Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Pomylenie terminu w antypolskiej polityce


Polskie Niezależne Media

Artur Łoboda

20 kwiecień 2015

Ludzie kultury na ogół nie potrafią się znaleźć w świecie polityków i bankierów.
Kultura osobista wymaga samokrytyki i uczciwej oceny własnych błędów.
To wykorzystują haniebne osobniki, które naszą samokrytykę zwielokrotniają i w ten sposób zmieniają historię.
Kiedy – w latach dziewięćdziesiątych rozpoczynałem dyskusje na tematy polsko-żydowskiej historii, przypominałem haniebny fakt istnienia szmalcowników i wszelkiej maści zbirów – korzystających na nazistowskim prawodawstwie.
Uważałem, że musimy być świadomi istnienia tej grupy osób tym bardziej, że znaczna część z nich – wykorzystana została przez UB – do sądowych mordów na polskich patriotach.
Chociaż w tamtych czasach dysponowałem – niezmienioną do dziś świadomością historyczno-polityczną, to wiele tajnych szczegółów poznałem dopiero w późniejszym procesie edukacji.
W latach dziewięćdziesiątych zauważyłem przejawy obarczania Polaków – przez Żydów winą – za ich tragiczną sytuację w okresie wojny. Uznałem to jednak – za skutek traumy wojennej i dlatego traktowałem pobłażliwie.
Zjawiska te nasiliły się jednak w okresie poprzedzającym zburzenie WTC – by z całą siłą wybuchnąć w czasie – gdy żydowscy szantażyści z „holokaust industry” – nasilili swoje żądania finansowe – wobec Państwa Polskiego.
Dzisiaj wiemy, że na początku lat sześćdziesiątych Kanclerz RFN Konrad Adenauer i premier Izraela David Ben-Gurion zawarli tajny układ, zgodnie z którym Niemcy sfinansowały izraelski program atomowy „W ramach akcji „przyjacielski interes” RFN pożyczyła w sumie 5 mld euro, z czego 4 mld darowała. I tyle prawdopodobnie wyniósł całkowity koszt izraelskiej bomby jądrowej. A to znaczy, że Niemcy w pełni sfinansowali izraelski program atomowy.

ScreenHunter_1678 Apr. 23 22.51

Szymon Peres, współpracownik Ben-Guriona a potem premier i prezydent Izraela stwierdził: „Niemcy w pewnym sensie dokonały zadośćuczynienia Izraelowi, chroniąc go przed niebezpieczeństwami przyszłości”.
Ale za tak drogie prezenty trzeba jakoś się zrekompensować. Dlatego w następnym okresie rozpoczęła się tajna akcja ściągnięcia z Niemców odpowiedzialności za holokaust i zaakcentowania „współsprawstwa” innych narodów.
Na polskim gruncie akcję tą prowadzą moralne śmieci pokroju Grossa, Grabowskiego, Cali i wielu im podobnych.
Wypisują cały ciąg kłamstw, które nazywają „dowodami historycznymi” i na ich podstawie tworzą antypolską propagandę promowaną przez ośrodki władzy – w obrębie polskojęzycznych rządów.
Mają również pełne wsparcie tak zwanych mediów głównego nurtu.
W latach dziewięćdziesiątych przewidywałem obecną sytuację polityczną na świecie i w konsekwencji trzecią wojnę światową.
Wiedziałem, że jedyną szansą walki o pokój – jest zdezaktywowanie najstarszej organizacji nazistowskiej na świecie – czyli wojujących syjonistów.
Szansą mógłby być dialog młodzieży polskiej i izraelskiej.
Nie wiedząc wtedy, że główne ośrodki władzy w ramach rządu AWS – sprawowała neo-stalinowska żydohołota – zwróciłem się do najważniejszych instytucji państwowych o wsparcie dla tego projektu.
Odpowiedzią było milczenie, a pierwszym – wyraźnym sygnałem prowadzonej przez AWS polityki historycznej – było pełne wsparcie dla antypolskiej prowokacji Jana Tomasza Grossa.
I podkreślić należy, że działo się to przy wsparciu Lecha Kaczyńskiego który – jako Prokurator Generalny w Rządzie Buzka – dopuścił się bezprawnej ingerencji w śledztwo – nakazując przerwanie ekshumacji w Jedwabnem.
A wystarczyłoby, aby archeolodzy dowiedli pięciokrotnie mniejszej ilości ofiar – niż podane przez Grossa, by podważyć wiarygodność całej publikacji.
Do proponowanego przeze mnie dialogu młodzieży polskiej i izraelskiej – nie chciały dopuścić neostalinowskie ośrodki władzy w Trzeciej RP. Ale kilkanaście lat później – Bogdan Zdrojewski sfinansował izraelsko – polską akcję poszukiwania rzekomych „polskich faszystów”, którymi byli wedle Zdrojewskiego „moherowe berety”.
Kolejną prowokacją Zdrojewskiego – było sfinansowanie przyjazdu niemieckich bojówek, które zamierzały bić każdego Polaka – celebrującego Święto odzyskania niepodległości.
W świat przyszła wyraźna informacja medialna, że „Niemcy walczą z odrodzeniem polskiego faszyzmu”.
Zamiast wyliczania ogromnej listy antypolskich prowokacji finansowanych z naszych podatków – pozwolę sobie zauważyć, że w tym samym czasie – całkowicie blokowana jest polska kultura i narodowa historia.
Nasze projekty historyczne – ukazujące obiektywnie polską historię – są odrzucane przez neostalinowskie rządy Trzeciej RP, które zogniskowały się w obrębie Platformy Obywatelskiej.
Mówienie o historii polskiej tolerancji – jest niedopuszczalne dla MOTŁOCHU, który decyduje o polityce kulturalnej pod rządami Donalda Tuska i Ewy Kopacz.
Kilka lat temu zgłosiłem projekt analizujący źródła antypolonizmu. Jego celem było udokumentowanie politycznych i ekonomicznych przyczyn ataku na Naród Polski.
Począwszy od oszczerstw krzyżackich – przez pomówienia francuskich encyklopedystów i cała politykę carskiej Rosji – po bolszewickie i nazistowskie obelgi pod adresem Polaków.
Dzisiaj do tej listy dodałbym antypolską propagandę Platformy Obywatelskiej – w której działają żydowscy złodzieje – gotowi się podzielić z tak zwanymi „organizacjami żydowskimi” w podziale pieniędzy, które zamierzają ukraść Polakom. A mowa tu jest o 60 miliardach złotych.
Pierwsze struktury mafijne w Stanach Zjednoczonych stworzyli nie Sycylijczycy, ale Żydzi. Kosher mafia istnieje w USA od blisko 150 lat.
Gdy ograniczone zostają źródła nielegalnych dochodów – to przejmują oficjalne sektory gospodarki. Ale żydowscy złodzieje upodobali sobie system wymuszeń.
Takim wymuszeniem było przejęcie pieniędzy ze szwajcarskich kont – ofiar nazizmu. Po latach wyszło na jaw, że pieniądze te należały głównie do chrześcijan.
Ale grupa żydowskich złodziei przejęła je i nie nie oddała żadnej ofierze nazizmu.
Opisywał to Izrael Adam Szamir, a Norman Finkelstein nadał temu określenie „przedsiębiorstwo holokaust”.
Dlaczego polskojęzyczni politycy: Kwaśniewski, Kaczyński, Tusk, Komorowski – w ogóle rozmawiają z żydowskimi szantażystami?!!!
Zamordowani przez Niemców – Żydzi, byli obywatelami polskimi. I nawet w okresie okupacji – Emigracyjny Rząd na Uchodźstwie i Podziemne Państwo Polskie – występowali w obronie mordowanych Żydów. Przeznaczając na to dostępne środki finansowe i walcząc zbrojnie.
Heroiczny gest oporu w Getcie Warszawskim dokonali Polacy i Żydzi – z szeregów Armii Krajowej. To polska flaga wisiała nad walczącym gettem!
A po śmierci bohaterów – żydowscy komuniści, którzy wymigiwali się od walki – sobie przyznali wszystkie zaszczyty.

ScreenHunter_1686 Apr. 23 23.32

========================

===============================

Jakie prawo mają dzisiaj żydowscy oszuści – by upominać się o cudzą własność? !!!

Czy ich przodkowie ratowali – mordowanych przez Niemców – Żydów?
Czy nieśli jakąkolwiek pomoc?
W wyniku haniebnej – antypolskiej polityki pogrobowców stalinizmu – w Trzeciej RP, znaczna część Polaków zaczęła odczuwać niechęć do Żydów.
Daleko im do postawy Niemców z okresu hitleryzmu, ale z przykrością zauważam, że pojawia się wiele antyżydowskich wypowiedzi.
Ludzie ci nie są świadomi, że dali się zmanipulować największym zbrodniarzom w dziejach historii, którzy ukrywają się pod pojęciem „tajna władza nad światem”. To lobby finansowo – przemysłowe, które od stuleci prowadzi globalną politykę. To oni finansowali Hitlera! To oni odpowiadają za miliony ofiar konfliktów na całym świecie.
Dziś – zamiast oficjalnej wojny – prowadzą lokalne konflikty – nazwane ostatnio „hybrydowymi”.
W obrębie różnych konfliktów jest dziś uwikłanych więcej ludzi – niż w czasie drugiej wojny światowej.
Przy zagraniach NWO – złodziejaszki z „holokaust industry” są amatorami.
Klub Bilderberga rzadko angażuje się w działania szantażystów z „holokaust industry” i temu należy przypisać fakt, że prawie wszystkie siły polityczne w Polsce – potępiły wczoraj wypowiedź dyrektora FBI w Muzeum Holokaustu.
Zbliżają się wybory, więc tajna władza nad światem – nie będzie szkodzić swoim namiestnikom.
Ale gdy tylko sytuacja się wyjaśni, to krzykną: „Komorowski do nogi”, „Komorowski daj głos” i polskojęzyczny Prezydent będzie opowiadał o jakimś „polskim faszyzmie”. A raczej jego pachołek – rzekomy historyk – Nałęcz.
Wypowiedź dyrektora FBI James’a Comey’a w Muzeum Holokaustu – nie jest przypadkiem.
To część – od dziesięcioleci prowadzonego planu historycznego rewizjonizmu i ściągnięcia odpowiedzialności z Niemców – w zamian za atomowe uzbrojenie Syjonistów.
Ta retoryka jest stała. Istnieją w niej – bliżej nieokreśleni „naziści” i wszystkie podbite przez Niemców narody – jako rzekomi „współsprawcy”.
W słowach Comey’a jest mowa o „wspólnikach nazistów z Niemiec”.
Przypomnę więc, że w 1939 roku było ich w Niemczech ponad 90 procent. A także wielu sympatyków nazizmu we Francji, Anglii, Austrii i Palestynie (!).
Pod okupacją hitlerowską – Polskie Państwo Podziemne stworzyło listę zdrajców i przestępców – korzystających na wojennym bezprawiu.
Znalazło się na niej 15 tysięcy różnych osób – w tym folksdojcze, Ukraińcy, Litwini, Żydzi i etniczni Polacy.
Nie istnieją idealne społeczeństwa. Kryminalne skłonności przejawia średnio 0,8 procent populacji.
Tymczasem – stworzona przez AK lista – obejmowała pięć setnych z jednego procenta – wielonarodowej Polski. – 0,05 % (!)
Pięć setnych z jednego procenta – porównuje się do niemieckich 90 procent.
Niedawno Adam Sandauer przypomniał mi rzecz, która jest oczywista, ale w toku medialnych potyczek zapominamy o fundamentalnych sprawach.

Dla uratowania życia jednego Żyda – musiano zaangażować kilkudziesięciu Polaków, a tym samym ryzykować ich życie.

To skala wysiłku duchowego – poniesionego przez Naród Polski.
James Comey powiedział o „chorych i złych ludziach”, ale powinien w pierwszym rzędzie spojrzeć do lustra!
Za tragedię milionów Irakijczyków, Libijczyków, Syryjczyków, oraz wielu narodów Afryki odpowiadają Amerykanie, którzy „kochają swoje rodziny, noszą zupę choremu sąsiadowi, chodzą do kościoła i wspierają cele charytatywne”.
Współczesne wojny na świecie prowadzone są w interesie globalnego lobby finansowego, które w USA ma swoją siedzibę.

Artysta i teoretyk kultury
Artur Łoboda
Fundacja Promocji Kultury
http://www.fundacja.zaprasza.eu

==============================

===================

Źródło: http://zaprasza.net/a.php?article_id=33098 , 21 kwiecień 2015

http://www.polishclub.org/2015/04/21/artur-loboda-pomylenie-terminu-w-antypolskiej-polityce/

===================================

======================

Bezczelne pogróżki niejakiego Israela Singera, przewodniczącego Światowego Kongresu Żydów, iż „diaspora” będzie „upokarzać Polskę na forum międzynarodowym”, jeśli nie zaspokojone zostaną absurdalne żądania finansowe biznesmenów Holocaustu, zwane dla niepoznaki „odszkodowaniami” i „zwrotem mienia”.

ScreenHunter_1681 Apr. 23 22.58

Israel Singer – żydowski szantażysta i oszust.

=================================

==================

Orzel nad mapa Polski

==================================

====================

ScreenHunter_1687 Apr. 23 23.54

2 comments on “Pomylenie terminu w antypolskiej polityce

  1. Pingback: Pomylenie terminu w antypolskiej polityce – kłamstwa żydowskie i roszczenia | forumemjot dla Polski

  2. Jest ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA,którą opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.
    Narzędziem tej strategii okazał się być KULT HOLOCAUSTU mający na celu ograniczanie ocen krytycznych żydowskiego etnocentryzmu.Stąd nadużywanie pojęcia antysemityzmu dla usuwania tego typu komentarzy.W tym względzie klasyka to Forum POLITYKI.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on April 23, 2015 by in Uncategorized and tagged .

Archives

Blog Stats

  • 1,380,479 hits
April 2015
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wolna Polska – Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: