Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Przedsiębiorstwo Holokaust i masowe przekłamywanie historii


ScreenHunter_2458 Jun. 24 11.27

Ewa Kurek, doktor historii, absolwentka KUL, jest autorką książek dotyczących Żydów, Rosji oraz żołnierzy wyklętych. W swoich książkach przedstawia relacje Polaków i Żydów w czasie drugiej wojny światowej odtwarzając czas wojny na podstawie źródeł żydowskich. Ewa Kurek ma odwagę stawiać trudne pytania i ukazywać nieznane dotychczas obszary przeszłości obu narodów.

https://vimeo.com/126681413

============

==============================

Dyrektor Muzeum Auschwitz przyznał że „komora gazowa” została sfabrykowana

W bezprecedensowym filmowym wywiadzie z dr. Franciszek Piper – starszy kurator i dyrektor archiwów Państwowego Muzeum w Auschwitz,  przyznał przed kamerą, że „krematorium 1″, rzekoma „mordercza komora gazowa” pokazywana setkom tysięcy turystów każdego roku w obozie w Auschwitz została wybudowana w rzeczywistości po wojnie przez Związek Radziecki na bezpośredni rozkaz Stalina.

To co faktycznie dr. Piper powiedział przed kamerą dotyczyło raportu Leuchter’a, który okazał się być prawdziwy: nie było żadnych morderczych zagazowań w budynku oznaczonym jako „komora gazowa” w Auschwitz.

https://www.youtube.com/watch?v=NjlNUL1CNbc

https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2015/01/01/dyrektor-muzeum-auschwitz-przyznal-ze-komora-gazowa-zostala-sfabrykowana/#more-7091

======================

====================================

Żydowski psychoanalityk Teodor Reik w swojej książce „ Żydowska Mądrość” (która tyczy się subliminalnemu psychologicznemu znaczeniu dowcipow żydowskich) przyznaje o istnieniu żydowskiej pogardy dla łatwych do oszukania Gojów.

Czytamy:

„ Wszyskie formy oszustw, krętactw i podstępów żydowskich zaplanowanych aby wyciągnać pieniądze albo uniknąć ich wydania są bardzo jasno przedstawione w żydowskich dowcipach”

Jeden z takich dowcipów brzmi nastepująco:

W pociągu w Carskiej Rosji, pewien żyd jadł sobie Sieję opakowaną w papier . Rosyjski Goj siedzący naprzeciw niego po wyrzyceniu paru anty żydowskich epitetow zapytał: “Niby dlaczego wy żydzi uważacie się za takich mądrych?”

Na to ten żyd odpowiedział: “Chcesz tak bardzo wiedzieć to ci powiem w sekrecie że my jestesmy tacy mądrzy tylko dlatego ze jemy głowy tej oto ryby wskazując na Sieję.”

  • “Ha , jesli to taki sekret to i ja moge być taki mądry jak wy” –  powiedzial Goj.

“Oczywiscie” – powiedzial żyd, – ” I ja tu mam jeszcze jedną glowę Sieji i mogę ci ją sprzedać za pięć kopiejek”.

Goj kupil i zjadł te głowę rybią.

Po godzinie pociąg zatrzymal się na stacji i Goj na chwile wyszedł z pociągu, po powrocie rzekł:

“Ty żydek ty sprzedałeś mi ten rybi łeb za 5 kopiejek a ja widzialem teraz calą Sieje na bazarze za 3 kopiejki !!! . Na to żyd: widzisz już jesteś mądrzejszy.”

Dużo bardziej wazne niż parę kopiejek lub pare milionów dolarów są żydowskie kłamstwa które mają na celu wzbudzić współczucie , poważanie i uszanowanie. Jest to klucz do zrozumienia najniebezpieczniejszych żydowskich kłamstw. Żydowskie kłamstwa ,które mają na celu wzbudzić współczucie i poszanowanie są stworzone w tym celu aby wbić nam do głów to że żydzi byli i są strasznie prześladowani i to, że są nadwyraz święci.

==================

Prawdą jest , że podczas konfliktów militarnych narody i ich rządy kłamią aby oszukać wroga, aby zboczyć i osłabić jego czujność aby w końcu z mniejszym wysiłkiem zniszczyć go.

Ale na tym świecie jest jeden naród, który zachowuje się tak jakby był w bezustannym stanie wojny z resztą narodów tej ziemi.

Naród , który uważa wszystkie inne ludy na tej planecie jako wiecznych wrogów.

Naród, który nawet swoich sojuszników traktuje z całkowitą nieufnością i robi wszystko aby ich oszukać.

Jest to naród który nawet w swoim języku posiada słowo opisujace wszystkich innych mu obcych, wszystkich (w.g. nich ) pogan, wszystkich Gojów, wszystkich co nie są żydami.

W swoich świętych pismach przechwalają się oni o swojej wyższości nad Gojami, których to porównują do bydła. Oczywiście wszystkim jest wiadomo, ze bydło musi być popędzane i wcześniej czy później musi skończyć w rzeźni. Najlepsza forma na popędzanie bydła to przekonać je , że powinno iść w kierunku w jakim wyznacza ich właściciel. Oczywiście gdy ta metoda nawali, to zawsze moze byc użyta przemoc. Jednakże jeśli przekona się to ogłupiałe stado, że tak naprawdę rzeźnia to raj, będą oni galopować w tym kierunku bez większych trudności.

Dla tych co maja otwarte oczy, te stale powtarzane bzdury: że żydzi to bezustannie prześladowani ludzie, że są oni tylko maleńką i całkowicie bezbronną mniejszością zasługująca jedynie z naszej strony na najgłebsze współczucie i pomoc, są absurdalnie beznadziejna ideą.

Israel jest w pierwszej piątce potęg nuklearnych poprzez arsenał bomb atomowych zgromadzony w Izraelu (Mimo tego że rezolucia ONZ zabrania państwom bliskiego wschodu posiadac arsenał nuklearny i chemiczny, ale że żydzi też rządza ONZtem i przeto nikt Izraela za to nie napada ani nie bombarduje jak to było w przypadku Iraku i wkrótce Iranu) .

Również poprzez niezmierne wpływy jakie maja w środkach masowego przekazu i w instytucjach finansowych świata zachodniego mają olbrzymią kontrolę nad systemem politycznym największych dzisiejszych potęg militarnych świata, szczególnie jedynego dziś giganta militarnego Stanów Zjednoczonych.

W dzisiejszym zachodnim świecie, nie ma praktycznie artykułu w gazecie, nie ma programu radiowego lub telewizyjnego, nie ma filmu na ekranach , które to najpierw nie przeszłyby przez łapy cenzora żydowskiego i byłoby przez niego zaakceptowane. Inaczej ci polityczni Rabi przepuszczają na światło dzienne tylko informacje „koszerne”.

Pomimo tej niezmiernej potęgi , która to dzierżą dziś żydzi w swoich łapach, niejako paradoksalnie nadal przedstawiają się jako biedni i prześladowani ludzie, upewniajac się, że codziennie muszą wbijać do głów Gojów ten paradoks uzywając wszyskie możliwe środki.
Od ponad pół wieku opowiadają te bajki jak to byli oni zniewoleni i ilu ich zostało wymordowanych podczas drugiej wojny swiatowej. Opowieści o tym ileż to oni wycierpieli z rąk Niemców i innych narodów są stale wszechobecne w gazetach, filmach i programach telewizyjnych wiekszości krajów świata.

Zróbcie taki mały eksperyment i zapytajcie sie ucznia szkoły średniej , albo swego sąsiada ilu Polaków, Rosjan, Francuzów, Anglików albo też Niemców straciło życie w tej drugiej wojnie a otrzymacie w odpowiedzi glupie spojżenie i wzruszenie ramion. Zapytajcie sie ich ilu żydów straciło życie w tej wojnie i magiczna cyfra „ Sześć milionow” natychmiast im wystrzeli z ust. ( Tak jako ciekawostka to Rosjian zginelo około 22 milionów i to tylko na froncie nie licząc dziesiątek milionów cywilów wymordowanych przez żydokomune a Niemców to też blisko 20 milionów)

Jak widać żydowscy szefowie masowego przekazu wykonali swą robotę na piątke.

Stale przewija się ten „holokaustyczny” slogan „ NIGDY NIE ZAPOMNIM …NIGDY NIE PRZEBACZYM”

Ten najzamożniejszy i najpotężniejszy klan na świecie przedstawia się jako ten biedny i uciskany, używajac te perwersyjne kłamstwa szachuje jakąkolwiek opozycję i daje żydom jeszcze większą przewagę i potęgę.

Dziś w niektórych krajach wliczając w to Polskę, jest nielegalne podważanie żydowskich kłamstw i za podważanie żydowskich twierdzeń można w tych krajach łatwo znaleźć się za kratkami.

Tu nasuwa się maksyma;

JESLI CHCESZ WIEDZIEĆ, KTO JEST PRAWDZIWYM OPRAWCĄ TWEGO KRAJU, TO ZADAJ SOBIE TO PYTANIE: KOGO MI NIE WOLNO KRYTYKOWAĆ W MOIM KRAJU? A odpowiedź nasunie się sama.

Od niepamiętnych czasów żydzi wszędzie sieja zamieszanie i nienawiść.

Już podczas panowania Rzymskiego Imperium żydzi próbowali zasiać nienawistny ferment przeciwko Rzymianom i wykombinowali sobie „holokaustyczna” historyjkę dużo bardziej absurdalną niż tą, którą sobie ulepili ostatnio o Niemcach czy Irakijczykach, a teraz nawet Polakom przyklejają nalepkę “zydowskich morderców”.

Analizując wiadomości zawarte w środkach masowego przekazu należy pamiętać o tym, że:

1.Żydzi zawsze mają wroga Du Jour i tenże wróg jest stale demonizowany, jako przygotowanie na następne zbrodnie kierowane przez żydów.

  1. Żydzi kłamią, gdy mówią nam o tym, że są biedną, uciskaną i prześladowaną mniejszością.

  2. Żydzi kłamią, gdy chcą przekonać nas o tym, że są świętą rasą wybraną przez Boga i że są cnotliwi i szlachetni.  Używają oni te fałszywe wrażenie o swojej świętości i boskości, aby „wyłączyć” krytyczną zdolność myślenia swoich ofiar tak, aby te ofiary (Goje) zaakceptowały najbardziej absurdalne kłamstwo, jako prawdę, kłamstwa tak śmieszne i beznadziejne jak te w bajkach o Bełżcu i Bethar.

Żydowskie kłamstwo odurzało nasze mniemania przez tysiąclecia i nadal oszałamia masy Gojów w czasach dzisiejszych.

https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/03/22/zydowskie-klamstwa-cezary-zbikowski/

Czas przypomnieć im ich mordercze uczynki!

Żydowski mord rytualny

http://www.monitor-polski.pl/temat-tabu-mord-rytualny/

JUDENRATY W GETTACH

http://niepoprawni.pl/blog/2218/judenraty-w-gettach

http://upadeknarodu.cba.pl/judenraty.html

Zbrodnia Katyńska – za którą kryją sie sowieccy zydzi

http://prawicowyinternet.pl/zbrodnia-katynska/

Żydzi wyłapywali i mordowali Polaków podczas kampanii wrześniowej 1939

http://kresowiacy.com/2013/06/zydzi-wylapywali-i-mordowali-polakow-podczas-kampanii-wrzesniowej-1939/

ZAKŁAMANE ŻYDOWSKIE ZBRODNIE NA POLAKACH

Zbrodnie żydowskich “partyzantów” na polskiej ludności – Koniuchy i Naliboki

https://polonuska.wordpress.com/2013/02/02/zbrodnie-zydowskich-partyzantow-na-polskiej-ludnosci-koniuchy-i-naliboki/

=======================

===============================

ZBRODNIE ŻYDOWSKIEGO NKWD NA KRESACH II RP

http://www.obiektywnie.com.pl/artykuly/zbrodnie-zydowskiego-nkwd-na-kresach-ii-rp-1.html

====================

==============================

Zbrodnie popełniane na Narodzie Polskim przez NKWD i Berlingowców

http://lazacylazarz.nowyekran.pl/zbrodnie-popelniane-na-narodzie-polskim-przez-nkwd-i-berlingowcow-2

NKWD (żydo-bolszewia) w większości składało się z żydów.

====================

https://www.youtube.com/watch?v=eMtluzs_KX0

======================

Dość kłamstw!

http://kin-rchristusrex.blogspot.com.au/2015/04/dosc-kamstw-to-zydzi-mordowali-polakow.html

ScreenHunter_2299 Jun. 02 16.43
“Operacja polska”

http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/9795,operacja-polska-po-75-latach.html

==================

Zbrodnie ludobójstwa:
– Katyń, Kozielsk, Starobielsk, Ostaszkowo, Kuropaty, Miednoje, Bykownia, Charkow

https://wzzw.wordpress.com/2014/09/23/%E2%96%A0%E2%96%A0-kto-mordowal-polakow/

===================

Żydowskie przedsiębiorstwo holokaustu wyłudziło od Niemców ponad 100 mld $USA odszkodowań, ale nawet promil tej kwoty nie dotarł do tych Żydów, którzy przeżyli obozy koncentracyjne i dzisiaj mieszkają w Izraelu.
Żydowskie przedsiębiorstwo holokaustu, w ramach „odszkodowań” chce wyłudzić od Polaków, od ofiar II wojny światowej, 65 mld $USA.
==================

http://musody.com/video/1729009/judeopolonia-zydzi-z-nkwd-po-ii-w-s-w-polsce-polacy-z-polonii-i-dr-hab-jerzy-robert-avi

==================

A teraz Gaza w Palestynie!

Palestine in 2007

UWAGA! DRASTYCZNE ZDJĘCIA!!

==================

Palestinian child with blown up brain

IMG_36703002077564

IMG_9045928022087

IMG_12651707094138

IMG_36680972752596

=================

War criminal - Bibi

Bibi-war criminal

ScreenHunter_2436 Jun. 23 13.28

====================

===================================

===================

======================

Zydowska matematyka

====================

Zdjęcia i grafika nt. holoszwindlu

http://forum.wolna-polska.pl/viewtopic.php?t=24&p=36

======================

Holocaust camp

=======================

========================================

Gas chamber

=========================

======================================

ScreenHunter_2470 Jun. 24 11.32

================

=================================

=================

Holoszwindel bez cenzury

https://www.youtube.com/watch?v=isd2r_hRo6U

==================

ScreenHunter_2474 Jun. 24 12.15

==========================

ScreenHunter_2450 Jun. 23 15.35

One comment on “Przedsiębiorstwo Holokaust i masowe przekłamywanie historii

  1. Pingback: Przemysł Holokaustu | Justice4Poland

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on June 24, 2015 by in Holokaust and tagged .

Archives

Blog Stats

  • 1,877,015 hits
June 2015
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: