Justice4Poland.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Nowy prosperujący biznes na Ukrainie – handel organami


Organ trafficking

Nie mamy zbyt wielu wiarygodnych źródeł nt. tego co się dzieje na Ukrainie. To co do nas dochodzi jest jednak bardzo niepokojące, osobiście mam straszne przeczucia, że pod pozorem walk ulicznych odbywa się tam jawne ludobójstwo na Słowianach, dokładnie to samo co się dzieje w Iraku, Afganistanie, Libii, Syrii czy innych krajach podbijanych przez Wielki Syjon. Obawiam się, że ci psychopaci mają podobne plany co do Polski i Polaków – ludzi takich jak Wy, dobrze zorientowanych co naprawdę się dzieje w świecie. Jak sądzicie, po co te nasłuchy NSA, gromadzenie danych personalnych, samochody Google robiące zdjęcia każdego zakamarka i gromadzące informacje o połączeniach Wi-Fi oraz telefonach komórkowych?
Dlatego musicie sobie wszyscy zdać sprawę o co idzie gra i nie marnować ani chwili na informowanie innych. Bowiem informacja jest naszą najważniejszą bronią.

============================================

Wszystko wskazuje na to, że masakra w Odessie była prawdopodobnie prowokacją z zewnątrz. Pozwolę sobie wykorzystać dość bałaganiarski artykuł z blogu dr Piotra Beina, niestety autor nie miał chyba czasu przetłumaczyć fragmentów po rosyjsku i angielsku, a szkoda.

SZOK! W Masakrze w Odessie wzięli udział “studenci z Izraela”
źrodło: koment Moscovite 24.5.2014 u Opolczyka

m.in. przygotowywanie zapewne chloroformu (?) przez podejrzanych „studentów medycyny” z Izraela (pojawiaja sie na video tuz obok dziewczyn z Prawego Sektora szykujących „koktajle Mołtowa). W przygotowaniu prowokacji w Odessie uczestniczyli obywatele US, Izraela, w tym: chemicy http://www.iarex.ru/articles/47572.html

Sunday Times: Survivor tells of Odessa horror (niestety artykul płatny, w linkach rosyjskich – streszczenia):
By Bojan Pancevski
Kobieta, która była uwięziona w płonącym budynku, gdzie zginęły co najmniej 42, opisała jak wczoraj tłum na ulicy wołał „zabić ich, zabić ich” oraz „skaczcie, skaczcie” (A WOMAN who was trapped in a burning building in Ukraine’s Black Sea port of Odessa, in which at least 42 people died, described yesterday how a mob on the street shouted “Kill them, kill them” and “Jump, jump”).

Wywiad z izraelskim studentem medycyny, który „pomagał” ludziom http://rutube.ru/video/de400402125e19bb2cfbb9062f48454d/ , Facebook: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201934361907972&set=a.1617571086472.151758.1452215322&type=1

Tu: http://www.iarex.ru/articles/47572.html jest mowa o tym, że byli to chemicy z Izraela…

Komentarz M.P. Osobiście nie widzę nic złego w tym, że jakiś student medycyny chce pomagać ludziom w takiej sytuacji. Jego zachowanie przed kamerą jest naturalne, choć w pewnej chwili zdziwił się, że jest nagrywany. Czy sądził że ma do czynienia ze swoimi? Kim byli pozostali ludzie, którzy mu towarzyszyli?

Piotr Bein:
Nawet w gadzinówce wyborczej odkrywamy ślady tej obecności izraelskiej:

„Podczas zamieszek w centrum obecne były dziewczyny mieszające koktajle Mołotowa, a obok nich studenci medycyny z Izraela, którzy przybiegli na pomoc. W rękawiczkach, z maskami na twarzach roztworem amoniaku cucili nieprzytomnych. Rosyjska telewizja przedstawiła to tak: „Chemicy z izraelskiej armii radzą banderowskim bojowniczkom, jak mieszać koktajle. Środki, z których je robią, są tak niebezpieczne, że mają maski i rękawice”.”

Chemicy/studenci medycyny? z Izraela „pomagali” w Odessie (spalić się ludziom żywcem? – z pomocą napalmu/chloroformu?)

Komentarz M.P. Sądzę raczej, ze jest to „damage control” ze strony Wyborczej – zapobieganie szkodom wynikłym z nieprzewidzianego wycieku nt. udziału studentów z Izraela. Komentarz nt. treści relacji w rosyjskiej telewizji by na to wskazywał.

Piotr Bein:

Handel organami, jak zawsze w tej skorumpowanej mafii (juz dawniej byly raporty lekarzy ukrainskich, a teraz… w zwiazku z puczem… przybywa „towaru”….) Makabra.

Komentarz M.P.: ROZPOCZĘŁA SIĘ BLOKADA MEDIÓW ROSYJSKICH!
Szkoda, że Piotr nie przypomniał czyją specjalnością jest handel organami – w USA aresztowano grupę rabinów i notabli żydowskiego pochodzenia, jest wiele materiałów, np.: >link. Niedawno (21 maja – link) na tym blogu ktoś z Rosji podał link: novorus.info/news/events/16358-obnaruzheno-300-trupov-nacgvardeycev-so-vsporotymi-zhivotami.html, który jest zablokowany (komunikat „Bad Gateway”) – dzisiaj nie mogłem wejść nawet przez proxy. Blokada dotyczy całe strony novorus.info. 21 maja zamieściłem jednak tłumaczenie Google, które było dostępne:

Milicja słowiańska, podczas operacji w nocy rozpoznawczy, wysokość Karachun, jak wiadomo, pod kontrolą wojsk ukraińskich i bojowników natsgvardii, znaleziono około 180 ciał z natsgvardeytsev wypatroszony brzuchy. Tylko trochę dalej w obszarze Trinity Cemetery, 300 ciała zostały znalezione, nie pochowany z ich brzuchy rozpruł i bez narządów wewnętrznych. W nocy, w okolicy, miejscowi nie widział samochodu, „Czerwony Krzyż”.
Należy przypomnieć, że na początku maja, pojawiły się doniesienia, że ​​Donbas, z wyjątkiem najemników z „prywatnych firm wojskowych” w „pomocy” najemnicy pravosekam te same wojska ukraińskie i zagraniczne lekarzy pojawił się ze specjalnym wyposażeniem. Są one usuwane z ciał zmarłych, a nawet poważnie rannych żołnierzy. Tylko w regionie pojawiły się zauważalne ilości pojazdów do zbiórki i pogotowie ratunkowe z numerami w Kijowie, i wykorzystać je do innych celów, budzi poważne wątpliwości.
Interesujące dane pochodzą ze szpitali, w których rannych żołnierzy armii Ukraińskiej umieszczone i prawego sektora natsgvardii. W tych miejscach, nowe specjaliści – chirurdzy, większość z nich to cudzoziemcy. Ale głównym kuriozum jest to, że ma poważnie rannych przedstawicieli natsgvardii i PS, czy dodatkowy. analiz, które nie są niezbędne do leczenia tych urazów i „leczenie” wiele wysłany do Kijowa i Dniepropietrowska, w pełni zwalniając dołączonej dokumentacji. „Leczenie” w cudzysłowie, ponieważ w rozmowach telefonicznych między dobrym wspominając o konkretnych narządów ofiary. Najwyraźniej, znajomość języka angielskiego i łaciny, lokalnych pielęgniarek pracowników aż powiedziano informacje nie są w pełni wykorzystane. Jest wysoce prawdopodobne, że niektórzy zwolennicy integracji europejskiej będzie w Europie przed, ale w częściach.
Z wszystkich powyższych prowadzi do wniosku: nic dziwnego, wszystkie lokalnych oligarchii, USA i Europa spędził i nadal wydawać ogromne pieniądze na ofertę „Ukraińska rewolucja demokratyczna” … Wszyscy będą płacić lub opłaciły się – „do którego wojna i kto matka pochodzi.” To otwiera całą wysokość cynizm i wszystkich ich obłudnych wypowiedzi, że podobno dbają o ludzi.
Gratulacje, panowie svidomye Ukraińców. W tym momencie, gdy walczysz z wiatrakami i jego braci w „Ukraińska ojczyzny” i „czystości ich wielkiego narodu,” ludobójstwo Słowian, a zwłaszcza Ukraińców, jest już w toku.
Central News Agency Novorossia

Czy dobrze zrozumiałem, ze Czerwony Krzyż i zagraniczny personel medyczny uczestniczą w mordowaniu rannych Ukraińców i pobieraniu organów z ich ciał? Odkrycie 2 masowych grobów ze 180 i 300 ciałami są zbrodniami masowymi w stylu Katynia, tym razem jednak nic się nie marnuje – wyciągane są organy i zapewne szybko transportowane za granicę, gdzie się uzyskuje za nie finanse na kolejne działania dywersyjne na Ukrainie. Świetnie przygotowana maszynka. Nie dziwi mnie zatem to, że w Odessie robiono to ciało ze zwłokami lub też pół-żywymi rannymi.

Wróćmy do tego co pisze dr Piotr Bein:

16 osób, ktore przeżyły pogrom, zabito w ciągu następnych 3 dni!

więcej: http://piotrbein.wordpress.com/2014/05/24/szok-w-masakrze-w-odessie-wzieli-udzial-studenci-z-izraela/

Źródło: http://www.monitor-polski.pl/nowy-prosperujacy-biznes-na-ukrainie-handel-organami/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Information

This entry was posted on May 27, 2014 by in Ukraine.

Archives

Blog Stats

  • 1,968,949 hits
May 2014
M T W T F S S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Opinie wyrażane w tekstach lub komentarzach pod artykułami publikowanymi na łamach JUSTICE4POLAND są własnością autorów i niekoniecznie odpowiadają opiniom wyrażanym przez nasza Redakcje .

 

 

 

 

 

Follow Justice4Poland.com on WordPress.com
https://reignitefreedom.com/

All information, data, and material contained, presented, or provided on justice4poland.com is for educational purposes only. It is not to be construed or intended as providing medical or legal advice. Any views expressed here-in are not necessarily those held by justice4poland.com

ENOUGH LIES

DOSYĆ KŁAMSTW

Walczmy z przejawami antypolonizmu

Translate

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Rangitikei Environmental Health Watch

Watching our environment ... our health ... and corporations ... exposing lies and corruption

WOLNI SŁOWIANIE

Celem jest wpłynięcie na pobudkę polskich Słowian, abyśmy odzyskali naszą ojczyznę

Tarig Anter on Protect & Reinvent Democracy

Protect Democracy & Expose Western Liberal Democracy

xebola

"Dla triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"

Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego

" - Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i Ojczyźnie podnieśliśmy głowy."

AdNovum

Prawda zawsze zwycięża

Paradigm Shift 101

Looking at the world in a different light

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Strona Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Niezłomni.com

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Niezależne Media Podlasia

Just another WordPress.com site

SKRiBH

zeskrobywanie nieprawdy i czepianie się słów

Warszawska Gazeta

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Foliarz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Spory o historię i współczesność

Prywatny blog historyczny Bohdana Piętki

Kekusz.pl

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

ProstoPoPolsku

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Wiadomości

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

Connecting true geography and detailed unfolding of wide variety of crimes perpetrated by German/Ukrainian Nazis and jewish bolsheviks of Soviet Union on the Polish nation.

%d bloggers like this: