany, że komentarz do niego liczy ponad 2 tys. stron.
  Kraj, w którym ilość znaków na km 2, biedronek i banków, przekracza wszelkie poziomy absurdu.
  Kraj, w którym portal internetowy dla bezdomnych potrafi kosztować 50 milionów złotych, 1 km autostrady potrafi kosztować ponad 200 milionów zł, Gniazdo Narodowe jest droższe od Stadionu w Monachium, a Możejki- 11 miliardów zł, których nikt teraz nie chce kupić.
  Kraj, w którym na przywileje emerytalne wydano blisko 800 miliardów złotych- za te pieniądze można byłoby polecieć na MARSA.
  Kraj, w którym jednym podpisem można zaj… Polakom oszczędności z OFE i nie ponieść za to żadnej kary.
  Kraj, w którym morderca i bandyta ma więcej praw niż jego ofiara.
  Kraj, w którym nie można stosować oleju z konopi indyjskich w celu leczenie takich chorób jak: padaczka czy stwardnienie rozsiane.
  Kraj, w którym lepiej być alkoholikiem i bezrobotnym, niż człowiekiem uczciwie pracującym i płacącym podatki.
  Kraj, w którym można złożyć miliony podpisów obywateli przeciwko ustawom szkodliwym dla nich samych, a władza i tak ma to w czterech literach.
  Kraj, w którym ministerstwo finansów liczy 32 departamenty, 7 biur, a ilość urzędników przekroczyła w tym kraju 500 tys. osób- szacuje się, że może wynosić nawet milion osób.
  Kraj, w którym kwota wolna od podatku (3091 zł) jest nieco wyższa niż w Ghanie, a niższa niż w Zambii. Kwota wolna od podatku jest niższa niż minimum egzystencji – 541, 91 zł za 2014 rok.
  Kraj, w którym konstytucja stworzona przez byłych komunistów z SLD, nieboszczki PZPR i solidarnościowców, jest jedną z najbardziej niekonstytucyjnych konstytucji w Europie.
  Kraj, w którym Sejm cierpli na permanentną sraczkę legislacyjną.
  Kraj, w którym jeden osobnik musi przepracować do 67 roku życia, żeby otrzymać emeryturę, a drugiemu wystarczy 15 lat.
  Kraj, w którym premier wbrew woli Narodu zgadza się na przyjęcie uchodźców, za których zapłacą obywatele- jak tego inaczej nie nazwać, jak kradzieżą zuchwałą.

  Warto się głęboko zastanowić i szeroko upowszechnić ten tekst wśród Społeczeństwa Polskiego – Apeluje Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu – dr Leszek Skonka

  9 listopada , 2015

  Opublikowano za: http://www.monitor-polski.pl/prawda-o-polsce-i-polakach-ktorej-rodacy-nie-chca-znac-i-wola-falszywe-ale-upojne-klamstwa/#more-11722

 2. Rob Veggett
  April 24, 2016

  POLACY (SŁOWIANIE), przerywamy żydowską okupację POLSKI!

  http://trzcinska.neon24.pl/post/130894,polacy-slowianie-przerywamy-zydowska-okupacje-polski

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on April 20, 2016 by in Uncategorized and tagged , , , .

Archives

Blog Stats

 • 1,992,361 hits
April 2016
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Environmental Health Watch NZ

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: