Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Żydowska agresja


W TEJ CHWILI Żydzi dokonują dwu głównych okrucieństw – mówię tu o prawdziwych zbrodniach wojennych, mordowaniu prawdziwych ludzi, razem ze zwykłą dezinformacją agencji wywiadu i kłamstwami medialnymi, by zdobyć poparcie opinii publicznej w kwestii mordów i wskazywanie na nie tego wroga. Struktura żydowskiej władzy sprowadziła to teraz do nauki i jest w tym bardzo dobra – ale, kiedy już zobaczysz ten wzorzec, zostajesz wyleczony, i dojrzysz to za każdym razem. Mówię tu o żydowskim zamachu na Ukrainie i oporze wobec niego, mówiłem o tym wcześniej w tym roku – i spotkało mnie za to piekło – i o obecnej rzezi Palestyńczyków w Gazie, o której mówiłem w ubiegłym tygodniu. (zdjęcie poniżej: Izraelska bomba niszczy społeczność cywilną w Gazie)

a

W Gazie Żydzi prowadzą otwartą kampanię mordowania cywilów, niezależnie od wieku czy płci, wysadzają w powietrze szkoły, bombardują apartamentowce, i odcinają dostawy żywności i środków medycznych, używają najnowszej, potężnej high-tech broni, dostarczonej im przez waszyngtoński reżim. Ta broń ma nie tylko siłę ogromnego niszczenia, ale może precyzyjnie eliminować cele – co pokazuje, że nieustanne stosowanie jej przez żydowskie państwo, po to by zabijać dzieci, kobiety i niewinnych cywilów, których jedyną winą jest to że są palestyńskimi Gojami, jest umyślne.

Liczba zgonów dochodzi teraz do 2.000, prawie wszystkie z nich to palestyńscy cywile. Natomiast Hamas używa maleńkich rakiet zrobionych z kawałków metalowego złomu, mniejszych niż niektóre fajerwerki, głównie przeciwko izraelskiemu wojsku.

Amerykańskie media, w większości należące do, albo kontrolowane przez Żydów, gazańską rzeź przedstawiają naiwniakom w ten sposób, że „Izrael broni się” przed „terroryzmem Hamasu”. Mordowanie przez Izrael niewinnych bagatelizuje się jako „skutki uboczne”, albo w ogóle o nim się nie mówi. W publikacjach przeznaczonych dla żydowskich czytelników jest to zupełnie inna historia. W ubiegłym tygodniu The Times of Israel opublikował artykuł autorstwa Yochanana Gordona o Gazie zatytułowany „Kiedy ludobójstwo jest dozwolone” [When Genocide is Permissible]. Ujmuje to w formie pytania: „Jeśli liderzy polityczni i eksperci wojskowi zdecydują, że jedynym sposobem realizacji swojego celu podtrzymania spokoju jest ludobójstwo, to czy pozwala się na realizację tych odpowiedzialnych celów?” – ale jasne jest to, że dla Yochanana Gordona i znacznej większości rządzących Żydów, odpowiedź na to pytanie jest „Tak”. Sam tytuł tego artykułu – teraz już usuniętego – o tym wrzeszczy. Gordon i przywództwo żydowskie i wielu zwykłych Żydów dokładnie wiedzą co robią.

Nie popełniaj tego błędu – ludobójstwo jest na horyzoncie. Palestyńczycy stanowią przeszkodę dla żydowskich celów na Bliskim Wschodzie. I oni są absolutnie bezsilni, nieuzbrojeni i bezradni.

Spójrz na mapę – spójrz na ciągle kurczące się terytorium, na którym Palestyńczykom wolno mieszkać, by pokazać dowód na to o czym mówię.

a

Niektórzy piszą do mnie i pytają: „Co cię obchodzi to co Izrael robi w Gazie? Czy Gazańczykami nie rządzi Hamas, i czy nie są w większości muzułmanami i Arabami, i dlatego są częścią problemu, napadają na białe kraje i sponsorują terroryzm? Czy nie powinniśmy dać Izraelowi wolnej ręki i czekać aż wybije ich wszystkich? Co nas to obchodzi?”

Jest kilka powodów tego, że to powinno nas obchodzić:

1.Świat, łącznie z rozwijającymi się częściami Europy, a zwłaszcza nie-biały świat, jest bardzo świadom żydowskiej potęgi, żydowskich zamiarów, i tego iż Żydzi rządzą całym zachodnim światem przy pomocy swoich rozrabiaków z waszyngtońskiego reżimu. Pewnego dnia będzie dzień sądny za to, i ważne jest by w tym sądnym dniu stanąć po dobrej stronie. Kupieni przez Amerykę europejscy „sojusznicy”, są coraz bardziej niezdecydowani czy stosować się do żydowskich życzeń, a Rosja niewątpliwie to sabotażuje (choć mówi jakby tego nie robiła). To w bliskiej perspektywie prowadzi do przyszłej sytuacji Ameryka i Izrael kontra wszyscy inni. Biali Amerykanie muszą stanąć na czele grupy odchodzącej od tej toksycznej śmiertelnej pułapki, i mówienie prawdy o ludobójstwie Palestyńczyków przesuwa nas w dobrym kierunku.

  1. Znajomość prawdziwego charakteru mentalności żydowskiej i jej dramatyczny kontrast z mentalnością europejską – z naszą mentalnością – jest konieczna dla zrozumienia kwestii żydowskiej i realnych problemów, przed którymi stoimy jako naród. Fakt, że Żydzi narzucili własną hiper-nienawistną mentalność i żądzę krwi na białych ludzi, zwłaszcza Niemców i białych Amerykanów, nazywając nas fanatykami, rasistami, mordercami, i tak dalej w swojej propagandzie, jest bardzo wymowny. Dostrzeganie tego co Żydzi faktycznie robią, właśnie teraz, na naszych oczach, w Strefie Gazy – i widząc jak w ich mediach bezczelnie kłamią o tym co robią – ma potencjał obudzenia więcej ludzi w ciągu jednego miesiąca, niż wszystkie prace rewizjonistyczne o II wojnie światowej w ciągu dekady.

  2. W naszym interesie jest to, aby pewnego dnia mieć modus vivendi ze światem spoza Europy, co obejmuje wzajemny szacunek, dokładną separację, samostanowienie i współpracę w celu zapewnienia, żeby pasożytnicza rasa nigdy znowu nie zdobyła oparcia w żadnym kraju. Ten modus vivendi nie będzie się opierał na fałszywym paradygmacie „wielorasowej demokracji”, który obecnie napędza żydowską potęgę. Nie ma sensu alienacji tych, którzy będą częścią tworzenia tej nowej wizji rzeczywistości – i nie ma sensu wspierać żydowskiej struktury władzy, która dosłownie nas zabija.

  3. Jest w charakterze naszego narodu, by być miłym i uprzejmym dla innych – w tym nawet dla członków innych gatunków, nie mówiąc już o innych narodach które zostały skrzywdzone. Jest to szczególnie ważne, gdy krzywda jest wynikiem, przynajmniej częściowo, naszych własnych działań lub błędów – i naszego braku odrzucenia żydowskiego pasożytniczego organizmu, i naszego skrajnego podporządkowania się jej, są skandalicznymi błędami, które ciężko skrzywdziły miliony ludzi. Tak długo jak takie gesty nie zagrażają naszemu przetrwaniu czy rozwojowi, powinniśmy honorować nasz wewnętrzny charakter. W tym jest mądrość.

  4. Inwazja przestrzeni życiowej białych narodów, zarówno tutaj jak i w Europie, przez przytłaczająco nie-białych i kulturowo niekompatybilnych muzułmanów, musi zostać zatrzymana, a następnie odwrócona. Tę migrację w dużej mierze napędzają wojny dla Izraela, które Zachód toczy na Bliskim Wschodzie, skorumpowane rządy marionetkowe ustanowione tam przez waszyngtoński reżim, i rabunki dokonywane przez sam byt syjonistyczny. W naszej mocy jest to by zatrzymać te niszczycielskie wojny i skończyć wszystkie amerykańskie fundusze dla Izraela, bez których projekt syjonistyczny prawdopodobnie byłby stracony. Nieobecne bomby spadające na ich miasta, i nieobecna wieczna groźba zamachów CIA / Mossadu lub interwencji wojskowej, będzie o wiele łatwiej przesiedlić muzułmanów do ich krajów pochodzenia. Im wcześniej porzucimy Izrael, tym lepiej to będzie działać.

  5. Akceptacja realizmu muzułmańskiego zagrożenia dla cywilizacji europejskiej, to jest dość szalone, aby trzymać otwarte bramy dla ich imigracji, i jednoczesne wspieranie masowego zabijania muzułmanów, którzy zajmują się swoimi sprawami i żyją w swoich ojczyznach. Nasza polityka powinna być dokładną odwrotnością tego czym jest – żadnych wojen dla Izraela, żadnego wsparcia dla czynów ludobójczych Izraela, i zero tolerancji dla muzułmanów (lub wszystkich nie-białych), którzy atakują nasze narody. Żydzi sami zaprojektowali otwarcie naszych granic, i jednym z tego powodów było zrobienie z ich wrogów, muzułmanów na Bliskim Wschodzie, również naszymi wrogami. W ten sposób oni mogli łatwiej wpływać na Amerykanów i Europejczyków, by prowadzili wojnę z muzułmanami i destabilizowali i osłabiali blisko-wschodnich wrogów Izraela – i jednocześnie realizowali żydowski program – coraz mniejszej liczby białych ludzi na tym świecie.

Mówiąc krótko, sprzeciw wobec prowadzonej przez Izrael rzezi w Gazie odpowiada naszym najlepszym interesom – a wspieranie go tylko wzmacnia tych, którzy nas zabijają, i przysparza nam miliony nowych wrogów.

Jak blisko jesteśmy od totalnej izolacji – od paradygmatu „Ameryka i Izrael przeciwko każdemu na świecie”? Bardzo blisko. W ubiegłym tygodniu powiedziałem o niedawnym głosowaniu w ONZ w kwestii dochodzenia czy Izrael dokonuje ludobójstwa w Gazie – tylko Ameryka i Izrael zagłosowały na „nie”. W 2008, wyniki głosowania kolejnej takiej rezolucji były 165 do 6 – kiedy tylko kilka z zależnych od Ameryki mikronezyjskich wysp poparło oś Waszyngton / Tel Awiw. Ten wzorzec powtarzano setki razy, i to widzi się także w innych miejscach poza ONZ. Choć pod silną żydowską presją, Human Rights Watch i Amnesty International ujawniły i oprotestowały naruszenia żydowskiego państwa. The Non-Aligned Movement (NAM), grupa krajów dążących do niezależności od każdego bloku potęg, stanowczo potępiła kampanię ludobójczą Izraela przeciwko Palestyńczykom, i wezwała do bojkotu żydowskiego państwa. Grupa ta składa się ze 120 krajów-członków stanowiących około 55% populacji świata. Gdyby odebrać żydowską kontrolę w USA, Izrael byłby całkowicie odizolowany – a wtedy całkowicie nieszkodliwy. Głosząc prawdę o Gazie – i o prowadzonej przez Żydów kampanii ludobójczej przeciwko białym – przyspieszamy dzień unieszkodliwienia go, i uczynienia go prawdziwym. Jest to radosne zadanie.

Na przykład w 2008, wyniki głosowania za taką rezolucją były 179 do 2, cały świat (zawsze łącznie z Iranem) za, a jedynie Ameryka i Izrael przeciw.

W 2013 wyniki głosowania były 165 do 6 – więcej tutaj: http://empireslayer.blogspot.com/2013/10/the-solution-to-israel-palestine.html#sthash.Vof5ller.dpuf

Powodem wypędzania Żydów z dziesiątków krajów na przestrzeni dziejów nie była jakaś tajemnicza i zakaźna choroba psychiczna zwana „antysemityzm”, rodzaj „nienawiści” którą trzeba przegonić żeby poczciwi ludzie mogli żyć spokojnie. Nie. Żydów wypędzono z ponad 100 krajów, jak mówią źródła historyczne. Kiedy dwaj byli przyjaciele cię lekceważą, musi być jakiś powód w tobie. Żydzi uczynili się niechcianymi przez wieki dzięki swojemu zachowaniu – korumpując liderów i funkcjonariuszy, oszukańczym „pożyczkom” dla rządów i obywateli, które wyrywały bogactwo ludzi w ręce Żydów, poprzez ich wypaczanie systemu prawnego, ich nepotyzm i faworytyzm.

W ostatnim stuleciu struktura żydowskiej potęgi uległa przerzutowi i setki razy pomnożyła wszystkie te zbrodnie dzięki nowo nabytej kontroli mediów informacyjnych, edukacji i rozrywki. Zaczęli używać swojej bezprecedensowej nowej potęgi w najbardziej arogancki i nienawistny sposób jaki sobie można wyobrazić – by dosłownie wymazać każdego kto im się sprzeciwia. Po 1945 najwyraźniej postanowili, że białych ludzi trzeba eksterminować, niezależnie od miejsca zamieszkania, i gorliwie pracowali nad realizacją tego celu, aż do dzisiaj, kiedy już nie da się tego ukrywać. Jednocześnie realizowali syjonistyczne marzenie o żydowskim państwie, i rozpoczęli proces wypędzania i tępienia Palestyńczyków, których ziemie ukradli.

Z powodu tych skandalicznych żydowskich aktów nienawiści i ludobójstwa, i z uwagi na swobodny przepływ informacji dzięki wynalazkowi internetu i alternatywnym mediom poza żydowską kontrolą, teraz jest zwiększająca się globalna świadomość o żydowskiej potędze i jej toksycznych skutkach na wszystkie społeczeństwa. Dzięki wzrostowi tej świadomości, wkrótce nie będzie żadnych terenów łowieckich dla pasożytniczej struktury władzy do zainfekowania, kiedy świat – już nie tylko jeden naród – powie „Dość!”

W następnym programie w tej serii na temat żydowskiej agresji, omówią dokładnie to jak konflikt na Ukrainie jest naprawdę bitwą między strukturą władzy USA / Izrael i Rosją. Bądźcie wtedy ze mną.

Żydowska agresja część II

Komentarz: Redakcja Wolnej Polski sugeruje podchodzić z dystansem do pro-kremlowskiej wymowy amerykańskich materiałów (być może bariera językowa uniemożliwia Amerykanom dokładne zbadanie rosyjskich realiów) w ogóle, ponieważ dysponujemy materiałami prosto z Rosji, które dowodzą, że Putin i jego kremlowska ropo-gazowa mafia to niestety ale także okupacyjny żydowski reżim – link. Nie zawsze wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem. I nie od dziś Żydzi obstawiają obie strony konfliktu by summa summarum mieć z niego korzyści („z chaosu porządek” – ich porządek).

WŁAŚNIE TERAZ żydowska struktura władzy jest bardzo zaniepokojona Rosją. Żeby obudzić Rosję i w końcu zainstalować tam prożydowski rząd, żydowska / USA oś zorganizowała zamach stanu na Ukrainie.

a

Pod względem historycznym Rosjanie byli wśród najbardziej świadomych o Żydach narodów na świecie. Sto lat temu imperialny rząd rosyjski narzucił wiele ograniczeń na działalność żydowską by zapobiec eksploatacji swoich obywateli. Kiedy ten rząd obalili i Rosję przekształcili w Związek Sowiecki zdominowani przez Żydów bolszewicy w 1917, nastał okres jawnych żydowskich rządów, kiedy miliony najlepszych mężczyzn i kobiet w Rosji wymordowano, więziono i grabiono z majątków. W czasach komunizmu, „antysemityzm” był poważnym przestępstwem. (Zdjęcie powyżej: W obliczu kierowanego przez Żydów zamachu stanu na rosyjskiej granicy, Władimir Putin podjął kroki by aneksować Krym, i wspiera opór wobec nowego żydowskiego reżimu na Ukrainie.)

Kiedy nie-Żyd, Stalin, najwyraźniej jeszcze bardziej okrutny gracz polityki siły, niż jego żydowscy „towarzysze”, przejął kontrolę, nie ufał skoncentrowanym plemiennie Żydom i zaczął systematycznie zmniejszać ich władzę, zabijając sporo z nich w tym procesie. W obliczu inwazji niemieckiej w 1942, i zdając sobie sprawę z tego, że więcej niż kilku Rosjan i Ukraińców (Ukraina była wówczas częścią ZSRR) witało Niemców jako wyzwolicieli, Stalin porzucił wiele z poglądów partii komunistycznej i przyjął rosyjski nacjonalizm. W rezultacie, powojenny Związek Sowiecki stawał się coraz mniej kontrolowany przez Żydów, a coraz bardziej przez Rosjan. Pomimo składania gołosłownych deklaracji poparcia marksizmu, do lat 1960 rosyjscy przywódcy otwarcie sprzeciwiali się syjonizmowi, i Żydzi, już nie uprzywilejowani, tysiącami ustawiali się w kolejce by opuścić kraj. W późnym okresie sowieckim, ówczesny premier ZSRR, Leonid Breżniew, powiedział brytyjskiemu przedstawicielowi na spotkaniu przywódców: „Panie premierze, przed nami stoi jedna ważna kwestia: czy biała rasa przetrwa?”

Szybki przeskok do późnych lat 1980. Upadek komunizmu sprowadził z powrotem tłumy żydowskich oligarchów, kiedy z powodzeniem planowali przejmowanie fabryk, infrastruktury i zasobów naturalnych Rosji za marne grosze – znaczną część bogactwa wtedy ograbili i wysłali z kraju. Ta kradzież majątku narodu rosyjskiego wywołała upadek gospodarczy i cierpienia na wielka skalę – i duży procent rosyjskiego przywództwa i zwykli obywatele dokładnie wiedzieli kto za to odpowiadał.

Pojawia się Władimir Putin. W 2000, po usunięciu skorumpowanej amerykańsko-żydowskiej marionetki, Borysa Jelcyna, Putin zwołał spotkanie z niemal wszystkimi żydowskimi oligarchami, miliarderami, którzy wtedy dominowali w Rosji, tak jak inni żydowscy miliarderzy teraz dominują Zachód. Jak ujął to pisarz Justin Cowgill z National Vanguard:

“…Wladimir Putin zgromadził 18 najpotężniejszych biznesmenów w Rosji na bezprecedensową debatę. Był to początek kampanii Putina osłabiania i zmniejszania siły grupy osób, które zrobiły olbrzymie fortuny na reformach opracowanych dla utorowania drogi do przekształcenia sowieckiej gospodarki planowej w wolnorynkową. W sposób nie budzący wątpliwości, Putin powiedział najbogatszym Rosji, że żarty się skończyły, i skrytykował ich jako twórców skorumpowanego kraju.

„Bardzo mała liczba osób – teraz znanych jako oligarchowie- mogła zgromadzić w swoich rękach bardzo dużą część majątku narodu rosyjskiego poprzez zakulisowe i wewnętrzne układy. Niektórzy czytający ten tekst mogą mnie potępiać, bo pokazuję żydowską tożsamość większości tych oligarchów. Moim powodem tego nie jest to że jestem niesprawiedliwy wobec Żydów, albo żeby zwiększać wrogie uczucia wobec nich. Tym powodem jest prosty fakt, że czynnikiem tego jest ich żydowskość, i musi być brany pod uwagę przy rozpatrywaniu rosyjskiej polityki. W Rosji, każdy zdaje sobie sprawę z żydowskiej tożsamości tych ludzi, a same działania żydowskich oligarchów trochę zwiększyły tam uczucia antyżydowskie. Oligarchowie sami to uznają, tak jak wielu rosyjskich Żydów, którzy obwiniają oligarchów za nadanie Żydom złej sławy. Moim zdaniem, jest o wiele lepiej być szczerym, niż próbować udawać, że czynnik ten nie istnieje”.

Władimir Putin, niezależnie od osobistych poglądów, jest zmuszony koniecznością polityczną chwalić „bohaterskich żołnierzy radzieckich”, którzy „uratowali Ojczyznę przed Hitlerem”. Rosja ma tak wielu patriotów typu „mój kraj ma zawsze rację” jak Ameryka, gdzie bojownicy w „dobrej wojnie” (która nie była w ogóle dobra) muszą być chwaleni w politycznie poprawnych kategoriach przez wszystkich polityków, albo ci politycy staną przed politycznym samobójstwem. Dlatego Putin przedstawia się jako (i może nawet sam tak uważać) „antyfaszysta”, nawet jeśli prowadzi politykę zasadniczo nacjonalistyczną, tylko dlatego, że są to zasady, które są obiektywnie dobre dla Rosji, idąc nawet tak daleko, że potępia niski wskaźnik urodzeń białych i wdraża przepisy by je podnieść.

Choć Putin dobrze wyraża się o Żydach i lekceważąco o antysemityzmie, choć zachowuje pewnych ulubionych Żydów (bez żadnego śladu realnej władzy) w swoich kręgach (litości! – link/a303), i choć zakazał „ekstremizm” jako wszechstronny sposób cementowania swoich rządów (osławiony paragraf 282 za który „antysemickich” Rosjan umieszcza się w łagrach/a303), to jednak obalił żydowskich oligarchów (w rzeczywistości ich liczba w Rosji wzrosła do 110 z miliarderem putlerem na czele. Kontrolują oni 35% bogactwa narodowego Rosji/a303) i odebrał im władzę i dużo z ich nieuczciwie zdobytego bogactwa. A w ciągu ostatnich kilku lat, za każdym razem, gdy US / izraelscy podżegacze wojenni próbowali rozpocząć kolejną wojnę na Bliskim Wschodzie – najpierw w Iranie, a następnie w Syrii – Władimir Putin dał im mata. Tych rzeczy Żydzi nie mogą mu wybaczyć. Są bardzo zaniepokojeni odrodzoną, uzbrojoną w broń jądrową, i świadomą Żydów Rosją – i wszelkimi sojuszami jakie może budować na coraz bardziej świadomym Żydów świecie.

To dlatego żydowska struktura władzy jest najbardziej zainteresowana tym by osaczyć Rosję, obalić jej rząd, i zainstalować tam nową „demokrację”. To w dążeniu do tego celu, surogat Żydów, waszyngtoński reżim, przyjmuje wschodnio- europejskie państwa do NATO, budując tam bazy rakietowe, i teraz podsyca zamach stanu na Ukrainie.

Od końca ubiegłego roku, żydowska struktura władzy, przez jej marionetkę, Stany Zjednoczone, próbowała obalić legalnie wybrany rząd Ukrainy, który zajmował pozycję umiarkowanego i konstruktywnego dialogu z Rosją. Setki milionów amerykańskich podatników wydano na werbowanie grupy rzekomo „prawicowych” faszystowskich najemników, których uważnie obserwowali przez cały czas żydowscy amerykańscy agenci wywiadu, gdyż nie ufali im całkowicie. Te grupy politycznie i filozoficznie składały się z Ukraińców, którzy dołączyli do sił niemieckich w II wojnie światowej, by wyzwolić swój kraj spod komunizmu. Poglądy członków tych grup były różne – od pełnej świadomości, że Żydzi odpowiadali za historyczny głód i zniewolenie Ukraińców – do drobnych nacjonalistów, którzy za wszystko obwiniali „Rosjan”. Sfrustrowani polityczną impotencją i długo ogłupiani przez amerykańską retorykę antykomunistyczną, byli gotowi do wykorzystania. Tym najemnikom dostarczono broń i inny sprzęt wojskowy. To oni zapewniali większość „mięśni” w obaleniu w lutym prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza.

Jak zauważył pisarz David Sims: Jak tylko sukces odniosła wspierana przez Amerykę rewolucja, Żydzi zaczęli być mianowani na najwyższe stanowiska rządowe w całej Ukrainie. Nowy premier, Arsenij Petrowicz Jaceniuk, był Żydem. Gdy koalicja polityczna Jaceniuka się załamała, on ustąpił, ale jego następca, Wołodymyr Borysowicz Grojsman, jest także Żydem – co potwierdziła Żydowska Agencja Telegraficzna. Nawet wiele ukraińskich prowincji nagle dostało żydowskich gubernatorów – w kraju który ma 0,02% Żydów. To oznacza 500 Ukraińców na każdego Żyda. Jakie są matematyczne szanse, żeby tak wielu gubernatorów i dwóch kolejnych premierów było Żydami, jeśli to nie był żydowski zamach?

Nowy ukraiński rząd natychmiast przesłał ukraińskie rezerwy złota do nowojorskiego Banku Rezerw – okradając ukraiński naród z bogactwa, tak jak żydowscy oligarchowie i ich marionetka Jelcyn zrobili w Rosji.

Rewolucyjny rząd natychmiast zorganizował wojskową „pomoc i współpracę” z reżimem w Waszyngtonie – i wziął duże kredyty w żydowskim systemie bankowym, by zapłacić za wojsko i inne operacje. Następnie przywódcy zamachu nałożyli na Ukraińców nowe podatki do „spłacenia” tych fikcyjnych pożyczek – wraz z odsetkami. Następnie rażąco ukradli około połowę funduszy emerytalnych teraz zubożałego ukraińskiego narodu. Można być pewnym, że wkrótce „inwestorzy zagraniczni” (czytaj: żydowscy miliarderzy) będą mogli zakładać gazety i stacje TV na Ukrainie i wmawiać nieszczęsnym Ukraińcom, jakie mają szczęście, że mogą mieć dług, i zapraszać miliony nowych imigrantów z Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu.

Rosja wie, że poza celem zniewolenia Ukrainy, ten zamach ma głębszy cel: okrążyć i podbić Rosję. W odpowiedzi, obywatele w większości rosyjskiego Krymu, oderwali się od Ukrainy i przyłączyli się do Federacji Rosyjskiej. W całej Ukrainie bojownicy ruchu oporu wspierani przez Rosję walczą o niezależność od żydowskiego nielegalnego rządu w Kijowie. Teraz Ukraina stała się sceną dla rasowego i politycznego dramatu i zmieniającego świat importu.

Naiwni nacjonaliści ukraińscy dali się nabrać. Podstępem zwabiono ich do walki ze złym wrogiem. Zostali oszukani obietnicami wsparcia przez ich prawdziwego wroga – reżim w Waszyngtonie. Zostali oszukani, bo byli drobnymi nacjonalistami, a nie nacjonalistami narodowymi. Modlę się, żeby niektórzy z nich teraz stali się narodowymi nacjonalistami. Zostali oszukani – nie w taki sposób jak nabrano ich dziadków, by myśleli, że prawdziwym wrogiem byli rosyjscy żołnierze piechoty, którzy rozkazywali Żydom głodzić Ukrainę. Oni nie widzieli dużego obrazu. Duży obraz władzy żydowskiej był przeciwko wolności i samostanowieniu wszystkich narodów – i przeciwko samemu przetrwaniu naszej rasy. Taka jest rzeczywistość tego co dzieje się na Ukrainie – taka jest rzeczywistość tego co się dzieje na całym świecie, od Cleveland do Gazy do Sztokholmu do Władywostoku: wojna żydowska z naszą wolnością, z naszą przyszłością, i z naszą egzystencją. I pokazuje naszemu narodowi, że ta rzeczywistość jest naszym najważniejszym obowiązkiem.

Źródło:  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowska-agresja-2014-08

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on August 23, 2014 by in Gaza, Terrorism, Zydzi.

Archives

Blog Stats

  • 1,856,460 hits
August 2014
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: