Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Alarm !!! Obrona konieczna przed Holokaustem Polaków !


ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nieuchronny jest koniec żydowskiego jarzma w Polsce i tylko kwestią czasu jest zadziałanie Oddziałów Obrony Koniecznej w celu likwidacji wrogów, tym bardziej w okolicznościach uchwalenia holokaustu szczepionkowego.

Alarm !!! Obrona konieczna przed Holokaustem Polaków !

Drodzy Rodacy !

Pod wpływem mediów żydowskiego okupanta Naród Polski jest poddawany nieustannej manipulacji. Faktycznie wszelkie wybory jak też referenda “ustawiane” są przez światowe, żydowskie kręgi decyzyjne według z góry ustalonego scenariusza. Polakom daje się tylko złudzenie jakoby mieli jakikolwiek wpływ na wyniki wyborów, czy też sondaży wyborczych.

Na polskiej scenie politycznej inscenizowana jest walka pomiędzy bratnimi kibucami po to, aby skłócić, rozbić na zwalczające się frakcje Polaków. Udają, że walczą ze sobą, a po cichu wszystkie służą interesom żydowskim i Izraela. Jak to przyznał Kalkstein w Izraelu – obojętnie kto wygra w farsie wyborczej – interesy Izraela na tym nie ucierpią. (komentarz A. Szuberta)

Link:“Prezydent Lech Kaczyński – Zdrada państwa i Narodu Polskiego – mason, kryptosyjonista w Izraelu” ,https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE

W internecie na portalach społecznościowych przelewa się fala zachwytu nad nielegalnym prezydentem Andrzejem Dudą, który 06.08.2015r. objął urząd “ prezydenta RP” po okrzyknięciu go jako zwycięzcy w nielegalnych z mocy prawa Suwerena wyborach prezydenckich w maju 2015r. Wrogie obce służby podsycają m.in poprzez  komentarze na różnych forach internetowych atmosferę euforii wokół Andrzeja Dudy, wykreowanego przez elity żydowskie z kręgów pozornej opozycji parlamantarnej PIS na stanowisko “prezydenta RP  dla Polaków”. Link: Poparcie zydowskie dla pisowskiego kandydata na prezydenta Polski Andrzeja Dudy”https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2015/04/30/poparcie-zydowskie-dla-pis-owskiego-kandydata-na-urzad-prezydenta-polski-andrzeja-dudy/

Przed ostatnimi wyborami prezydenckimi w Instytucie Zydowskim w Warszawie podjęto  uchwałę rekomendujacą Andrzeja Dudę na “prezydenta dla Polaków” jako osobę, która reprezentuje wartości bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce. W uchwale pada kuriozalne stwierdzenie: “ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami”, co dowodzi, że wyniki wyborów zostały dopasowane (sfałszowane) do oczekiwań elit żydowskich.

POTROJNA KORONA/3 KORONY: Składają się z WATYKANU w Rzymie, Kwadratowej mili w Centrum Londynu, tzw. ‘CITY OF LONDON CROWN CORPORATION’, oraz Waszyngtonu- Washington D.C (District of Columbia). Są one NIEświętą trójcą trzech w jednym jak i jednego w trzech jak ilustruje to papieska korona: Religia do kontrolowania wierzeniami, umysłami i duchowością ludzkości, Sądy i Banki aby kontrolować pieniądze/obligacje oraz ogólnoświatowa Policja/Wojsko aby tłumić przejawy buntu i działać jako podwykonawcy w akcji usuwania dusz na linii frontowej.

Osoby idące na wybory czy referenda są tylko statystami w farsie wyborczej a Państwowa Komisja Wyborcza odgrywa jedną z głównych ról w dopasowywaniu wyników wyborów do wcześniej sfabrykowanych sondaży wyborczych na zlecenie sił wrogich Narodowi Polskiemu, którymi są żydowskie centra w Watykanie, Londynie i Waszyngtonie.

https://kateofgaiatrans.files.wordpress.com/2014/05/babilon-upadc582-polish-babylonisfallen.pdf

Drodzy Rodacy !

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa wszystkich rodowitych Polaków do nie ulegania presji zmasowanej akcji promowania żydowskiej partii Prawo i Sprawiedliwość jako ratunku dla Polski po  rządach żydowskiej Platformy Obywatelskiej jak też kreowania Andrzeja Dudy na wybawcę Polaków. Przestańmy emocjonować się złudnymi zmianami na scenie politycznej żydowskiego okupanta !

https://wojdabejda.wordpress.com/2015/06/04/wypowiedzmy-posluszenstwo-nielegalnej-wladzy-by-ustrzec-sie-przed-katastrofalnym-podatkiem-katastralnym/

Wzywamy do :

 • unikania kontaktów w osobami narodowości żydowskiej, osobami wychowywanymi na rasistowskim talmudzie, w pogardzie dla nie żydów, nazywanych przez nich gojami. Jest to wstępem do wypełnienia testamentu znawcy talmudu księdza profesora Stanisława Trzeciaka, który stwierdza: że aby Polskę wznieść wzwyż trzeba z Polski ydów wysiedlić jako element szkodliwy. Link:” Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce ”http://trzcinska.neon24.pl/post/106373,plik-pdf-talmud-o-gojach-a-kwestia-zydowska-w-polsce-ks-dr-stanislaw-trzeciak
 • bojkotu  referendum i wyborówzuchwale fałszowanych na różne sposoby przez okupanta
 • nie wnoszenia żadnych  opłat, podatków czy danin na rzecz okupanta, zgodnie z art.6 Dekretu Narodu Polskiego. W przypadku jakichkolwiek restrykcji, sankcji czy kar, zajęć komorniczych  ma bezwzględne prawo do bezpośredniej obrony koniecznej, łącznie z użyciem broni !  Link: “Wypowiedzenie posłuszeństwa organom państwa”http://www.tcichocki.pl/20150402_Wypowiedzenie_posluszenstwa_organom_panstwa.pdf
 • stosowania bezpośredniej  obrony koniecznej zgodnie art.7 i art. 8, Dekretu z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa wszelkim organom władzy w Polsce  w sytuacji zagrożenia dla zdrowia i życia na wskutek restrykcji żydowskiego okupanta, który pomimo wielokrotnych wezwań do ustąpienia nadal zajmuje stanowiska we władzach wszelkich szczebli w Polsce.

Zydowski okupant został poinformowany o bezpośrednim przejęciu władzy zwierzchniej w Polsce przez Suwerena-Naród Polski jak też o dekrecie z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa wszelkim organom władzy w Polsce. W związku z tym podejmuje najrozmaitsze, podstępne działania w celu niszczenia Polaków w ich Ojczyźnie jak też w celu niedopuszczenia do zjednania się Polaków wokół jednego przywódcy: Tadeusza Cichockiego, który jest niepodważalnym liderem a wydane przez niego dokumenty są pod względem prawnym nie do podważenia. Dają każdemu Polakowi prawo do powoływania się na zapisy tych najwyższych aktów prawnych, bo wydanych w imieniu i w interesie zwierzchnika wszelkiej władzy w Polsce, Suwerena-Narodu Polskiego.

Nieuchronny jest koniec żydowskiego jarzma w Polsce i tylko kwestią czasu jest zadziałanie Oddziałów Obrony Koniecznej w celu likwidacji wrogów, tym bardziej w okolicznościach uchwalenia holokaustu szczepionkowego.

“Korzystając więc z wakacji rząd PO-PSL w antypolskim zbrataniu z „opozycją” 24 lipca 2015 r. przeforsował ustawę o rozszerzeniu bezprawnego (niekonstytucyjność) przymusu szczepień („Ustawa o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi”). Ustawa ta pozwoli na nieograniczone finansowanie i rozszerzanie listy szczepień obowiązkowych. Finansowanie przejmie znany z niegospodarności i ograniczania prawa do leczenia Narodowy Fundusz Zdrowia. Polska będzie jedynym na świecie krajem, w którym chorobotwórcza, kalecząca i śmiercionośna szczepionka przeciw HPV będzie obowiązkowa.Kto za to zapłaci? Oczywiście pacjenci. A jest to jednocześnie najdroższa ze wszystkich szczepionek, droższa niż wszystkie dotąd stosowane razem wzięte.Nie od dziś wiadomo, że szczepionka Gardasil/Silgard powoduje nie tylko padaczkę, nie tylko bezpłodność i przedwczesną menopauzę, ale – i to dodaje całej sprawie nie lada dreszczyku emocji – sama twórczyni tej szczepionki, dr Diane Harper, jednoznacznie przyznała, że:„Szczepionka Gardasil jest związana z co najmniej taką samą ilością poważnych powikłań, ile zgonów notuje się obecnie z powodu raka szyjki macicy”!

Dr Diane Harper bezceremonialnie przyznała również, że nigdy nie oceniała wpływu tej szczepionki na rozwój raka! Jej rzekomo antyrakowe działanie to samodzielny wymysł polskiej grupy „ekspertów” (czytaj: lobbystów) – niepoparty jakimikolwiek badaniami medycznymi!

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/07/25/pis-to-nwo-prawo-i-sprawiedliwosc-za-obowiazkowym-szczepionkowym-holokaustem-polakow-zobacz-imienna-liste-glosowania/

Oto poniżej komentarz lekarki demaskującej upadły światowy prywatny niewolniczy system :

“Jestem za absolutnym wycofaniem WSZYSTKICH SZCZEPIEN i poinformowaniem opinii publicznej, że WHO to ludobójcza organizacja syjonistycznych eugeników !

Kto normalny stołuje się wraz z dziećmi w macsrak i oddaje je do przedszkola ?

Już przed ćwierćwieczem obserwowałam leniwe i tłuste babska, które karmiły siebie i swoje pociechy czarcim żarciem popijanym roztworem kwasu fosforowego, cukru i czegoś tam jeszcze.” Nie zasługują na długie życie ci, którzy sami sobie nie przygotowywują posiłków” – to z jakiegoś wywiadu z ust syjonisty ! Pewien rabin mówił też, że głupie goje zjadają w hamburgerach czy w kiełbaskach własne dzieci – ofiary mordów rytualnych !

http://brd-schwindel.org/brief-eines-superreichen-plutokraten-an-den-poebel-an-sie/

Nie bądźmy paliwem napędzającym światowy system zbudowany na oszustwie i niszczeniu narodów i państw !

Maria Bejda, Teresa Wojda

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze,

www.wojdabejda.wordpress.com

Łowicz, 11.08.2015r.

 

P.S. Składamy podziękowania dla autora grafik Pana Stanisława Helisa.

======================================

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/124836,alarm-obrona-konieczna-przed-holokaustem-polakow

=======================

==========================================

ScreenHunter_271 Aug. 12 19.26

8 comments on “Alarm !!! Obrona konieczna przed Holokaustem Polaków !

 1. Pingback: Cipy łowi(e)ckie znów dostały rozwolnienia | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

  • HKW
   August 14, 2015

   Życzyłabym wyżej wymienionym zaprzestania internetowych obelg, a raczej współpracy w interesie Polski i wszystkich rdzennych Polaków oraz patriotów.

 2. wojdabejda
  August 14, 2015

  To nas zaatakowali A.Szubert i P.Bein oraz A.Dziągła (z żydowskiej “Nowej Polski”) popierający tych wulgarnych blogerów !
  Szubert i Bein atakują w sposób haniebny, kwalifikujący się do zamknięcia blogów ! Obelgi, rynsztokowy język to właśnie ich talmudyczna specjalność !
  Ostatnio przekroczyli wszelkie możliwe granice !

 3. wojdabejda
  August 14, 2015

  Nawet nie wiedziałyśmy, że do tercetu egzotycznego dołączła jeszcze niejaka Otylia Zigmann, która w rozmowie telefonicznej bardzo ubolewała nad tym, że jej znajomych podopiecznych, Amerykanów czeka zagłada.
  Z tego wynika, że ona nie czuje się zagrożona, chociaż mieszka w USA, co jednoznacznie wskazuje na jej pochodzenie. Ona liczy na to, że jako osoba z narodu wybranego będzie chroniona.

  Pani Otylia najpierw bardzo popierała Pana Cichockiego, rozsyłała jego teksty. Nawet nas okłamała, że wysłała dziennikarza z USA do pana Cichockiego. To wszystko było tylko podstępną grą aby dowiedzieć się cokolwiek na nasz temat.

  Wyłudziała od nas adresy pod pretekstem przysłania materiałów o witaminach, które zabezpieczają przed wszelkimi chorobami.
  Pani Otylia wykrzykiwała w ostatniej rozmowie telefonicznej, że żydzi okradali i okradają Polaków. Rozczarowała się jednak gdy my ją uspokajałyśmy aby przestała się tak emocjonować, bo przecież sobą Polski i Polaków nie osłoni…

  Uznalyśmy że Pani Otylia to dezinformatorka i zaprzestałyśmy kontaktów. A tu niespodziewanie Pani Otylia zaistaniała na blogu Beina jako “lekarka psychiatrii” popierająca rynsztokowy język blogerów Beina i Szuberta !

  • HKW
   August 16, 2015

   A wiec dziel i rządź…? Mali czy bardziej znaczący żydzi doprawdy wciąż łudzą się poparciem korporacji, tej najbogatszej elity? Obudźcie się! Tak jak wykorzystano żydów w drugiej wojnie światowej tak i teraz ta sama elita nie zawaha się przed użyciem tej samej metody!!! A rzeczywistości ponownie wymordują Słowian i przekręcą historie zawyżając liczbę ofiar gatunku ludzi, na których znów będą zerować finansowo. Przestańcie oczerniać Polaków! Dość plucia na Polskę !!!!! Bo to kiedyś się odbije jak piłeczka…. DOŚĆ!!!!

 4. wojdabejda
  August 21, 2015

  DO PANI O.ZIGMAN :

  ŻADAMY ZAPRZESTANIA PRZESYŁANIA NAM JAKIEJKOLWIEK KORESPONDENCJI !

  DOPUŚCIŁA SIĘ PANI BEZPODSTAWNEGO ATAKU PERSONALNEGO NA NAS, RAZEM Z BEINEM, SZUBERTEM I DZIĄBĄ ZA ARTYKUŁ pt.: ” ALARM! OBRONA KONIECZNA PRZED HOLOKAUSTEM POLAKÓW'”.

  W TYM ARTYKULE WZYWAJĄCYM DO OBRONY KONIECZNEJ NIE ODNOSIŁYŚMY SIĘ PERSONALNIE ANI DO PANI ANI DO PANI KOMPANÓW, KTÓRZY W TALMUDYCZNY, WULGARNY SPOSÓB ZNIEWAŻAJĄ NARÓD POLSKI I NAS JAKO PRZEDSTAWICIELKI NARODU POLSKIEGO !

  W TAK TRAGICZNYM MOMENCIE DLA POLSKI I NARODU POLSKIEGO ATAKOWANIE PERSONALNE W CELU ZDYSKREDYTOWANIA NAS W OPINII PUBLICZNEJ JEST DZIAŁANIEM WIELCE SZKODLIWYM I NAGANNYM.
  DOWODZI OBŁUDY I FAŁSZYWEJ TROSKI O LOS, O DOBRO NARODU POLSKIEGO W POLSCE!

  Maria Bejda, Teresa Wojda
  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU
  ŁOWICZ, 21.08.2015r.
  https://justice4poland.com/2015/08/12/alarm-obrona-konieczna-przed-holokaustem-polakow/
  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/124836,alarm-obrona-konieczna-przed-holokaustem-polakow
  https://wojdabejda.wordpress.com/2015/08/
  http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

 5. grypa666
  April 10, 2017
 6. Pingback: Fałszywi obrońcy krążą po Polsce i w internecie ! | POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on August 12, 2015 by in Biznes farmaceutyczny and tagged , , .

Archives

Blog Stats

 • 1,971,528 hits
August 2015
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: