Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Uchodźcy


Schulz grozi Polsce użyciem siły!

CEP Marcin Schulz, socjalistyczny przewodniczący PE, zagroził “użyciem siły” przeciwko Polsce w przypadku, gdy Polska nie zgodzi się z narzucaną przez Brukselę polityką imigracyjną – podaje portal niewygodne.info.pl.

Były przewodniczący Parlamentu Europejskiego, a obecnie lider socjalistów w Europarlamencie, w wywiadzie dla niemieckiej telewizji ZDF, pytany o kraje, które nie zgodzą się na wdrożenie unijnej polityki imigracyjnej, zauważył:

Europa ultranacjonalistów – jeśli oni zwyciężą – to otrzymamy taką Europę, nie tylko w tej kwestii, lecz także w wielu innych. Potrzebujemy ducha europejskiej wspólnoty. I w razie konieczności, to musi być siłą narzucone. Nie może być tak – i ja należę do tych ludzi, którzy tak mówią – jesteśmy w XXI wieku, jesteśmy w XXI wieku globalizacji, aby globalne problemy rozwiązywać nacjonalizmem. W pewnym momencie trzeba walczyć i trzeba powiedzieć: w razie konieczności, także walką przeciwko innym, postawimy na swoim.

http://niewygodne.info.pl./artykul5/02478-Unijny-polityk-grozi-Polsce-uzyciem-sily.htm

=====================

Grzegorz Braun o fali uchodźców w Europie

=============================

Manifestacja antyimigracyjna

============================

“…..Polski nie stać na nowe i ostre konflikty społeczne. Jest oczywiste, że w normalnych warunkach przyjęcie przez nasze społeczeństwo kilku tysięcy czy nawet kilkudziesięciu tysięcy, zwłaszcza chrześcijan właśnie, nie stanowiłoby większego problemu. Problem jednak w tym, że Polska nie ma obecnie kontroli nad mediami, które tu działają. Są to w zasadzie media obce i agenturalne, w interesie których leży eskalowanie konfliktów społecznych w Polsce. Tak jak we wszystkich podobnych przypadkach zatroszczą się one natychmiast o to, by każdy nawet najdrobniejszy incydent w relacjach Polaków z imigrantami został rozdmuchany do gigantycznych rozmiarów, podobnie jak ma to miejsce nawet z dobrze zintegrowanymi mniejszościami Polski. W efekcie po przyjęciu imigrantów polskie społeczeństwo nie tylko nie stałoby się bardziej tolerancyjne, lecz przeciwnie – bardziej spolaryzowane. Zwykli Polacy, którzy drżąc o pracę muszą tyrać za groszowe stawki będą się łatwo radykalizowali przez każdy najdrobniejszy incydent, a nawet poprzez samą informację o dobrej pozycji imigrantów, którzy mieliby dostać tu od razu sporą pomoc finansową. Nietrudno przewidzieć, że w rezultacie Polacy staliby się jeszcze bardziej wrodzy wobec islamu lub imigracji ….”

=======================

Polscy Tatarzy przeciwko przyjmowaniu „uchodźców”

W czasie gdy przez internet przelewa się fala prymitywnej nienawiści do wszystkich wyznawców islamu – intelektualni biedacy zapominają, że np. bojownicy Hezbollahu oddają życie broniąc chrześcijan – warto dowiedzieć się, co myślą polscy Tatarzy o przyjmowaniu „uchodźców”. Selim Chazbijewicz, współzałożyciel Związku Tatarów Rzeczypospolitej Polskiej i były imam gminy muzułmańskiej w Gdańsku w rozmowie z portalem Interia.pl powiedział m.in.:

Tatarzy, żyją w Polsce już ponad 600 lat i w tym czasie wielokrotnie przelewali za nią krew. Brali udział we wszystkich wojnach i bitwach jakie toczyła dawna Rzeczypospolita, a także wzięli udział w powstaniach narodowych: kościuszkowskim, styczniowym i listopadowym. W 1920 roku Pułk Jazdy Tatarskiej im. Mustafy Achmatowicza walczył w wojnie polsko-bolszewickiej, a w roku 1939 Szwadron Tatarski 13 Pułku Ułanów Wileńskich w ramach Wileńskiej Brygady Kawalerii po raz ostatni wzniósł szable do boju za Polskę.

Wystarczy spojrzeć na to, co już od lat dzieje się za Odrą. Oczywiście teraz, w sytuacji zagrożenia, ci ludzie będą w stanie obiecać wszystko. Ale nie należy się łudzić, że nastąpi pełna asymilacja, bo nas dzieli kulturowa przepaść. Dlatego uważam, że polityka przyjęta przez UE, która zakłada przyjmowanie uchodźców do krajów Europejskich, jest błędna i w dłuższej perspektywie nikomu nie pomoże. Oficjalne stanowisko Muzułmańskiego Związku Religijnego w RP, którego nie należy mylić z Ligą Muzułmańską, do której należą muzułmanie pochodzenia arabskiego, jest takie, że nie popieramy przyjmowania uchodźców. Uważamy, że nie ma na to środków i warunków.

========================

http://www.nacjonalista.pl/2015/09/15/polscy-tatarzy-przeciwko-przyjmowaniu-uchodzcow/

=======================

=======================================

Hitler dowiaduje się , że Polacy nie chcą imigrantów

====================

WYKOP UJAWNIA prawde o organizatorach akcji “TAK dla uchodźców” (w Polsce) na FB

Kim są samozwańczy aktywiści którzy w imieniu Polski, Polaków i katolików (SIC!) organizują “TAK DLA UCHODŹCÓW, NIE DLA RASIZMU I KSENOFOBII” na Facebooku?
https://www.facebook.com/events/598835443590160/
Garstka opętanych lewicową ideologią marksistów-radykałów być może na obce zlecenie tworząca w imieniu Polski, a nawet jak twierdzą katolików, wydarzenie pt. “tak dla imigrantów w Polsce”? Zachodzi takie podejrzenie.
Aktywiści rwący się jak widać do życia publicznego chcący na zawsze sterroryzować naszą kulturę i społeczeństwo obcymi którzy ani myślą się asymilować, bo ich celem jest podbijać (kulturowo, religijnie), przy czym akceptowalne w ich kulturze jest gwałt na kobiecie lub mord na niewiernym.
Cenzurujący merytoryczne argumenty przeciwników imigracji, takie jak ten oto list zbanowanej już autorki:
http://www.wykop.pl/…/list-do-aktywistki-proimigracyjnej-m…/
(warto przeczytać!)
Na profilu autorki listu znajduje się screen ukazujący organizatorów tegoż publicznego wydarzenia.
Uważam, że należy przedstawić tych aktywistów, tak aby demokratycznie społeczeństwo ich oceniło, czy życzy sobie takich reprezentantów. No bo przecież istotą demokracji jest transparentność. Czyż nie? Zaczynamy:
– Sylwia Peci – pracuje dla …. Banku Światowego
– Kinga Garbacz – Globe Business Media Group z siedzibą w Londynie
– Kate Dudek – manager w ahProfit – grupie konsultingowej zajmującej się m.in. doradztwem i przejęciami
– Liliana Komorowska Linqvist – gorąca zwolenniczka Roberta Biedronia jako kandydata na prezydenta Polski, prywatnie żyjąca ze szwedzkim dziennikarzem którego pozyskała rozbijając mu rodzinę co było dość głośne w Szwecji
– Judyta Aleksandra Szaciłło – mieszka w Belfaście. Działaczka Zielonych a więc obcej partii obcego kraju. Miesiąc temu napisała list do premier Kopacz w imieniu polskiej emigracji w którym domaga się większej ilości imigrantów dla Polski bo liczba 2000 jest za skromna!
– Janusz Ostrowski – marksista, prezes Hegel and Marks society in Warsaw, członek Forum Żydów Polskich, subskrybuje Jewish Life in Warsaw
– Karolina Abramowska – jako jedyna wygląda (pozuje?) na katoliczkę, pożytecznego naiwniaka, a może zwykłe fejk konto
– Maciej Stańczyk – antyfaszysta z Warszawy, na gwiazdkę Bożego Narodzenia wstawił sobie zdjęcie Che Guevaro w czapce Mikołaja z czerwoną gwiazdą
– Małgorzata Gąsiorowska – zaangażowana w weganizm fejsbukowa fanka transwestyty i męskiej prostytutki Niny Kukawskiej, fascynatka obcych kultur m.in. islamu, Ukrainy i Indii.Jakież to mało zaskakujące.. ekscentryczna mieszanka marksistów, powiązanych ze światową finansjerą, lewackich działaczy i emigrantów w służbie narodowi polskiemu i (sic!) katolikom.edit: obecnie lista organizatorów uległa zmianie po gównoburzy w internetach, część się poukrywała lub pozastępowana została odważniejszymi “wolontariuszami” bądź fejkowymi profilami.

====================

ScreenHunter_669 Sep. 25 10.57

”””””””’
========================
====================
================================

W drugiej dekadzie XXI wieku „nagle wystąpiła” nawała różnego rodzaju emigrantów na Europę. Kilka istotnych faktów odróżniały ją od normalnej emigracji zarobkowej. Po pierwsze, akcja była doskonale zorganizowana i tzw. przemytnicy dysponowali sprzętem typu wojskowego. Jak przedstawiają to niektóre zdjęcia, posiadali nawet statki desantowe, nie wspominając o dużych pontonach kewlarowych. Niemożliwe, aby taki sprzęt dostał się w ręce przypadkowych osobników, bez wiedzy i zgody wojska, czyli służb wywiadu i kontrwywiadu.

Ta „emigracja” zaczęła się w 2011 roku w czasie tzw. Arabskiej Wiosny. Przypomnę, że Arabska Wiosna był to szereg rebelii, najczęściej młodych ludzi, w państwach na północnym brzegu Afryki. Jak się okazało, większość była przygotowana przez tajne służby USA i NATO. Najpierw wystąpiły zamieszki w Egipcie, a potem przewrót w Libii z zamordowaniem  warstwy rządzącej. Libia podzielona została na małe obszary, zarządzane przez lokalnych kacyków. Można znaleźć zdjęcia pokazujące stopień zniszczenia nie tylko całej struktury fizycznej na przykład Tripolis, ale również struktury społecznej. O konieczności podziału państw na małe obszary pisałem już kilkakrotnie.

Przypomnę, w Libii za minionych już czasów Kadafiego, nauka w szkołach była bezpłatna. Możecie kochani rodzice porównać to do obecnej sytuacji w POlsce. Ile kosztuje tzw. wyprawka do bezpłatnej szkoły? I nie ma żadnego uzasadnienia coroczna zmiana podręczników, wprowadzna tylko i wyłącznie w celu opodatkowania społeczeństwa. Wystarczy sprawdzić, kto drukuje te podręczniki.

Leczenie w Libii było bezpłatne, a jak ktoś wymagał leczenia specjalistycznego za granicą, to państwo pokrywało nie tylko koszty leczenia, ale i transportu. Nie wspomnę o całym socjalu na dziecko, mieszkanie, paliwie za grosze, itd.

W 2014 roku liczba emigrantów do Europy wzrosła do 626 000 ludzi, czyli podwoiła się w okresie 3 lat. Nie jest to nic wielkiego, ponieważ w 1992 roku, kiedy to Unia miała tylko 15 państw, liczba emigrantów wyniosła 672 000. [liczebność mieszkańców Unii w owym czasie to 380 milionów]. Tak więc te 626 000 na obecne 508 milionów to nie jest specjalna rewelacja.

Jeżeli popatrzymy na przekrój narodowościowy, to najwięcej było w 2014/2015 Syryjczyków, około 20%. Afgańczycy stanowili koło 7%, a Irakijczycy około 3%. Czyli wbrew temu, co prasa podaje, uciekinierzy z krajów, w których toczyła się wojna, stanowili tylko 30 % całości. Należy podkreślić, że liczba Syryjczyków uległa zwiększeniu po rozpoczęciu przez USA na wiosnę bombardowań Syrii.

Przypomnę. Syria nie zgadzała się na budowę rurociągu przez swoje terytorium do Morza Śródziemnego. W tej sytuacji nagle, przy pomocy CIA, powstało Islamskie Państwo dokładnie na terenach, na których biegł rurociąg. Ot, taka ochrona rurociągu. Prasa podawała masę zdjęć, na których w nowiutkich Toyotach, z zamocowanymi karabinami maszynowymi, jeździli  „bojownicy islamscy”, szkoleni m.in. w USA. Wiadomo, że kilkaset samochodów z Japonii do tego Islamskiego państewka nie przyfrunęło. I Toyota nie sprzedała takiej ilości nieistniejącemu podmiotowi. 

Początkowo te oddziały najemników robiły za  rzekomą opozycję, która chciała obalić legalnie wybranego prezydenta. Jak się okazało, najemnicy, którzy tworzyli te grupy, nie znaleźli większego poparcia wśród ludności i musieli stworzyć własne „państwo” w celu wypełnienia zadań, do jakich zostali powołani. Działania tych band najemników charakteryzowały się użyciem broni chemicznej na spokojne wsie, czy wybuchami epidemii polio na terenach swojej działalności.

To powstałe państewko islamskie zaczęło się w jakiś sposób wymykać spod kontroli, na przykład poprzez mordowanie dziennikarzy i ludności cywilnej, niszczenie masowe zabytków w Palmirze, czy Allepo. Stąd ludność miejscowa zaczęła uciekać.

Sprawa niszczenia zabytków wydaje się mieć inny szerszy  cel. Już przed laty, gdy Amerykanie stworzyli Talibów, także to ugrupowanie zniszczyło, poprzez wysadzenie, najstarszy zabytek – Świątyni Buddy w Afganistanie.

To niszczenie zabytków jest generalnie sprzeczne z filozofią takich band. Niszczenie zabytków ma znaczenie filozoficzne, a nie materialne. Zniszczenie starej świątyni nie mieści się w ramach działań takich band. Wydaje sie, że takie działania, a podobnie jest obecnie w Syrii, gdzie zniszczono świątynie w Palmirze, zostało zaprogramowane przez kogoś innego, znacznie bardziej wykształconego.

Po okupacji Iraku cała masa zabytków z Muzeów w Bagdadzie znalazła się na giełdach we Frankfurcie i USA. Jedynymi środkami transportu w owym czasie, samolotami, dysponowała Armia USA.

A niszczenie zabytków można uznać za wymazywanie śladów historii. Wiadomo, że na takiej zamazane karty historii można po kilku latach wpisać co się chce. Usłużnych „intelektualistów” mamy przecież na pęczki. Przypomnę co sie działo po 1939 roku zajętym przez sowietów Lwowie, ile to spośród nich poszło na współpracę z sowietami.

Po pierwsze, zdziwienie budzi fakt, że uciekinierzy to w 80% młodzi mężczyźni w wieku 18 – 40 lat, posiadający paszporty syryjskie z odpowiednim wpisem, zezwalającym na przekraczanie granicy. Proszę zauważyć, że ci rzekomi uciekinierzy spokojnie przedostawali się przez granicę turecką, grecką, czy bułgarską i dopiero na granicy Węgierskiej zaczynał się problem?

Po drugie, koszt takiej wyprawy prasa zagraniczna określał początkowo na 12 000 euro, potem 10 000 euro, a ostatnio podobno cena spadła do 2000 euro. Kto z biednych, bezrobotnych uciekinierów, posiada taką kasę w gotówce? Przecież kredytu nie dostał w banku na taki cel! W Polsce osoby pracujące posiadają oszczędności rzędu kilkuset złotych, a nie kilkudziesięciu tysięcy. 5 milionów rencistów i emerytów [odliczając służby] utrzymuje się średnio za około 1300 zł. A bezrobocie przekracza 10% i będzie się w okresie zimowym powiększało.

To jest jeden szlak uciekinierski. Spod bomb amerykańskich.

Drugi szlak uciekinierski to z Afryki Centralnej do Libii i potem do Włoch. I znowu dużo niejasności. Jak Murzyni, z Centralnej Afryki, spokojnie kilka tysięcy kilometrów, wędrują przez pustynię? Kto zapewnia całą logistykę? Skąd taki Murzyn ma wiedzieć, gdzie znajduje się ta łódź, która go przewiezie do raju? Nie zapominajmy, że w Centralnej Afryce porządku pilnuje Legia Cudzoziemska, czyli Francuzi. To właśnie tam przeprowadzano eksperymenty przed 3 laty ze szczepionką, po podaniu której ponad 120 osób zostało sparaliżowanych tylko z jednej wsi.

Czyli emigranci, jako zjawisko, ulegli spowolnieniu w latach 1992 – 2006, aby ponownie nasilić się. Komu na tym może zależeć? Jeżeli jakiekolwiek przedsiębiorstwo ma funkcjonować i być konkurencyjne, to musi obniżać koszty. Najlepszym, najprostszym sposobem obniżenia kosztów jest zmniejszenie wynagrodzenia robotnikom. Widzimy to w Polsce.

Obecni mieszkańcy Ukrainy masowo dezerterują z przymusowego poboru do armii. Dezerterzy uciekają albo do Rosji albo to POlski. W województwie pomorskim stanowią już sporą część robotników sezonowych. Na przykład w budownictwie średnio godzina pracy to 12 -20 złotych, w zależności od wieku, stażu, rodzaju pracy itd. Robotnicy ukraińscy zadawalają się wynagrodzeniem rzędu 6 – 10 zł. Że może to być właśne główny powód emigracji, wskazuje zainteresowanie Prezesa Niemieckiej Federacji Przemysłowej Ulricha Grillo, który oczekuje, że do Niemiec przybędzie 800 000 dodatkowych pracowników zagranicznych. Jak na razie, to właśnie Niemcy są głównym państwem w Unii, stwarzającym opór przed jakimiś wspólnymi sankcjami przeciw emigrantom. U. Grillo powiedział w Dreźnie: „Z powodu naszego rozwoju demograficznego jesteśmy w trudnej sytuacji, możemy mieć dobrobyt i wzrost gospodarczy przez imigrację”.

Okazało się także, że większość paszportów jest fałszywych i drukowanych w Katarze, a rozprowadzanych przez bandy dzihadystów. Katar jest całkowicie kontrolowany przez USA. Jak to ujawnił przeciek z austriackich służb wywiadowczych, emigracja syryjskich uchodźców do Europy została zorganizowana przez USA. Do chwili obecnej Departament Stanu tego nie zaprzeczył ani nie potwierdził. Przypomnę jednakże, że pani Nuland z Rządu USA oficjalnie potwierdziła, że snajperzy i siły na Majdanie były przygotowywane przez USA kosztem 5 miliardów dolarów. Pan Soros dodatkowo przyznał się, że władował w „Ukrainę” 20 miliardów dolarów na fundusz rozwoju demokracji. W Polsce ta rolę pełni Fundacja Batorego.

Kolejna spraw, która budzi zdziwienie, to fakt, publikacji jakiegoś jednego zdjęcia ezekomego chłopca tureckiego, we wszystkich gazetach w Europie plus telewizja. Takie przełożenie na prasę mogą mieć tylko służby specjalne NATO. Nie należy zapominać, że budżet wojskowy USA to 675 miliardów dolarów, a łącznie z budżetem NATO, to ponad bilion dolarów. Na coś tak olbrzymie pieniądze trzeba wydać.

Przypomnę dla porównania, że budżet Rosji, którą nas tak straszą, to tylko 62 miliardy dolarów, czyli 15 razy mniej. To, że cała akcja dezinformacyjna z rzekomymi uciekinierami jest sfingowana świadczy właśnie to zdjęcie. Możemy to prześledzić na podstawie analizy zdjęcia przedstawiającego rzekomego chłopca syryjskiego leżącego martwego na plaży tureckiej, a przy nim stoi jakiś ratownik. Problem polega na tym, że rzekome zwłoki leża prostopadle do fali a powinny leżeć równolegle. Poza tym jak się powiększy zdjęcie to widać na plaży ludzi w strojach kąpielowych zupełnie nie interesujących się tym, co robią tzw. ratownicy. Nie wspominając już o tym, że rzekomy ratownik chodzi po plaży z aparatem fotograficznym, a nie z torbą ratowniczą.

jj-utopione-dzieko-imigrantow

Ten rzekomy policjant także stoi nad ……… jak przysłowiowy palant. Jak twierdzi w wywiadzie, został wezwany do topielca, a ani torby ratowniczej, ani nawet noszy nie ma. To w jakim celu on tam przyszedł? Poza tym, dwa różne zdjęcia pokazują w zupełnie innym otoczeniu rzekome znalezienie zwłok.

jj-utopione-dziecko-imigrantow-original

Jest to zupełnie niezrozumiała sytuacja. Leży dziecko i nikt nie chce podejść, a rzekomi strażnicy także stoją dziwnie obojętni, nie wskazując specjalnego zapału na podniesienie, udzielenie pomocy itd. Obecnie natomiast w mediach masowej dezinformacji pełno wywiadów z tym „ratownikiem”.

Tak źle spreparowane zdjęcie, podobnie jak smoleńskie, czy katastrofy malezyjskiego samolotu na Ukrainie, są bezpośrednim dowodem obniżania poziomu służb. Takich fuch to nawet komuniści nie odstawiali. Według danych opublikowanych w NYT, czy Guardianie, CIA utworzyła w Turcji i Jordanii szereg różnych ośrodków do szkolenia grup wojskowych. Podobne ośrodki powstały w Teksasie. Tak wyszkoleni najemnicy byli przerzucani do Syrii, rozpoczynali ofensywę przeciwko Irakowi. Zakup broni finansuje głównie Arabia Saudyjska i Katar. W Turcji NATO ma ponad dwadzieścia baz lotniczych, wywiadu elektronicznego i morskich noszących nazwę LABDCOM, Centralne dowództwo wojsk lądowych NATO zostało przeniesione do Smyrny, skąd kieruje się akcjami przeciwko Syrii i Irakowi. 

W Jordanii CIA prowadzi dwuletni program szkoleniowy dla rebeliantów. Odziały tych najemników czasami działają pod nazwa Al Kaidy w Syrii. Oddziały te stwarzają dodatkowe fale uciekinierów wielkodusznie przyjmowanych w Turcji i Jordanii. Dodam tylko, że po 4 latach wojny w Syrii ocenia się liczbę zamordowanych na ponad 240 000. 

I przechodzimy do Polski. Jak to się dzieje, że prawie wszystkie publikacje można podzielić na dwie grupy, całą masa zwolenników emigracji i konieczności ich przyjęcia w Polsce oraz grupę przeciwników. Nikt nie stara się wyjaśnić istoty zjawiska. Znajdujemy całą masę straszaków sufitowych w rodzaju islamizmu i odsieczy wiedeńskiej oraz innych bzdur. Popatrzmy na witryny internetowe,  te same frazesy i głupoty o islamizacji. Nawet poważni ludzie te głupoty powtarzają. Popatrzmy, kto jest za emigrantami. Ostatnio „wykop” opublikował parę nazwisk tzw. aktywistów. O dziwo, związani są oni z obcym kapitałem.

I tak: Sylwia Peci – pracuje dla Banku Światowego,

Kinga Gorbacz – pracuje dla Globe Business Media Gorup z siedzibą w Londynie, Kate Dudek  – menager w AhProfit – firmie zajmującej się przejęciami,

Liliana Komorowska – dosyć rozrywkowa osoba związana z p. Biedroniem i uwikłana w jakąś aferę personalną, o której głośno było w Szwecji,

Judyta Aleksandra Szaciłło – obecnie mieszka w Belfascie,

Janusz Ostrowski – prezes Hegel and Marks Society in Warsaw, członek Forum Żydów Polskich,

Karolina Abramowska,

Maciej Stańczyk,

Małgorzata Gąsiorowska.

Trzy ostatnie osoby mają bardzo ciekawe życiorysy.

I przechodząc do sprawy istotnej dla PT Księży Proboszczów. W dniu 8 września zabrał głos sam Prymas Polski, Oczywiście nie wiem co naprawdę powiedział JM Ksiądz Prymas. Mogę sie opierać na prasowych wydaniach.

Zgodnie z tym nakazem – podkreśla abp Polak – księża proboszczowie powinni tworzyć także we wspólnotach parafialnych kulturę otwarcia i przyjęcia…. Nie może decydować o przyjęciu drugiego człowieka to, jakiej jest rasy, czy wyznania. Zwłaszcza gdy przychodzi w sytuacji zagrożenia życia, cierpienia, wojny i niesprawiedliwości.

Mówił w sygnałach dnia w „Jedynce” Prymas Polski, abp Wojciech Polak:

 

I zaczynają się schody.

Po pierwsze, to już kilka lat temu znana znachorka mgr prof. Lidia Brydak publicznie twierdziła, że musi się udać do ks. Biskupa, aby namawiał z ambony do szczepień przeciwko grypie, czyli depopulacji ludności. Jakie zniszczenia ta szczepionka dawała, wiadomo z raportów krajów skandynawskich, czy Anglii. W POlsce się takich raportów nie publikuje. Po co ma się ludek denerwować.

Po drugie, wyraźnie widoczne jest to, że „my” potrzebujemy robotników, a wy będziecie ich utrzymywać. Czyli poprzez uczucia chce się wyciągnąć kolejne podatki od i tak uciemiężonych ludzi. Przypomnę: za Hitlera podatki w Polsce wynosiły 33 % i były najwyższe w Europie [30%]. Obecnie żadnej wojny oficjalnie  nie prowadzimy, a podatki z pochodnymi sięgają 80%. I dodatkowo chcą nas oskubać pod pretekstem miłosierdzia. Czy można się było spodziewać większego cynizmu?

Marine Le Pen nazwała to dosadnie „Niemcy, ze względu na niższe płace potrzebują zatrudnić niewolników”. (www.veteranstoday.com z 09.09.2015)

Niemcy to bardzo praktyczny Naród od lat wykazujący żelazne zasady i konsekwencje realizowania planów. Nawet jeżeli termin realizacji przesuwa sie o 50 – 100 lat.

Po trzecie, dziwi ten brak krytycyzmu u elit intelektualnych w Polsce. Przecież księża Biskupi stanowią szczyt tych elit. Dawniej mówiło się książęta Kościołą. Każdy biskup ma dodatkowo zaplecze intelektualne w postaci seminarium duchownego uznawanego za szkołę wyższą. A tutaj okazuje się, że jedno zfałszowane zdjęcie i takie zamieszanie?

Czemu można przypisać takie stanowisko Episkopatowi? Przecież nie niewiedzy? Sam musisz się zastanowić  Czytelniku.

Po czwarte: Kraje takie jak Emiraty Zatoki: Arabia Saudyjska, Katar, Kuwejt, Zjednoczone Emiraty Arabskie wcale nie chcą przyjmować swoich krewnych. Arabia Saudyjska chce wybudowac za własne pienądze 200 meczetów w Niemczech ale nie chce przyjmować emigrantow? Dlaczego? (red. PCO: również Izrael, sąsiadujący bezpośrednio zapowiedział, że nie przyjmie imigrantów. Premier Benjamin Netanjahu uprzedził, że nie zgodzi się na imigrantów z Syrii i Afryki. Oświadczył, że Izrael pobuduje  ogrodzenie na granicy z Jordanią !)

Poza tym, kto i kiedy przebadał tych ludzi? Czy to mieszkanie po parafiach nie ma być przypadkiem swoistą kwarantanną. Poczekamy, zobaczymy, którzy są zdrowi, to po paru miesiącach pójdą do pracy, a jak zachorują to wymrą. Przecież oni nie są ubezpieczeni.

Proszę zauważyć, że już obecnie emigranci z parafii jeszcze tego samego dnia uciekają do Niemiec. Czyli z góry wiedza gdzie i do kogo?

Poza tym w Polsce obowiązuje Ustawa z 2008 roku, obligująca do przymusowych szczepień ludzi na terenie kraju. Mamy więc kolejny problem. Odpowiedzialne są parafie. A kto zagwarantuje, że podobnie jak to GIS robi w stosunku do rodziców polskich, za parę miesięcy parafia nie otrzyma wezwania na szczepienia, a potem mandaty do 50 000 złotych? Teraz, jak potrzebują pomocy parafii, w celu obniżenia kosztów przechowywania tych emigrantów, to Parafie są dobre, ale jak już przyjmą emigrantów, to kto zagwarantuje, że nie dostaną mandatów. Ludzie już nie pamiętają, ale bolszewicy jak przyszli, to także złote góry obiecywali. A jak wyszło, to każdy widział. Ponad 200 000 wywiezionych, 50 000 zakatowanych. 

Teraz robi się to samo pod płaszczykiem leczenia. Kolejki do lekarzy, czas oczekiwania na zabiegi operacyjne, sięgający kilku lat, to nic innego, jak eutanazja.

Bardzo ciekawe w świetle dokumentów jest tzw. uciekanie tych rzekomych poszkodowanych od cierpienia itd. Przecież na zdjęciach grupowych widać, że to są sami prawie młodzi mężczyźni w wieku od 20 do 40 lat. Co to za emigranci? A gdzie dzieci i żony? One nie cierpią?

Faktem, potwierdzjacy moją hipotezę było wystąpienie przewodniczacego Parlamentu Unii p. Schulca: Koniec żartów! Schulz zagroził… użyciem siły wobec takich krajów jak Polska, jeśli nie podporządkujemy się „duchowi wspólnoty” ws. imigrantów! Zobacz „Niemiec” Matin „Kapo” Schulz zagroził …  użyciem siły wobec Polski.

Przeczytaj też: „A gdzie sa te dzieci i żony emigrantów”

I jeszcze poniższa mapa wyjaśniająca cel powołania Państwa Islamskiego, Ciekawe bardzo dlaczego tego tematu nie poruszają publikatory polskojęzyczne i rzekomo niezależne strony internetowe?

syria-katar-turcja-gazociag

Dr Jerzy Jaśkowski
jerzy.jaskowski@o2.pl
Gdańsk, 14 września 2015

 http://www.polishclub.org/2015/09/14/dr-jerzy-jaskowski-imigranci/
=================
=====================================

„Jestem tolerancyjny, ale we własnym domu to ja ustalam reguły, a nie gość”

===============
=============================
Czasy Sobieskiego
 ===================
================================

POLSKA DLA POLAKÓW

BEZ ŻYDÓW I MUZUŁMANÓW !!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on September 16, 2015 by in Emigranci and tagged , , , .

Archives

Blog Stats

  • 1,401,498 hits
September 2015
M T W T F S S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wolna Polska – Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: