Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

„Złoty pociąg nazistów”


„Złoty pociąg nazistów” z Wałbrzycha zawiera niewyobrażalną ilość złota! Żydzi i Rosjanie chcą nam go odebrać przemocą!

ScreenHunter_465 Sep. 06 12.39

złoty pociąg nazistów WałbrzychMateriał do którego dotarłem, jest wręcz niesamowity! Zacznijmy od początku. Legendarny, pancerny pociąg miał być schowany gdzieś w Ziemi wałbrzyskiej, przez uciekających z Wałbrzycha Niemców. Ma on zawierać ogromne ilości złota, w tym tzw Bursztynową Komnatę. Pociąg ma aż 100 metrów, więc złota tam jest tyle, że Polska stałaby się najbogatszym krajem na Ziemi. I tutaj zaczynają się kłopoty.

złoty pociąg nazistów Wałbrzych
Bowiem liczne sępy chcą wręcz przemocą odebrać nam skarby Polskiej Ziemi. Pociąg chcą nam wydrzeć żydzi, Niemcy, ale także Rosjanie:

Rosja chce położyć łapę na ładunku „złotego pociągu”. Tymczasem ABW śpi..
Światowy Kongres Żydów chce Złotego Pociągu. Za „cierpienia i straty podczas Holokaustu”

To może być przyczyną kolejnej wojny, bowiem możliwe jest, że ilość złota w tym pociągu jest ogromna. Jak bezczelnym trzeba być, by krajowi który najwięcej wycierpiał podczas wojny, odbierać taki skarb. Żydzi są od zawsze łasi na wszelkie dobra materialne. Przed II wojną światową mniejszość żydowska do spółki z niemiecką grabiła nasz kraj i przyczyniała się do biedy zwykłych Polaków. Ziemie Palestyńskie również wyrwali przemocą i wymordowali ich mieszkańców poprzez ludobójstwo.

Tak samo Rosjanie – wywozili z polskich ziem zachodnich całe fabryki, ogromne ilości dóbr materialnych, a teraz wyciągają łapy po nasz pociąg. Nie wspomnę o tym, że Rosjanie przez ponad 50 lat nas okupowali i łupili. Mają do dziś ogromne wpływy w Polsce, razem z dzisiejszymi Niemcami. Pozostaje też inna ważna kwestia. Otóż co tak naprawdę, oprócz złota, może zawierać ten pociąg?

Stawiam na to, że złoty pociąg nazistów odnaleziony w Wałbrzychu, zawiera:

-tajemnice organizacji Thule i innych organizacji okultystycznych, które stworzyły III Rzeszę i czuwały nad jej „współpracą naukową” z USA od 1933 do 1945?
-patenty na nie wprowadzone do dziś wynalazki, odkrycia naukowe?
-tajemnice państwowe wielu ówczesnych państw, zawierające np prawdziwą przyczynę wybuchu II wojny światowej?
-dokumenty o współpracy III Rzeszy i USA z cywilizacjami pozaziemskimi?
-dokumenty i materiały (w tym radioaktywne) dotyczące programu budowy bomby atomowej czy napędu antygrawitacyjnego, i innych tego typu „zabawek„?
-tajemnice wszechświatów równoległych i innych wymiarów, z którymi nazistowskie Niemcy miały eksperymentować?

złoty pociąg nazistówPonoć testamentem nazistów było to, że w ciągu 70 lat od ich pokonania (1945 rok) mają oni wrócić i ponownie przejąć władzę nad Ziemią. Kwestią dyskusyjną jest to, czy chodzi o projekt New World Order (nowy porządek świata). Czy raczej naziści wrócą z innego wymiaru, bądź wrócą razem z współpracującą cywilizacją pozaziemską? To raczej grząski teren domysłów, spekulacji i teorii spiskowych. Jednak wręcz „alergiczna” reakcja naszych odwiecznych i śmiertelnych wrogów (Niemców, Rosjan i żydów) na odkrycie złotego pociągu nazistów daje wiele do myślenia.

złoty pociąg wałbrzychFaktem jest jednak to, że Niemcy były głównym.. wygranym II wojny światowej, i dziś są potęgą ekonomiczną, a Unia Europejska jest po prostu zakamuflowaną IV rzeszą niemiecką:
Niemcy wygrały II wojnę światową, żyjemy w IV rzeszy niemieckiej (część 1)
Niemcy wygrały II wojnę światową, żyjemy w IV rzeszy niemieckiej (część 2)

Jak podaje serwis niezalezna.pl o odkryciu miejsca złotego pociągu nazistów:

W Wałbrzychu natomiast cały czas trwa typowanie miejsca, w którym pociąg został ukryty. Portal walbrzych24.com podał takie miejsce – znajduje się ono w pobliżu wałbrzyskiego Urzędu Skarbowego. We wskazanym miejscu pojawiła się od razu policja

Powziąłem informację, że pancerny złoty pociąg nazistów znajduje się nie koło wałbrzyskiego Urzędu Skarbowego, ale pod zamkiem Książ koło Wałbrzycha. Od zakończenia II wojny światowej krążą legendy o znajdujących się tam ogromnych podziemiach. Do Wałbrzycha z całej III Rzeszy transportowano ogromne ilości żelbetonu, stali, cementu, piasku. Były to ilości nawet na dzisiejsze czasy niewyobrażalne. Budowa tajemniczego „czegoś” trwała 3,5 roku. Budowa pod tym zamkiem w Wałbrzychu była realizowana przez Luftwaffe, a to był ewenement jak na III Rzeszę. Siły powietrzne (Luftwaffe) bowiem nigdy nie uczestniczyły w budowie podziemnych kompleksów.

Obecnie wiadomo, że pod zamkiem Książ znajdują się podziemia. A podziemia te mają sięgać znacznie, znacznie głębiej. Mówi się nawet o tym, że w takich podziemiach są wejścia do tajemniczych podziemnych światów. Czyli budzącego grozę i ponoć działającego do dziś Kompleksu Riese, o którym pisze Dariusz Kwiecień (link tutaj) czy do Agharty – podziemnego, starożytnego świata.

Obszerny artykuł o linii kolejowej pod zamkiem Książ koło Wałbrzycha:
Tunel do zamku Książ pod Wałbrzychem: bajka czy fakt?

Dariusz Kwiecień napisał tak o pancernym, złotym pociągu nazistów z Wałbrzycha (Dolny Śląsk):

Złoty Pociąg to świadectwo prawdy dla Jareckiego i innych wariatów, tylko tacy niepoczytalni o tym składzie mówili i pisali, tylko kto ich słuchał. Złoty Pociąg zaślepi, ale także otworzy oczy niedowiarkom tam są kryształowe trumny i technologia o jakiej możemy tylko marzyć. Są ludzie, którzy w imię takiej potęgi są w stanie rozpętać wojny”
Źródło:http://moje-riese.blogspot.com/

Według Dariusza Kwietnia szacowana wartość pociągu to.. bilion euro. Wróćmy do sprawy zamku w Książu. Niemcy tak budowali tunele, by pociąg do niego wjechał, a potem.. zniknął. W ścianie tunelu był potajemy przejazd, wystarczyło zmienić zwrotnicę, a otwierała się ściana. I potem do niej wjeżdżał pociąg, po czym zamykała się i ślad ginął po pociągu. W samym zamku Książ było bardzo dużo pomieszczeń, które przed końcem wojny zostały zamurowane, a w których pozostawiono wiele dzieł sztuki i kosztowności. Odnajdowano takie ukryte komnaty w czasie jakiejś naprawy czy remontu.

złoty pociąg nazistów w Wałbrzychu
Przeczytajcie też, co może się znajdować w podziemiach Wawelu i Szczecina. Wejście do podziemnych światów, wielkie hale i tunele, potężne, liczące dziesiątki tysięcy lat megalityczne budowle, podziemne piramidy? Linki poniżej:
Potężne megalityczne podziemia na Wawelu? Na świecie są cuda o których nie mamy pojęcia
Podziemne miasto w Szczecinie i program nuklearny III Rzeszy

Polecam też cytaty o tym, co może znajdować się w tajemniczym złotym pociągu nazistów:

Haunebu III Powstał tylko jeden prototyp. Wykonał on 19 lotów podczas których testowano jego właściwości w czasie lotu. Mógł on pomieścić w swoim wnętrzu aż 32 ludzi i rozwijać prędkość10 Machów (ok. 12000 km/h)! cyt : Sprawa zaawansowanej technologii ujrzała światło dzienne od kiedy to Sir Roy Feddon, szef tajnego niemieckiego instytutu techniki, pracującego dla szczebla ministerstwa zajmującego się produkcją pojazdów latających, w 1945 roku oświadczył…..(…) Widziałem część z projektów i całe linie produkcyjne.. Gdyby Niemcy upadły kilka miesięcy później, sprzęt ten spowodowałby odwrócenie szali zwycięstwa

Po kapitulacji III Rzeszy w Berlinie rozpoczęła dochodzenie komórka NKWD zajmująca się przesłuchiwaniem jeńców oraz oficerów niemieckich mających związek z tajnymi technologiami składowanymi na Dolnym Śląsku, której przewodzili płk. Władysław Szymański i gen. Jakub Prawin. Dokumenty ze śledztwa spisywano bez pomocy tłumacza i maszynistki, a następnie przesyłano specjalnym kanałem do Bieruta. A wszystko dlatego, że przesłuchania dotyczyły jak określił to jeden z badanych SS Jakob Sporrenberg „najtajniejszego projektu III Rzeszy”. Nosił on nazwę CHRONOS, którego centralnym elementem było urządzenie o nazwie Die Golcke (Dzwon)

Polecam również materiały video o podziemiach w Wałbrzyskim zamku Książ i złotym pociągu nazistów:
Złoty pociąg pod Wałbrzychem. Nazi gold train ‚found in Poland’
Książ podziemia PAN
Nieznane podziemia zamku Książ

Autor: Jarek Kefir

==================================

https://kefir2010.wordpress.com/2015/08/29/zloty-pociag-nazistow-z-walbrzycha-zawiera-niesamowite-tajemnice-rosjanie-i-zydzi-chca-nam-go-odebrac/

ScreenHunter_464 Sep. 06 12.38

KOMU?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on September 6, 2015 by in "Zloty Pociag" and tagged , , .

Archives

Blog Stats

  • 1,950,289 hits
September 2015
M T W T F S S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: