Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Mafia morduje dziennikarza.


Polska Konkwistadorska. Mafia morduje dziennikarza.

===============

================================

LotnaKto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść

— Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość.– Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

===============

=============================

Łukasz Masiak, l. 31, dziennikarz bestialsko zamordowany w Mławie. Motywem zbrodni była działalność zawodowa Masiaka. Osierocił żonę i dwoje dzieci.

ScreenHunter_2430 Jun. 17 09.47

===============

==============================

Polska coraz bardziej jawi się jako państwo konkwistadorskie, w którym, na najwyższym szczeblu,  rządy sprawuje poddana najeźcom i służąca ich interesom administracja, a na prowincji rządzą mający nieograniczoną władzę kacykowie, rzekomo reprezentujący ludność prowincji, a de facto reprezentujący władzę rządu na podległych im terenach.  Prokuratura, sądy i policja są albo zastraszone i dlatego obojętne lub bezradne w stosunku do działalności przestępczej miejscowej mafii, albo ją chronią, czerpiąc zyski z tejże działalności przestępczej.

Łukasz Masiak to dziennikarz z Mławy, który pracował w “Głosie Mławy”, a następnie założył własny portal ” Nasza Mława” http://naszamlawa.pl/. Łukasz Masiak swoimi publikacjami naraził się miejscowej mafii i został zamordowany. Wcześniej otrzymywał pogróżki, a także został pobity, o których to wypadkach powiadamiał miejscową policję, która jednakże nie podjęła żadnych kroków w obronie jego zdrowia i życia. Najwidoczniej, policja w Mławie służy miejscowej szajce, a nie miejscowej ludności.

Według wPolityce.pl,

“„Tygodnik Gazeta Mławska” poinformował w niedzielę na swojej stronie internetowej, że do pierwszego napadu na Łukasza M. doszło w połowie stycznia 2014 r., gdy w okolicy jego domu zamaskowany sprawca użył gazu i bił. Według gazety Łukasz M. opisywał to zdarzenie tak:

To na pewno nie był napad na tle rabunkowym. Miałem przy sobie aparat, dokumenty i telefon. To była osoba, która na mnie czekała. Nic do mnie nie mówiła. Na pewno chodziło o zamieszczanie tekstów na portalu. Innej możliwości nie widzę.

W relacji tej Łukasz M. zaznaczył, że domyśla się „o jakie teksty chodziło”.

Domyślam się, kto mógł stać za tym pobiciem, ale nie mogę tego ujawnić. To jest sprawa dla policji

-– opisywał zdarzenie dziennikarz cytowany przez „Tygodnik Gazeta Mławska”. Gazeta zaznacza, że sprawcy napadu nie ustalono.”

http://wpolityce.pl/polityka/256002-kolejna-granica-przekroczona-dziennikarz-z-mlawy-zakatowany-wczesniej-otrzymywal-pogrozki-i-byl-napadany-policja-zlekcewazyla-zagrozenie

Media głównego nurtu, wspierające administrację konkwistadorską, jak również podległa jej prokuratura, jeszcze nie są zdecydowane, jakie przyjąć stanowisko,  które zapewne będzie zależało od tego, jak wielki rozgłos zostanie nadany sprawie morderstwa Łukasza. Fakty TVn podają w artykule pod tytułem o zatrzymaniu dwóch osób w sprawie morderstwa, co następuje:

“Jak poinformował prokurator okręgowy w Płocku Waldemar Osowiecki, na obecnym etapie postępowania nie jest wykluczana żadna wersja motywu zabójstwa, w tym także dotycząca pracy dziennikarskiej Łukasza M. – Obecnie trudno jest wskazać na jednoznaczny motyw. Każda wersja dotycząca motywu jest możliwa. Nie wykluczamy żadnej – powiedział Osowiecki.”

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/zabojstwo-dziennikarza-w-mlawie,551314.html

Natomiast wPolityce.pl, donosi:

“Rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski potwierdził PAP w niedzielę późnym popołudniem, że znana jest tożsamość osoby, która może mieć związek z zabójstwem, i że ta osoba jest obecnie poszukiwana. Jak dodał, w Mławie są policjanci z KGP, którzy wspierają tamtejszych funkcjonariuszy w prowadzonej sprawie.

Z dotychczasowych informacji nie wynika, by zabójstwo dziennikarza miało związek z wcześniejszymi groźbami, które były pod jego adresem kierowane l- powiedział Sokołowski.

Jak wcześniej poinformował PAP zastępca prokuratura rejonowego w Mławie Krzysztof Molenda, wstępnie przyjęta kwalifikacja czynu – śmiertelne uszkodzenie ciała, została obecnie zmieniona na zabójstwo.

Będziemy prowadzili postępowanie w kierunku zabójstwa, czyli artykułu 148 kodeksu karnego. Nazwisko sprawcy ustaliła policja. Osoba ta jest poszukiwana — powiedział PAP Molenda. Jak przyznał, poszukiwany to młody mężczyzna, trenujący wcześniej sporty walki. „Po znalezieniu tej osoby, będziemy ją przesłuchiwali” – dodał prokurator.”

Jak podaje se.pl.,

“Policja nadal szuka zabójcy Łukasza Masiaka (31 l.), właściciela lokalnego portalu w Mławie (woj. mazowieckie). Dziennikarz zginął, bo wyrok na niego wydał gang miłośników sztuk walki, którego działania dziennikarz opisywał na swoim portalu! Został zabity ciosem nogą w głowę w toalecie w kręgielni, w której w nocy z soboty na niedzielę bawił się z przyjaciółmi.

Właściciel Kręgielni Planeta, w której został zamordowany dziennikarz Łukasz Masiak, nie ma wątpliwości, że to była zaplanowana egzekucja. – Zabójca wszedł do lokalu i poszedł prosto do toalety, w której był właśnie Łukasz. Po około dwóch minutach wyszedł z lokalu – relacjonuje Karol Roniewicz. Po chwili w ubikacji goście lokalu znaleźli zakrwawionego i nieprzytomnego dziennikarza. Łukasz Masiak zmarł mimo kilkudziewsięciominutowej reanimacji. Został zabity potężnym kopniakiem w głowę.”

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/wyrok-na-mlawskiego-dziennikarza-lukasza-masiaka_624645.html

Istnieje ogromna, zadsadniacza różnica pomiędzy zabójstwem a morderstwem, a różnica polega na tym, że aby nastąpiło morderstwo, musi być zamiarzabicia, podczas gdy zabójstwo może nastąpić przez przypadek, nawet podczas bójki. Istnieje też zasadnicza różnica w wielkości wyroku w sprawie zabójstwa i morderstwa.

W tym przypadku, istnieje motyw i istniał zamiar, bo mistrz walk doskonale orientuje się w tym, że jego cios może być śmiertelny, nie może być tu więc mowy o przypadkowym zabójstwie w czasie bójki. Było to wykonanie wyroku, a więc morderstwo, a nie zabójstwo.

Znowu komkwistadorska policja, prokuratura i prasa służy kacykom i chroni okupacyjną administrację, nawet nie biorąc pod uwagę możliwości morderstwa.

“Zwyczajowo zabojstwem nazywa sie sytuacje okreslona w art. 148 par. 1, czyli:
Art. 148. § 1. Kto zabija człowieka,

podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

Natomiast morderstwem:

§ 2. Kto zabija człowieka:

1) ze szczególnym okrucieństwem,

2) w związku z wzięciem zakładnika, zgwałceniem albo rozbojem,

3) w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie,

4) z użyciem broni palnej lub materiałów wybuchowych,

podlega karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.”

http://forumprawne.org/prawo-karne/18811-morderstwo-zabojstwo.html

A więc, zabójca, o ile zostanie skazany, dostanie najmniej 8 lat więzienia, a morderca co najmniej 25. 17 lat różnicy, które mogłoby odstraszyć niejednego mordercę.

Pozostaje drugie pytanie, czy prokuratura i policja będzie prowadziła śledztwo w sprawie uchwycenia i ukarania sprawcy, czy zajmie się także tymi, dla których sprawca wykonał wyrok na Łikaszu ?Oczywiście, w państwie praworządnym, organy państwowe ścigałyby i zlikwidowały całą szajkę, natomist istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że to samo ię stanie w polskim państwie konkwistatadoerskim, jakim w dniu dzisiejszym jest Polska. Nie wiadomo przecież, ile uprzywilejowanych głów t z jak wysokich szczebli mogłoby się potoczyć w przypadku solidnie przeprowadzonego dochodzenia, oskarżenia i odądzenia. Pażstwo konkistadorskie musi przecież zdać egzamin i kontynuować w szyku zwartym.

Centrum Monitoringu Wolności Prasy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich zwróciło się w liście otwartym do minister spraw wewnętrznych Teresy Piotrowskiej:

“Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP zwraca się z kategorycznym żądaniem przeprowadzenia skutecznego śledztwa zarówno w sprawie zabójstwa dziennikarza Łukasza Masiaka z mławskiego portalu naszamlawa.pl, jak i sprawiających wrażenie ewidentnych, zaniechań organów będących zobowiązanymi, by zapewnić mu bezpieczeństwo.

Wedle przekazanych przez media informacji, redaktor Masiak wielokrotnie alarmował w sprawie zagrożenia dla swojego życia i zdrowia, co więcej, już raz padł ofiarą ataku. Morderstwo dziennikarza i niezdolność organów państwa do tego, by zapewnić mu elementarne bezpieczeństwo na tak podstawowym poziomie, jak ochrona jego zdrowia i życia, kładzie się cieniem na funkcjonowanie całego państwa, a odpowiedzialność za ten fakt ponosi także Pani, jako Minister Spraw Wewnętrznych.

Z poważaniem Wiktor Świetlik dyrektor CMWP SDP

http://wpolityce.pl/media/256006-list-otwarty-cmwp-sdp-do-p-teresy-piotrowskiej-minister-spraw-wewnetrznych

Istnieje jednak jeszcze jeden czynnik, który może wpłynąć na zlikwidowanie mafii rządzących Mławą, w których interesie było zamordowanie pana Łukasza. Tym czynnikiem jest społeczeństwo, mianowicie każdy z nas, nasza reakcja jako społeczeństwa.

Blogerka markowa napisaała:

“Miał 31 lat, zostawił żonę i dwoje dzieci.

Wcześniej był pobity i grożono mu. Pogróżki meldował na policji.

I co? I – nic.

Pisał o mławskich ciemnych sprawkach. Śmierdzących kurnikach, projektowanej spalarni w środku Mławy; prawdopodobnie naraził się też romskim “przedsiębiorcom” …

(…)

Czy współ-ziomkowie zdobędą sie na manifestacyjny pogrzeb?

Czy żałobnicy nie powinni krzyczeć i rozdzierać szaty, wznosić larum do samego nieba?

Czyż to nie jest morderstwo ze szczególnym okrucieństwem, a nie żadne tam “pobicie ze skutkiem śmiertelnym”?

Panie Boże świeć nad jego duszą, miej w opiece żonę tak wcześnie owdowiałą i osierocone dzieci.

[] [] [*]”

http://niepoprawni.pl/blog/markowa/lukasz-masiak-dziennikarz-zamordowany-w-mlawie

Pamiętajmy o tym, że skoro Łukasz został zamordowany, za swoją uczciwą działalność dziennikarską w trosce o dobro swoje i swoich współobywateli, życie żadnego Polaka nie jest bezpieczne w polskim państwie konkwistadorskim.

http://naszamlawa.pl/kolejna-kontrola-i-znowu-podejrzane-substancje-8211-538-saszetek,news,8666,aktualnosci.html

http://naszamlawa.pl/beda-glosowac-nad-odwolaniem-wladz-i-upadloscia-8222zacisza8221,news,8679,aktualnosci.html

http://naszamlawa.pl/prokurator-przesluchal-staroste-i-dyrektora-wydzialu-infrastruktury,news,8660,aktualnosci.html

====================

===========================

Cześć Jego Pamięci!

 Do konca wierni

ScreenHunter_2395 Jun. 12 22.06

==================

http://lotna.neon24.pl/post/123501,polska-konkwistadorska-mafia-morduje-dziennikarza

POMŚCIMY !!!

KARMA ISTNIEJE

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on June 16, 2015 by in Morderstwa mafijne i polityczne and tagged .

Archives

Blog Stats

  • 1,882,752 hits
June 2015
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: