Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Lalkarze tego świata stoją zawsze w cieniu


Daniel Estulin

14 kwietnia 2015

(Linki do wersji filmowej prezentowanego tekstu wywiadu są na końcu)

==============================

================

Zwykła ewolucja trwa miliony lat. A my raptem przez 100 lat przeskoczyliśmy od sochy do Kosmosu i broni klimatycznej. Kto rzeczywiście stoi na czele procesów określających trajektorię rozwoju naszej cywilizacji, i czy ta trajektoria odpowiada większości ludności świata?

– Witam w programie „Punkt widzenia”. Jako prowadząca redaktor Nowikowa. Gość dziś będzie niezwykły, ponieważ jest to pisarz, konspirolog, przy czym jeden z najbardziej znanych. Porozmawiamy dziś o tym czym pan się zajmuje. Czy to jest takie straszne? Co to jest konspirologia?

– Nie, nie jestem konspirologiem! Jestem dziennikarzem. Wierzę, że konspirologia nie istnieje …

– Oczywiście, a pańska książka „Kto rządzi świaem? Prawda o klubie Bilderberg.” – to co – fantastyka?

– Nie, to nie jest fantastyka, to dziennikarstwo. Miałem sześć lat, gdy z tatą oglądaliśmy wiadomości w telewizji. Podszedłem do telewizora i szukałem spikera za telewizorem ale go tam nie było. Powiedziałem: „Tato, to wszystko kłamstwo! To wszystko nie tak! Tego nie ma! ” Mam teraz 48 lat ale koncepcja się nie zamieniła: wszystko co nam opowiadają, to bujda. I kiedy zaczynasz rozumieć, że są lalkarze, zaczynają pojawiać się pytania: jeśli amerykańscy prezydenci Obama, Bush, Clinton, królowie i inne głowy państw i rządów w ogóle niczego nie reprezentują? To kto rządzi światem? Kim są lalkarze i jak to działa? To są normalne ludzkie pytania. 20 lat temu zacząłem zadawać sobie te pytania i zainteresowałem się tym tematem.

– Zrozumiałam, że w wieku 28 lat pojął pan, że wymienieni ludzie z Francji, Anglii, Hiszpanii niczego nie reprezentują.

– W 1992 roku jadłem obiad z pracownikiem kontrwywiadu KGB, FSB w Toronto. Przyjechał do nas z wizytą. Mój dziadek był pułkownikiem KGB. I powiedział mi po angielsku: matter of fact. I zaczął opowiadać, że w 1995 roku, czyli za 3 lata, zacznie się kampania w Quebec, żeby kraj rozpadł się na dwie części – angielską i francuską. Opowiedział mi jak to ma być zrobione i dla czego ponieważ rząd USA po prostu nie ma środków. Oni muszą przyłączyć Kanadę do USA, ponieważ Kanada jest bardzo dużym krajem z małą populacją i ze wszelkiego rodzaju zasobami. Nastały lata 1993, 94, 95 i rzeczywiście, nagle zacząłem widzieć jak rozpoczęły się te wydarzenia. Zaczęli pojawiać się w telewizorach członkowie jakichś mało znanych partii, ekstremiści z Quebecu, ekstremiści prawi, lewi, środkowi … Spojrzałem na to wszystko jak na teatr i zadałem sobie dwa pytania. Ten oto człowiek 3 lata temu w Toronto jedząc swój kotlet opowiedział mi to wszystko. Nastał rok 95 i to wszystko się działo.

– To było KGB, FSB?

– Nie ma to odniesienia do jednego i drugiego, on po prostu tych ludzi znał. Zdałem sobie sprawę, że informacje w mediach o tym co się dzieje na świecie, w ogóle nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
Po prostu zacząłem zadawać pytania a jeżeli najważniejsze procesy nie zależą od prezydenta, to kto go tam postawił? A co się stanie, jeśli go usuną i umieszczą innego? Od razu zorientowałem się, że absolutnie nic nie dzieje się samo.

– Jak nic nie zależy? Gdy mieliśmy prezydenta Gorbaczowa – była jedna historia, gdy nastał Jelcyn była inna historia…

– W przypadku Gorbaczowa, Jelcyna była całkiem inna historia …

– Tym nie mniej Jelcyn i Putin to całkiem dwie różne historie, tylko rozciągnięte w czasie.

– To prawda. Dlatego Zachód jest przeciw Putinowi, ponieważ Putin jest złym „demokratą” w ich rozumieniu, to znaczy, że nie jest pro Zachodni, nie słucha ich, jest nasz Ruski.

– Mieszkał pan w wielu krajach, praktycznie światowy człowiek? Jest pan patriotą?

– Zawsze byłem radzieckim patriotą. Nie jestem komunistą, ale jestem Radzieckim obywatelem. Urodziłem się w Litewskiej Socjalistycznej Republice Radzieckiej. Kocham mój kraj. Moim krajem nie jest Kanada, ani Hiszpania, obojętnie gdzie żyję, czy jestem w samolocie czy gdzie indziej moim krajem jest Rosja. Bardzo-bardzo kocham Rosję. I gotowy jestem oddać nawet życie za mój kraj, za jego przyszłość. Dlatego piszę książki, które ujawniają prawdziwy stan rzeczy. Te informacje zaskakują wielu ludzi i moją mamę, która bardzo boi się o moje życie. Jednak doskonale rozumiem, że przyszłość moich dzieci, przyszłość naszego kraju, przyszłość w ogóle ludzkości zależy od naszej pracy. Musimy szukać, zbierać, badać i publikować informacje oraz informacje analityczne, aby pomóc ludziom zrozumieć, co się w rzeczywistości dzieje w świecie. Nie jestem konspirologiem, chociaż jestem bardzo znanym człowiekiem na świecie. Nie po to pisałem te wszystkie książki…

– Kto rządzi światem? To jest wroga czy dobra organizacja?

– To zależy dla kogo. Dla Rockefellera jest ona bardzo dobra. Dla nas — wroga. Dlatego powinniśmy patrzeć jaka ona jest dla naszego kraju. Oczywiście, dla Rosjan to wrogowie naszego kraju. I oczywiście, wszystko co teraz widzimy na świecie, robi się przeciwko interesom Rosji. Bilderberg jest znany od 1954 roku z Holandii. Dlatego, że zebrali się w hotelu Bilderberg. To hotel królowej Holandii. Dlatego klub nosi nazwę Bilderberg. Podobnych organizacji jest wiele na świecie. Jest na przykład Komisja Trójstronna, amerykańska organizacja podobna do Klubu Bilderberg. Jest wiele takich organizacji w świecie. Oni między sobą zawsze współpracują, razem pracują. Do Bilderberg wchodzą ludzie ze starych krajów NATO – Zachodniej Europy, wraz z USA i Kanadą. Po roku 1989 wybrano członków z krajów Europy Wschodniej (Polska, Czechy), którzy również się przyłączyli do tego klubu. Klub ten wybiera ludzi.

– Kto się przyłączył, przyłączyli się prezydenci tych krajów, premierzy… ?

– Przyłączyli się do tej organizacji grupy finansowe reprezentujące interesy tych krajów. Ogólnie rzecz biorąc interesy się nigdy nie zmieniły – czy to wczoraj czy 5-6 tysięcy lat temu. Kto rządził światem 6000 lat temu? Faraonowie. Kapłani, którzy 6000 lat temu żyli w Egipcie i sprawowali rządy nad wiedzą świata, mieszkają obecnie w Szwajcarii. To się nigdy nie zamieniło i nie zamienia. Ziemia jest bardzo małą planetą. Żyje na niej 7 miliardów ludzi. Ludzi jest wielu a wody i jedzenia mało, dla wszystkich nie wystarczy. W niedalekiej przyszłości, za 10-15 lat, według prognoz będzie 10 mld., potem – 14, 18, 25 itd. Oznacza to, że po prostu dojdziemy do takiego punktu, w którym wszystkie zasoby wystarczą jedynie dla bardzo małej ilości ludzi. W Indiach ludzie już teraz mają problemy z wodą. Rockefeller – to rzeczywiście bardzo ważna postać, jest bardzo wpływowy na świecie. Chociaż niezbyt ważna persona w historii świata, bo naprawdę ważni ludzie nie są znani wszystkim. Znamy Rockefellera, Rothschilda, oni są znani, mają dużo pieniędzy. Ale znowu, silni ludzie w historii ludzkości nie są znani, często nawet nie wiemy kim oni są. Jeśli popatrzymy dziś na tych lalkarzy ze wspomnianych wcześnie organizacji można założyć, że w przyszłości aby mogli zbudować swój Rząd Światowy…. Bardzo ostrożnie odnoszę się do teorii spiskowych, zakulisowego rządu światowego, ponieważ nie jestem żadnym konspirologiem a dziennikarzem i pisarzem. Spędziłem 3,5 roku w bibliotece we Florencji. Nie mogłem zrozumieć skąd się wzięło u ludzi będących w tej organizacji od 1954 roku, tyle bogactwa i władzy? Oczywiście, historia fortuny rodziny Rockefellerów liczy 150 lat. W historii ludzkości jest to bardzo mało. Rothschildów – 250 lat.  A historia tych ludzi w rzeczywistości liczy…

– 6 tysięcy lat.

– .. nie ma co tak daleko sięgać, ale tysiąc lat w 100% . Mogę to udowodnić. Te rodziny, które od tysiąca lat kontrolują Wenecję. Są wzmianki o nich w latach 1205, 1340 …

– I teraz ich potomkowie kontrolują?

– Tak.

– To mafia?

– Pewnego rodzaju mafia, ostrożnie się do tego odnoszę. W ogólnie przyjętym rozumieniu takiej jak Włoska i Rosyjska, nie jest mafią.

– Szanowani ludzie?

– Są to ludzie, którzy mają wiele możliwości aby w ogóle zmienić oblicze świata. Tym się zajmują.

– A po co te oblicze zmieniać jeśli jest zmieniane przez tysiąc lat? Wiemy przecież, że świat jest niedoskonały.

– Przykładem pracy tych lalkarzy jest Detroit, które obecnie znajduje się w opłakanym stanie. W ogóle nie jest podobne do miasta, lecz do czegoś jak w filmie z Bradem Pittem o zombies (World War Z). Ludzie nie zastanawiają się dlaczego tak jest.

– Oni są Detroit?

– Nie, dlatego, że nie potrzebują rozwoju narodu w przyszłości. Znaczy to, że więcej pieniędzy i liczby ludzi ale mniej idei. Dlatego aby Rockefellerowie, Rothschildowie, bogaci lalkarze świata mogli żyć na Ziemi, większość ludności świata powinna zginąć.

– W Detroit oni nie poumierali fizycznie?

– Detroit jest tym co oni przedstawiają jako scenariusz przyszłości ludzkości. Oni chcieliby, żeby tak było nie tylko z Detroit ale również z Toronto, Londynem, New Yorkiem, Paryżem, Moskwą i wszystkimi wielkimi miastami świata, w ogóle żeby wszystkie kraje świata były podobne do Detroit. Tak wygląda dla nich przyszłość. Spojrzymy na Europę, np. Hiszpania już jest podobna do Detroit, mają tam 70% bezrobocie wśród młodych ludzi do 30 roku. Podobnie jest w Portugalii, Grecji, Włoszech, Niemczech … Mieszkałem w Hiszpanii tam jest 70%  populacji, 40% bez pracy.

– A w tym samym czasie Ukraina chce wejść do Europy, aby tam szukać pracy.

– To nie tyle, że Ukraina stara się. Pracy w Europie po prostu nie ma. Sprawa zmierza do zniszczenia narodów i krajów, do zniszczenia systemów. My to teraz widzimy. Ludzie po prostu nie rozumieją, dlaczego Rockefellerowie, Rothschildowie, wszyscy ci miliarderzy chcą zniszczyć gospodarkę. W końcu są kapitalistami zarabiającymi pieniądze na nas. Ale oni nie muszą zarabiać pieniędzy, ponieważ są już właścicielami świata. Jeżeli wyjedziemy na jakieś piękne wyspy, w dowolnej części świata: ach tak pięknie, jaki piękny pejzaż! Najprawdopodobniej, ktoś to już kupił.

– Ci ludzie też nie mogą wszystkiego zniszczyć, wszystkich zabić a sami żyć na pustkowiu. Nie ważne, że oni czymś władają jeśli ludzie nie zmienią się w zombie to mogą im wszystko odebrać.

– To jest bardzo subtelna gra. 6 tysięcy lat temu kapłani, którzy władali światem dozowali ludziom fragmentaryczną wiedzę. Dziś to nie działa, bo każdy ma komputer, internet i Google. Wszyscy, dowolny Papuas, siedzący na pustyni, może wystukać zapytanie i od razu otrzyma całą informację, w tym tajną.
Tajne informacje są również w Internecie. Prawie wszystkie te tajne organizacje zachowywały tajemnice między sobą przez ostatnie 6 tysięcy lat, teraz wlewane one są do sieci. A co będzie z nami jeśli wszystko to o czym mówimy się ziści? Z jednej strony potok informacji co oni robią. Oni po prostu niszczą światową gospodarkę, a z drugiej strony, wnoszą ogromna ilość swoich pieniędzy w technologie przyszłości, tak aby dystans pomiędzy nami tzn. 99% populacji, a nimi 0, 001 procent, czyli Rockefellerami i Rothschildami był większy niż dzisiaj. Dlatego w przyszłości pojawią się technologie, w porównaniu z którymi energia i broń jądrowa będą jak proca. W związku z tym jest im całkowicie obojętna liczba ludności. Np. Chińczycy to ekonomiczna potęga a Rosja nie jest nią, ale ma mocne technologie, dlatego Amerykanie chcą sytuacji jak w latach 90-tych, w miejsce Putina znaleźć 2-giego Jelcyna. Wtedy będziemy (dla nich) normalni, dobrzy, Putin będzie dla nich demokratą, tak jak było wcześniej. I dlatego to co teraz się dzieje zmierza dotego, że … nie ma prostych pytań. Ludzie nie rozumieją dlaczego tacy bogaci ludzie niszczą ekonomię swoich krajów? Dlaczego Rockefeller i Rothschild, Kissinger i Brzeziński inni robią to Stanom Zjednoczonym, przeciwko interesom kraju, którego są obywatelami? Oni nie są Amerykanami. Oni nigdy w życiu nie byli Amerykanami. Soros również nie jest Amerykaninem. Tak, on ma również paszport amerykański, ale to nie znaczy, że jest Amerykaninem. Ci ludzie to globaliści. Ich system pracy w języku angielskim nazywa się „super national”, tzn. nie są narodowi a ponadnarodowi.

– Kosmopolici ?

– Nie są kosmopolitami. Są zdrajcami nie tylko swojego własnego kraju, ale w ogóle zdrajcami świata, są przeciw nam wszystkim. Pracują aktywnie za pomocą lalkarzy, aby w dalszej przyszłości wszystko było ich, a nie nasze. Putin i Chiny sprzeciwiły się temu. Ale najważniejsze i nie jest to jakaś propaganda, ponieważ nie mieszkam w Rosji, jeżeli Rosja będzie zdolna wytrwać, utrzymać się w tej konfrontacji, wtedy tę wojnę my wszyscy normalni ludzie świata jesteśmy w stanie wygrać,  jeśli nie to nikt inny nie jest w stanie. Nie widzę nikogo innego, kto może stanąć przeciw interesom Zachodu.

– Pan mówi, że ludzie w Ameryce są przeciw niej,  jak również w Europie.

– Oni nie są przeciwko Ameryce, Kissinger, Rockefeller, Brzeziński, Soros, oni są w zupełnie innym systemie. To nie tak, to żadne komando, że np. jedni jak w futbolu są za Realem Madryt a drudzy za Manchesterem. Oni nie są za żadną z tych stron, są z innego globalnego systemu kontroli.

– Mówił pan o człowieku, który wiedział co miało miejsce w Kanadzie, Czy to co wydarzyło się na Ukrainie też można było przewidzieć? Wiele osób wiedziało, że to się stanie?

– Cóż, nie koniecznie wiedzieli.

– W tej wojnie nie jest jasne, kto jest wrogiem?

– Wszystko jest bardzo jasne.

– Zrozumiałam, że Rockefeller, Brzeziński, Kissinger, Soros….

– Nazywam ich po imieniu, nie dla tego, że są ważnymi ludźmi, bo to w ogóle miernoty nic nie przedstawiające sobą, włącznie z Rockefellerem. To są po prostu popularne nazwiska, z których oni się wywodzą.

– Mówił pan, że tych najważniejszych nikt nie zna ?

– Wydaje się to logiczne, wierzę że tak jest.

– Tym nie mniej przywódcy krajów nie postępują zgodnie ze swoją wolą, a pod wpływem tych sił. Kto na Ukrainie prowokuje tą wojnę? Wydaje mi się, że to sprawka Turczynowa z pomocą swoich lalkarzy. Według pańskiej teorii ktoś inny wszczął tą wojnę i ten ktoś jedynie może ją zakończyć?

– Trzeba zrozumieć, że ta wojna jest przeciwko Rosji. To nie jest wojna o oswobodzenie Ukrainy. Wszystko, co się dzieje na świecie, jest teraz przeciwko interesom Rosji. Po prostu dlatego, że to Rosja jest jedynym krajem, który stanął przeciwko ich interesom, nie ugiął się przed nimi. Wszystkimi sposobami czyli poprzez dolara, ropę naftową, wojnę, chcą wyciągnąć Rosję z różnych sfer interesów, tak jak to było w latach 90-tych. Prawie to osiągnęli i starają się to zrobić w 2015 roku, ale idzie im nie tak jak chcieli. Myślę, że to nie przejdzie. Jesteśmy dziś w bardzo niebezpiecznej sytuacji, jesteśmy na progu 4 wojny światowej (3 wojna św.- to zimna wojna). Jeśli się zacznie 4 wojna światowa, a będzie to wojna atomowa, to na ziemi nic nie zostanie. Niestety, nie tylko na Zachodzie, ale także w Rosji nie każdy rozumie, dlaczego to wszystko się tak dzieje. Nie mam telewizora w ogóle, ale czasem oglądam programy. Wszystkie programy robi się na skraju bardzo silnych emocji, a informacji w mediach nie można przyjmować emocjonalnie, lecz głową, logicznie, i zadawać właściwe pytania: Dlaczego to mówią? Kto płaci? Dziennikarze nie są wolnymi ludźmi, nie mogą mówić tego co myślą, mówią zgodnie z linią kompanii, politykę którą kreują właściciele. Dziennikarze nie są wolnymi ludźmi, którzy mogą mówić to co myślą, nigdy czegoś takiego nie było i nie będzie. Myślenie, że ktoś będzie pisał o tym wszystkim swobodnie jest po prostu nie poważne. Dlatego trzeba zadawać sobie pytania i szukać odpowiedzi na te pytania. Trzeba zastanowić się kto stoi za taką wiadomością, czy tak jest w rzeczywistości? Dlaczego ci zakulisowi lalkarze niszczą swoje kraje, rozumiejąc, że są to dla nich koszta? Jeśli odpowiemy sobie na te pytania, będzie nam wszystkim łatwiej zrozumieć, co się dzieje w naszym skomplikowanym świecie.

– Bardzo dziękuję za rozmowę. Kończąc mam tylko taką nadzieję, że jeśli gdzieś istnieją ci lalkarze, potomkowie tych sprzed 6 tysięcy lat i jeszcze nie zniszczyli nas przez tyle czasu, to mam nadzieję, że jeszcze wszyscy troszkę pożyjemy.

– Miejmy nadzieję.

Właśnie. Bardzo dziękuję. Gościliśmy dziś Daniela Estulina.

=======================

Opublikowano za: https://treborok.wordpress.com/2015/04/04/daniel-estulin-lalkarze-tego-swiata-sa-zawsze-w-cieniu/

=======================================

=====================

=============

Wersja filmowa powyższej treści tekstowej wywiadu z Danielem Estulinem

Daniel Estulin ”Lalkarze tego świata stoją zawsze w cieniu” PL HD (1-2)

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=l6Lrrp7Kji0

Daniel Estulin ”Lalkarze tego świata stoją zawsze w cieniu” PL HD (2-2)

https://www.youtube.com/watch?v=SfrNoe_Ypyo&feature=player_detailpage

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on April 20, 2015 by in Uncategorized and tagged , .

Archives

Blog Stats

  • 1,903,035 hits
April 2015
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: