Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Epidemia wojen


Moralność to achillesowa pięta u zarządzających.
Muszą oni być przebiegli i kłamliwi,
a kandydaci na stanowiska administracyjne, usłużni i posłuszni.

Bolszewiki  zaprzedali Rosję, zamęczyli rodzinę carska, zbezcześcili świątynie, relikwie, cerkwie, a co robił naród? Niechby chociaż milczał! Nie, on sam pomagał podpalić Rosję na wszystkich rogach, a nas spotykał kulomiotami.

Aaaa teraz, teraz gdy bolszewicy zgięli go samemu w róg barani, zaciska mordę i robi ponurą twarz.
Robi ponurą twarz, ale liże nogi nowego pana…

Wszystkie narody będą robić to samo, gdy przyjdzie Azja. Zobaczysz!

Józef Mackiewicz – Lewa wolna

 

 

A w jakim stopniu się ta sytuacja różni od roku 1944/45, czy obecnej?

 

 

Pojęcie epidemia nabiera coraz szerszego znaczenia. Już wakcynolodzy wołają o epidemii, jeżeli na 38 milionów ludzi zachoruje jedna przyjezdna emigrantka narodowości romskiej. Chociaż pojęcie kwarantanny jest znane od czasów biblijnych, to ci specjaliści, zamiast zastosować kwarantannę, wpuścili we Wrocławiu chore dziecko do miasta, w celu wzrostu liczby chorych. Celem było wymuszenie, w przypadku wzrostu zachorowań, szczepienia wszystkich mieszkańców regionu szczepionką MMR, która została uznana za przyczynę autyzmu. Wiadomo, szczepionka MMR zabroniona w innych krajach, a magazyny pełne. Nie jest to nic nowego. W podobny sposób GIS oczyszczał półki ze szczepionek w czasie pamiętnej powodzi w 1997 roku, szczepiąc na wszystko i wszystkich, którzy się dali zaszczepić. Niestety nie udało się, odra w 2015 roku nie chciała zaatakować mieszkańców Wrocławia i okolic. Cały wysiłek marketingowy poszedł na marne.

 

Za wakcynologami poszli socjolodzy, opisujący „epidemię” emigrantów. I znowu nikt nie zastanawia się, oczywiście mowa o tych eunuchach intelektualnych, występujących w tv pod szyldem ekspertów, z jakiego powodu ci ludzie są przywożeni do Europy? Kto za to płaci? Ile to kosztuje? I komu to służy? Oraz najważniejsze, jaka jest tego przyczyna?

I dlaczego wszyscy nagle dmą w jeden róg? Tak jakby innych tematów nie było. To się właśnie nazywa „Pranie Mózgów”, czyli tresura Robotów Biologicznych.

 

Stawiam  hipotezę roboczą: chodzi po prostu o zresetowanie długu światowego, jaki powstał z powodu systematycznego dodruku pieniądza. Ostatnio podano, że FED drukuje już z szybkością 40 miliardów dolarów na miesiąc. Całe zadłużenie wynosi już ponad 120 bilionów dolarów. PKB najbogatszego kraju na świecie to tylko 16 bilionów dolarów. A Chińczycy  nagromadzili już całe wagony tych papierków.

 

Jak wiadomo od co najmniej 200 lat, najlepszym resetem zadłużenia jest wojna. Oczywiście, może być jedna wielka wojna, ale można to robić systematycznie i powoli. Od czasów Husaina wybrano tzw. umiarkowane, ale systematyczne działania wojenne. Zaczęło się od Pustynnej Burzy. A po 9/11 poszło już z górki: totalna wojna z terroryzmem. A co robić jak terrorystów nie ma? Mając służby i pieniądze, to żaden problem stworzyć terrorystów. Zaczynając od 9/11 i stworzenia Al Kaidy, wszystkie kolejne akcje tzw. terrorystów były organizowane przez służby. Liczne opracowania znajdują się nie tylko w internecie. Chociaż z drugiej strony nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ już od 1849 wiadomo, że tzw. agencje prasowe znajdują się w jednym niemieckim ręku. I tak Agencja Wolf  od 1849 roku, francuska agencja Reuters założona w 1851 roku  oraz angielska agencja Havas, założona w 1835 roku, są pod jednym wspólnym zarządem. To ponad 150 lat jednolitego systemu prania mózgów. Efekty muszą być i są!

 

Proszę zauważyć, że nigdy, pomimo wydania setek milionów euro, dolarów, czy funtów, nie postawiono tzw. terrorystów przed sądem. Nikogo z polityków nie interesowało, kto za tym stoi. Żaden  tzw. zamachowiec nie wyjawił, skąd dostał pieniądze, broń itd. 

Atak na metro w Londynie, zamachowcy zamordowani przez służby.

Atak na kolej w Madrycie, zamachowcy zamordowani przez służby.

Atak na WTC, zamachowcy zamordowani, podobno sami.

Itd., itd., itp., itp.. Czy odwrotnie.

 

A w cieniu tych zamachów trwa prawdziwa wojna.

 

Nie ma żadnych powodów aby nie wierzyć, że bandy ISIS zostały utworzone i sfinansowane przez USA. Patrząc na kolumny nowiutkich Toyot uzbrojonych w karabiny maszynowe nie trudno zauważyć, że daleka Japonia nie ma możliwości, ani teoretycznej ani praktycznej, aby bez zwrócenia na to uwagi dostarczyć, w sam środek pustyni w tak krótkim czasie parę tysięcy Toyot. Taki transport może się odbywać tylko i wyłącznie przez dobrze wyposażone jednostki za pośrednictwem i zgodą służb specjalnych. Niestety, coś się popieprzyło, delikatnie pisząc, w planach i ISIS wymknęło się mniej lub bardziej spod kontroli. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, partnerzy USA natychmiast przystąpili do akcji, bombardując terytorium Syrii.

Jak wiadomo, ani Francja, ani Rosja, ani Izrael, a tym bardziej USA, nie wypowiedziały oficjalnie wojny Syrii. To dlaczego te kraje bombardują suwerenne państwo? W dodatku bez żadnej zgody tego światowego rządu, jakim jest ONZ?

Turcja, członek NATO w Azji, posiadająca najliczniejszą armię w tym rejonie, także zaatakowała Syrię bez wypowiedzenia wojny. Mało tego, Turcja skorzystała z okazji i morduje legalnie Kurdów. Rozbudowywane pod patronatem USA bazy w Jordanii gdzie przeszkolono i uzbrojono bandy przygotowując je do eskalacji akcji militarnych. Oczywiście precyzyjnych, laserowe bombardowania niestety nie kończą się na obozach bandytów, ale jak wiadomo „pa wsiem, pa wsiem towariszczi”. Czyli miasta i wsie dostają swoje. Przecież zarówno użycie gazu bojowego sarinu przez najemników ISIS, jak i epidemia polio, były tylko w rejonach działań wojennych tych najemników.

 

Wedłg danych ONZ już ponad 4 000 000 ludzi musiało opuścić tereny Syrii, a ponad 200 000 zamordowano.

 

Bandy najemników mają także inny cel. Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością można podać, że ich celem jest niszczenie śladów materialnych wcześniejszych cywilizacji. Nie tylko w Iraku, ale i w Afganistanie, czy Syrii, stare zabytki, które przetrwały 2000 – 3000 lat, są wysadzane w powietrze. Trudno nawet przypuszczać, że jest to myśl samych najemników. To nie ten poziom intelektualny, a żadnych działań bojowych w rejonach tych zabytków nie było. Jest to sytuacja zupełnie podobna do zbombardowania i zniszczenia klasztoru na Monte Casino przez lotnictwo USA w 1944 roku, pomimo, że Niemcy już kilka miesięcy wcześniej ogłosili, że nie będą się w nim bronili. Mało tego, nie było tam żadnych niemieckich wojsk. Niemcy obsadzili klasztor dopiero po prawie całkowitym zrównaniu go z ziemią. Potężne nasilenie ognia i bombardowania spowodowały, że całe fragmenty dosłownie zapadały się pod ziemię. Jedyne uratowane zabytki, to te, które udało się wcześniej Niemcom wywieść z klasztoru.

 

Kolejni podopieczni USA – Arabia Saudyjska oraz Zjednoczone Emiraty – bez wypowiedzenia wojny zaatakowały ubogi Jemen. Mało tego, zaczęły bombardowanie ludności w kraju nieposiadającym w ogóle obrony przeciwlotniczej.

Większość dużych miast jest zniszczona. Wojska Arabii Saudyjskiej z czołgami, autami pancernymi, mordują ludność Jemenu, podobnie jak za czasów handlarzy niewolników. Jak wiadomo, głównymi handlarzami niewolników przez 1000 lat byli Arabowie. Bombardowania i blokady portów doprowadziły do kryzysu humanitarnego. Dziesięć milionów Jemeńczyków głoduje u boku nieprzyzwoicie bogatego sąsiada. Brak leków jest powszechny. Coś, co można by nazwać jemeńskim ruchem oporu, błąka się po krzakach dżungli i pustyniach, rozjeżdżany czołgami i niszczony z powietrza.

 

Wojska izraelskie, z braku zajęcia, walczą cały czas z jedynymi prawowitymi semitami tego rejonu, to jest Palestyńczykami w okolicach Gazy. Prowadzona jest blokada lądowa, morska. Woda, już od ponad 10 lat, jest reglamentowana w ilości 46 litrów na Palestyńczyka i 150 litrów na potomka Chazarów. Jak podał bowiem Mossad, 85% ludności Izraela to Chazarzy, a nie semici.

 

Ażeby lotnictwo Izraela nie traciło kondycji, to oblatuje sobie ziemie syryjskie, także bez wypowiedzenia wojny naruszając granice sąsiedniego państwa. Widocznie takie akcje, jak loty nad Oświęcimiem, już ich nie interesują, na razie.

 

Wojna w Środkowej Afryce, od Somali, Sudanu, poprzez Kenię, trwa cały czas. W Somali – ropa naftowa i gaz, ale oddalone o kilka tysięcy km od portów, wymagają przecież stałej ochrony. Przypomnę, że te zabawy bronią biologiczną z tzw. wirusem Ebola, miały swój początek właśnie w Somalii. Podobnie partnerzy USA, tj. Francuzi, rozpędzili się po Afryce subsaharyjskiej, jak po własnym boisku rugby. W Nigerii działa Boko-Haram, banda powołana do życia przez CIA. A w Egipcie tzw. Bractwo Muzułmańskie made in USA. 

 

Libia, najlepiej prosperujący kraj w Afryce jeszcze 10 lat temu, została zmasakrowana całkowicie. Takie zniszczenie struktur państwowych powoduje zupełny brak jakiegokolwiek prawa w tym regionie i o dziwo, właśnie z tego regionu jest najwięcej doskonale zorganizowanych transportów tzw. emigrantów do Europy. Jeszcze do niedawna straży granicznej nie wolno było niszczyć łodzi, którymi przypływali tzw. emigranci. Jak wiadomo, łódź, czy stateczek, jest urządzeniem wielokrotnego użycia. A ludzie organizujący przerzuty tzw. emigrantów nie chcą ponosić niepotrzebnych strat, stad był ten zakaz.

 

Marionetkowy reżim w Afganistanie, w obliczu determinizmu powstańców chwieje się. Najeźdźcy coraz rzadziej opuszczają swoje bazy i generalnie siedzą w bunkrach. Czyli zanosi się na długą, to już chyba czwartą, wojnę narkotykową. Nie da się ukryć, że od chwili pojawienia się armii USA w Afganistanie, produkcja haszyszu wzrosła ze 180 ton, do ponad 4 500 ton. Jedynymi organizmami posiadającymi takie środki transportu są wojska USA. Nie wspominając o słynnych dronach, czyli możliwościach permanentnej inwigilacji każdej szczeliny w górach.

 

I ciekawostka, polscy dowódcy kontyngentów tropikalnych twierdzą, że są na wojnie, a do tej pory aktorzy sceny politycznej na Wiejskiej ani razu nie poruszyli tematu wojny z państwami arabskimi, a od czasów prezydenta Kwaśniewskiego alias Stolcmana nasi chłopcy tam są.

 

Wydatki wojskowe USA na zbrojenia to ponad sześćset miliardów dolarów, a w Rosji to tylko 62 miliardy. Liczebność wojsk amerykańskich to półtora miliona ludzi, a rosyjskich 248 000. W tym kontekście należy czytać te wszelkie wypociny o złym Putinie i Rosji. W największych manewrach odbywających się na terenie USA biorą udział zarówno oddziały rosyjskie, jak i chińskie.

 

Uzupełnieniem wojennych epidemii jest sprawa tego tworu zwanego Ukrainą, któremu nawet ONZ odmawia prawa własnej państwowości, twierdząc ustami swojego przewodniczącego, że to wewnętrzna sprawa Rosji. 2 maja 2014 roku bandy tzw. majdanowców dokonały masakry ludności na Krymie, w domu Związków Zawodowych, przy zupełnej bierności miejscowej policji. Prawie roczna batalia sądowa pozwoliła na zmuszenie rządu do ujawnienia protokołów sekcyjnych pomordowanych wówczas ludzi. W ten tragiczny dzień zamordowano z zimną krwią 48 osób, w tym kobiety w ciąży, a ponad 200 zostało rannych. Głównym sprawcą był niejaki Siergiej Kodijak(?). Władze Kijowa usiłowały go przedstawić jako bohatera. Mało tego, prokuratura Kijowska nie widziała powodu do aresztowania tego bandyty. Majdan był oficjalną jednostką, szkoloną i finansowaną przez obecny rząd kijowski. Ogółem akt oskarżenia obejmuje 21 osób, ale tylko 10 spośród nich zostało zatrzymanych. Reszta może nadal działać.

 

Wypada sobie przypomnieć, a w internecie można znaleźć masę zdjęć i filmików polskich osobników popierających tzw. majdan. Warto o tym pamiętać przed wyborami.

Dr Jerzy Jaśkowski

================================

http://www.polishclub.org/2015/10/17/dr-jerzy-jaskowski-epidemia-wojen/

One comment on “Epidemia wojen

 1. socjalnacjonalista
  October 19, 2015

  Przed wyborami? Ja uważam, że naprawdę nie ma na kogo głosować. Żadna siła nie jest za nacjonalzacją gospodarki,mediów,banków, transportu, energetyki i innych strategicznych gałęzi. Bo jest to jedyna szansa ratunku dla nas. Bo jak nie to niby co?
  Niestety ludzie szukają wyjściach w rozwiązaniach tzw. wolnorynkowców, czyli skrajnych liberałów jak Korwin_Mikke. Mniej państwa w państwie”teoretycznym”?. Pogrążenie się w żydowskiej mutacji ustroju gosp. zwanej “kapitalizmem” (oczywiście nie ma nic wspólnego z wolną konkurencją i sprawideliwością)? To wielki błąd.

  Żadna z partii nie jest w stanie wyartykułować tak postawowego żądania jak natychmiastowe wyjście z UE. Wygląda więc że wszyscy godzimy się na dyktat.

  Dla mnie tragedia.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on October 18, 2015 by in ISIS, Polityka, Wojny and tagged , , .

Archives

Blog Stats

 • 1,903,066 hits
October 2015
M T W T F S S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: